Wkurwienia w kategorii: ‘Polityka i gospodarka’

Pierdoloną Legionellę rozpuścił PiS!

28 sierpnia, 2023, Autor:

Specjalnie to kurwy przed wyborami zrobili, żeby znowu wywołać panikę.

Naród ma być zastraszony, naród ma się bać, a zbawiciel Jarosław zamknie lasy i wodociągi kurwa ich mać.

W zeszłym roku też były zarażenia tym gównem i nic nikt nie gadał.

Teraz EPIDEMIA i ZARAZA – wszystko to wina Tuska i Putina.

Chuj w dupę Tuskowi i Putinowi, ale PiS to jest jebana zemsta żydów za holokaust,

bo żydy uważaja Polskę za największy żydowski cmentarz na świecie no i oczywiście myśmy zajebali więcej żydów niż Niemcy kurwa ich mać!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: ,

Prośba

23 lutego, 2023, Autor:

Szanowny Panie Putin.

Wiem, że wkurwia Pana Duda i Morawiecki i chiałbym Pana zapewnić, że nie odpowiadam za to co oni pierdolą.

Chciałbym Pana prosić, jeżeli wyśle Pan bomby atomowe na Polskę.

Czy mógłby Pan oszczędzić mały drewniany domek pod lasem, gdzie obecnie wegetuję…

(obok nieczynnego wysypiska śmieci)

Na YT subskrybuję Poligon98 i CombatCrew.

Lubię także wczesne Serebro – Mama Luba.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

luke

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (jeszcze nie oceniane)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , , , , , , , ,

Aktualna sytuacja.

3 marca, 2022, Autor:

Od dość dawna nie dodawałem wpisów. Jednak ostatnie dwa tygodnie to jest pierdolony cyrk, podnoszący poziom mojej irytacji poza wszelkie granice. Pewnie każdy kto nie mieszka w piwnicy wujka przykuty do grzejnika wie co się dzieje na Ukrainie.  I teraz bum. Media ochujały, wszyscy bywalcy facebooka i innych portali społecznościowych razem z nimi.Przykład sprzed kilku minut.

Jakiś Robert pojechał sobie do Lwowa, a stamtąd do Kijowa zdawać relację z tego co się tam dzieje.

Chcecie mi kurwa powiedzieć, że do miasta w którym od kilku dni trwają walki, które jest zablokowane przez Rosjan może każdy frajer od tak sobie wjechać ?

Fake czy nie fake, widziałem już dosłownie dziesiątki fake zdjęć i filmów które niby pokazują jak to tam wygląda. I wszyscy chętnie klaszczą „brawo ukrainie”. A jak to wygląda w dark webb ? Tam z kolei jest pełno informacji odwrotnych. Choćby że Prezydent Ukrainy to żaden bohatyr, Że przez dwa lata swojej prezydentury kupił sobie willę w Miami i zgromadził bardzo ładną sumkę. Masa jest informacji że ponoć Ukrainie tak pięknie nie idzie, i w wielu miejscach cywile ich wręcz witają. Że bohaterowie ich Termopil z wyspy węży żyją, że było tam laboratorium w którym pracowano nad odmianą wścieklizny która by zarażała drogą kropelkową. Czy choćby słynny pojazd pancerny który cywilne auto rozjechał podobno był Ukraiński. Są filmy i zdjęcia jak dozbrojeni obywatele dzielnej Ukrainy napierdalają się między sobą i rabują sklepy.

To generalnie też chuj mnie obchodzi. Obchodzi mnie za to ludzka ciemnota. Niżej w filmiku pan świetnie wyjaśnia kto tak naprawdę chce do naszego kraju się dostać. Masa ludzi myśli że włączenie Ukrainy do UE coś im pomoże. Chuja im da. UE to nie jest pakt zobowiązujący do walki o innych członków. Poza tym Ukrainy nie będzie gdy Ruskie z nimi skończą. Naród nie zdaje sobie sprawy że Ruscy jakby chcieli to by Kijów zrównali z jebaną ziemią i by tam kamień na kamieniu nie został. I wcale nie musieli by do tego używać atomu. Nie ma kurwa opcji na zwycięstwo dla Ukrainy.

Polecam obejrzeć drugi filmik. Część tego co tam gada to pierdoły. Ale niezaprzeczalnie  ma sporo racji.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Wniosek do ABW o sprawdzenie powiązań członków Rady Medycznej z firmami farmaceutycznymi

12 grudnia, 2021, Autor:

Rada Medyczna powiązana z koncernami farmaceutycznymi? Konfederacja składa wniosek do ABW

Konfederacja składa wniosek do ABW o sprawdzenie powiązań członków Rady Medycznej przy Premierze RP z firmami farmaceutycznymi.

„Skoro minister przez 1,5 roku nie jest w stanie się dowiedzieć, czy ludzie, którzy mu doradzają, są w konflikcie interesów, czy są lobbystami pracującymi na korzyść koncernów farmaceutycznych… czas na działanie ABW”

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (jeszcze nie oceniane)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , , , ,