Plaga
5 lutego, 2014, Autor: ViprixOstatnimi czasy zauważyłem pewne zjawisko wśród społeczności gimbusiarskiej mianowicie młode gimbusiary lecą na osoby pokroju Biebera i Kwiatkowskiego których krótko opisze
Justin Bieber pewnie każdy zna tego jebanego ćpuna tworzącego tandetną muze określaną jako pop, posiada on grono najbardziej niezrównoważonych psychicznie fanek znanych jako „beliberki”. Grono te znane jest ze swoich licznych incydentów których przykładami są cięcie się (tną się po to aby przestał ćpać ale on ma je w dupie), golenie się na łyso (po tym jak rozpowszechniła się nieprawdziwa plotka o tym że ich idol jest chory na raka) i sex z plakatem biebera (sam nie wiem na czym to polega, palcówe se szmaty robią czy co?). Jest jeszcze wiele wiele innych incydentów tego społeczeństwa ale nie chce się rozpisywać zbyt długo, dodatkowo bieber ubiera się jak pedał, ma głos jak dziewczyna i policja chuja mu może zrobić bo ma hajs, gdzie tu kurwa sprawiedliwość
Dawid Kwiatkowski, polski odpowiednik justina biebera, zamieszkały we wsi zabitej dechami gdzie wydaje do serwisu internetowego YouTube swoje covery gdzie jego głos jest mixowany przez 20 programów, kwiatkowski jest zadeklarowanym homoseksualistą, ubiera się jak pedał, ma głos jak pedał a jego muzyka jest żałosna, no szkoda słów. Fanki Kwiatkowskiego są podobne do beliberek i gdy widzą swego idola, w tym przypadku kwiatkowskiego piszczą tak jakby King Kong je rozdziewiczał
Sashan, tym razem nie jest to żaden pedał, lecz pewne szmacisko co kreuje się na kwiatkowskim puki co wydała jeden cover mówiący o tym że ma w dupie hejterów itd ale w serwisie ask.fm wyraźnie po jej odpowiedziach widać, że tak nie jest. Jej fanki są po prostu jebnięte i tyle w tym temacie. Jej jedyny cover na YouTubie zyskał więcej dislike’ów niż like’ów
Powiedzcie mi panowie i panie do kąd zmierza ten świat
Zapraszam do komentowania
PS: osobiście nie należe do społeczeństwa gimnazialnego gdyż w tym roku kończe 19 lat i jestem w 3 klasie technikum
PSPS: za wszelkie błędy przepraszam ale posta piszę z telefonu
Jebane sądy.
1 lutego, 2014, Autor: SolarSiema wszystkim wkurwionym. Wkurwiłem się na sąd, czemu ? Najpierw streszczę Wam 16..17? miesięcy mojego życia. No, może nie aż tyle, ale wracając. 15.09.2012, wypadek, Pan mi wymusza pierwszeństwo (jade motocyklem- hejterom chuj w dupe gdyż jechałem przepisowo) 100 dni szpital, 20 dni w śpiączce, połamane ręce z przemieszczeniem, bark, zerwane więzadła w kolanach i co najgorsze uraz rdzenia. Czyli co? wózek. Tak kurwa, w wieku 21 lat siadłem sobie kurwa jego mać na wózek. Przez fiuta który myślał, że zdąży. Ale to nic. Pan nie raczył przez okres mego pobytu w szpitalu przyjść i spytać czy w ogóle żyję. Przecież chuj z tym. Jebać to. Dostał najpierw wyrok 1 rok pierdla bez zawiasów !! Siedzieć chuju ! Ale nie. Odwołał się. Miał takie prawo. Stwierdził, że byłem naćpany bądź najebany gdy jechałem motocyklem. To nic, że od razu po pierdolnięciu o asfalt pobrano mi krew i zbadano na każdy możliwy drag jaki istnieje. Oczywiście wyniki były negatywny bo nie jestem popierdolony żeby jeździć wyćpanym. Wkurwił mnie tym. Ludzie którzy mnie znają wiedzą, że dotknęło mnie to podwójnie gdyż uchodzę w gronie swoich znajomych za osobę która kurwa nawet za 80 milionów dolarów nie wsiadła by do auta i nie przejechała METRA na parkingu po wypiciu łyka browaru. O dragach nawet nie mówię. Fiut sie odwołał od wyroku i kurwa sąd wyższej instancji stwierdził, że zawiasy jednak będą ok. Kurrrrwa. Gdyby ten pedał nie oczerniał mnie w ten sposób, że byłem naćpany bądź pijany ( ponowili testy bo krew z wypadków w laboratorium trzymają ileś tam lat z tego co wiem) oczywiście nie byłem – gdyby tylko mnie przeprosił za to co się stało to nawet sam bym chciał żeby miał niski wyrok bo kurwa mógł nie przewidzieć chuj wie co ale on już 70 lat przechodził na nogach a ja kurwa się zbytnio nie nachodziłem bo co to jest 21 lat. Kurwa. Generalnie to bym mógł tu wjebać milion wkurwów ale jestem tak wkurwiony że by to chuj. No, to tyle.
Tagi: sad, wypadek, wyrokWkurw miesiąca – styczeń 2014
1 lutego, 2014, Autor: Letalne Prącie informujeJoł!
Głosujemy na najlepszy wkurw tego miesiąca! Obecny konkurs różni się od poprzednich: wybieramy najlepszy wpis dokonany w styczniu.
Zasady:
Każdy zarejestrowany milusiński może oddać jeden głos w ankiecie (1 punkt).
ALE jako, że naszą stronę odwiedza wielu gości, którzy jeszcze nie wkurwili się na tyle, żeby uraczyć nas swym wpisem – nie mają konta – doceniamy i ich wkład w oceny. Każda trójka maksymalnych ocen liczy się jako 1 punkt do ankiety.
Głosowanie trwa do 10 lutego.
Przykład:
Na wkurwa „konkursowy wkurw” oddano 3 głosy w ankiecie i do 10.02 ma średnią ocen 9,17 z czego 5 ocen było maksymalnych. W wyniku otrzyma 3+1=4pkty do kwalifikacji.
Nagroda: Wygrany wkurw zostanie dodany do rubryki „z życia megawkurw.pl” na miesiąc, a autor prócz oczywistego splendoru i owacji otrzyma możliwość otrzymania wyróżnienia swojego nicku.
Przykład: Zamiast użytkownik, będzie to ▲użytkownik▲, albo co tam se kto zażyczy.
Czytamy i głosujemy! Do dzieła!
Pierdolony braciszek
BANDYCI!!!
Gruba krowa
Zburaczenie i coś
Chirurg
Poczta
wkurw od 6 rano!
Najserdeczniejsze życzenia – wkurwienie wierszowane
„Zagubione” klucze jabłkiem niezgody
Tata
Gadka Szmata
Jestem żałosny
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Głosowanie dobiegło końca, wyłoniliśmy zwycięzcę!
III miejsce zajmują invitro:
Wszechobecne(…) oraz Zagubione klucze(…)
II miejsce:
Pierdolony braciszek
a zwycięzcą megawkurwa styczniowego jest
Tata
Gratulacje i owacje dla autora. Przez miesiąc wkurw wisieć będzie na specjalnej stronie zgodnie z obietnicą!
Megawkurwem miesiąca styczeń ma zostać:
- Tata (25%, 8 głosów)
- Pierdolony braciszek (16%, 5 głosów)
- Wszechobecne skurwienie i upodlenie nadchodzi kurewskie pokolenie… (13%, 4 głosów)
- „Zagubione” klucze jabłkiem niezgody (13%, 4 głosów)
- Najserdeczniejsze życzenia – wkurwienie wierszowane (9%, 3 głosów)
- Poczta (6%, 2 głosów)
- wkurw od 6 rano! (6%, 2 głosów)
- BANDYCI!!! (3%, 1 głosów)
- Gruba krowa (3%, 1 głosów)
- Zburaczenie i coś (3%, 1 głosów)
- Jestem żałosny (3%, 1 głosów)
- Chirurg (0%, 0 głosów)
- Gadka Szmata (0%, 0 głosów)
Głosowało: 32 osób
Jestem żałosny
31 stycznia, 2014, Autor: mikelPowodów jest wiele.
Najgorszy jest moment, w którym sobie to uświadamiam. Zderzenie się z bolącą prawdą.
Wiele rzeczy opiera się na zaufaniu, o tym chyba wie każdy. Ten najgorszy moment w którym uświadamiam sobie, że nie mogę zaufać samemu sobie. Ideały? Zasady? Brzmią pięknie i można się nimi kierować… Dopóki nie przyjdzie możliwość postąpienia wbrew im.
Nie mam ochoty pisać więcej.Po tych kilku latach tutaj się chyba trochę wypaliłem. Nie mam już ochoty pisać dużo, z przekleństwami i żeby było zabawnie. Zaczynałem dziesiątki wpisów, których nie kończyłem, bo nie wiedziałem w jaki sposób pisać. Czterdzieści minut minęło, a ja nadal nie wiem co dopisać.
No nic. Niech zostanie tak, jak jest…



(oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)