Wkurwienia w kategorii: ‘Życie’

Przygody przedsiębiorców

23 luty, 2022, Autor:

I nie, nie mam tu na myśli wcale kanału na YouTube. Po prostu mój były lubił nosić takie dziwne kamizelki, co sprowokowało mnie teraz, by rozprawić się ze wspomnieniem ówczesnej żenady. ;-)

Lecz do brzegu, Nuka. Do brzegu…

Panu kamizelce wydawało się, że nosi się jak Pan, a o sobie to mówił, że ma po prostu „włoski styl”.

Próżno u niego było jednak dopatrywać się większego zamiłowania do Florencji, ale to zawsze dobrze brzmiało, że on ma ten „włoski styl”.

Że tak niby wiecie, on znał się na stylu i szyku.

Czymkolwiek włoskim chciał jeszcze zabłysnąć – czy to skórzanym etui, skórzanymi butami, skórzanym paskiem, białymi, zawsze dobrze odprasowanymi koszulami, przeciwsłonecznymi okularami – to od początku był ubrany w rozgłos.
On lubił po prostu rzucać się w oczy.

A że był śmieszny, to i kilka razy postanowił być też zabawny.

Podam kilka przykładów.

Pamiętam, jak kiedyś w restauracji wymyślił swoje wykwintne danie, któremu to nie sprostałby pewnie i żaden najlepszy włoski kucharz, natomiast spojrzenie kelnerki byłoby tu dla mnie dziś jak Raffaello.
Bo wyrażało więcej, niż tysiąc słów.

Ale co ja – jako dwudziestoparoletnia dziewczyna mogłam o tym spojrzeniu jeszcze wiedzieć…
Dziś bym to już trafnie odczytała i odeszła od stołu, zanim kelnerka przyniosłaby ten makaron w 5 sosach.
Lecz prawdziwy makaron, to był ten, który on mi nawijał na uszy.
Pozwolę sobie wyłowić kilka perełek, z włoskiej bajki, prosto z adriatyckiego morza:

A) Pan kamizelka miał kontakt z byłą, bo czasem psuł się jej samochód

Czytaj – > nadwozie i podwozie ważna rzecz! Gdzież i ja mogłabym nie dbać o bezpieczeństwo jego byłej?!

O, pardon, Monsieur!
Mi scusi!

 

B) Rozmowa o dłuższych perspektywach życiowych – > w sumie to on w życiu nic nie oszczędza. No krótko: Carpe diem.

A w ogóle to wszystkie oszczędności stracił na byłą. Tak, tę od auta. Bo to zła kobieta była…

A on – wszak jedynie hojny Włoch.

 

C) Gdzie się człowiek z nim nie ruszył – po kilku minutach fake – szarmanckiego zachowania, słoma z włoskich butów nie mogła się doczekać, aż wyjdzie poza skarpetę:

– Czerwonego wina nie macie?
– Irytują mnie te głośne dzieci…
– Wiesz, z Łukaszem to mnie w sumie wiele nie łączy, ale że ma ten biznes, to zawsze dobrze być gdzieś obok.
– Ta Martyna to:

(tutaj najczęściej używał:)

a) kurwa

b) idiotka

-… I w ogóle to mam wrażenie, że ona się wstydzi tego swojego faceta…

Dodam:

Nie, Martyna kurwą nie była. Dzieci nie były głośno, tylko po prostu były. ;-) A Łukasza doił równo i zawsze, gdy czegoś od niego potrzebował. No i do tego ta cała reszta…

Ehh… – wzdychał głośno.

Ta cała reszta…

– Reszta to debile.

Kłótnie potem już też były iście włoskie.
Ale nawet bardziej włoskie, niż w samych Włoszech.

Najbardziej podobał mi się tekst, kiedy po tym jak go zostawiłam, pisał jak opętany, że zniszczy mi życie. Słyszałam to już tyle razy, że te słowa znaczą dla mnie mniej więcej tyle co: masz brudny samochód. Albo i nie, nawet autem przejmę się bardziej. 👌

Z tym że mówił mi tak jedynie tak na początku.

Bo później to już było tylko lepiej. 💁‍♀️

Zacytujmy, by przypomnieć:

– Jesteś pierdoloną egoistką

Że w ogóle mam się z nim nie kontaktować (tutaj istotne, że pisał sam do siebie od 3 tygodni po 15 SMS-ów dziennie). 👍

Że mam mu się na oczy nie pokazywać ( jedyna rzecz, co do której byliśmy zgodni, bo nawet nie miałam tego w planach. ;-) )

Ale po informacji, że czeka na mnie pod moim blokiem, to się już troszeczkę i włosko wkurwiłam.

Poinformowałam jegomościa, że wszystkie jego sms-y skrzętnie zachowuję i dobrze, że się zobaczymy, bo właśnie wybieram się na komisariat.

I nie uwierzycie! No… jak ręką odjął! 💁‍♀️
Wszelkie włoskie boleści odeszły w zapomnienie…

Potem było jeszcze tylko kilka fejkowych zaproszeń na Facebooku w ciągu roku, podesłanie mi malware na maila, oczernienie u kilku wspólnych znajomych i wreszcie… – jak zakończył żałobę – ten cudowny błogi spokój. ;-)

;-) którego za nic nie zamienię 😅

Pozdrawiam ✌️

N.

 

 

 

(P. S. I proszę… nie oceniajcie wyborów młodej Nuki 😂)

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , ,

Nowy Jad! Ceny w … górę?

10 luty, 2022, Autor:

No to cudo… nad Wisłą teraz mamy, żyć, nie wyć i nie umierać!  Oby tak dalej…

Jakim ilorazem inteligencji trzeba dysponować, aby zrozumieć że obniżka VATu to pic na wodę?

Pytanie dość kontrowersyjne ale szczere!

Słoik rybek w occie (450ml) jakiejś tam firemki w niedzielę 30 stycznia tego roku kosztował w jednym z warszawskich marketów równe 14,99zł.

Gdy tylko ogłoszono ten „nowy jad” cena przykładowego słoiczka skoczyła do kwoty 19,30zł! Serio!

Następnie, gdy wszedł nowy JAD … obniżono cenę słoiczka do 17,99zł…

Brawo!!!!!!!

 

I właśnie w identyczny sposób postąpiło 90% marketów w Polsce. Przykłąd choćby mleka (3.2% kartonik firma XX), cena sprzed 3 tygodni 2,39zł. Cena przed nowym jadem 3,20zł. Cena po obniżce VATu 2,49zł.   Ilość produktów można byłoby mnożyć przez setkę…  Cyrk kurwa, cyrk!

No i szanowny Panie Prezydencie, Tusek z załączonej foty ma rację!  NaŻrą się na tym nowym JADZIE tylko cwaniaczki, jak zwykle tylko cwaniaczki zatem jeśli my… zwykli ludzie byliśmy na mocy przewidzieć ich ruchy to powstaje pytanie: dla kogo wymyśono ten nowy JAD? Kto nad tym myślał? hm????

 

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 1,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , , ,

Produkt chwilowo niedostępny

3 październik, 2021, Autor:

Dlaczego w tym zjebanym pierdolniku zwanym ptocznie Polską prawo działa tak, aby nie działać?  Z tego co wiem, nie można handlować czymś, czego się nie posiada, prawda? To dlaczego oferty produktów których sprzedaż i wyprzedaż została zakończona, brak towaru, trwały brak towaru… i tak dalej … mogą latami wisieć w tym zasyfiałym internecie?

To powinno być karane, takie poczynania handlujących … serio… albowiem wprowadzają w wyszukiwarkach taki burdel że na wymioty zbiera przy szukaniu czegokolwiek!

 

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , , , , , , ,

BLOK-EKIPA

1 październik, 2021, Autor:

z cyklu: życie w blokowisku…

 

Godzinka 1 w nocy, rumor za ścianą, wpistuu… przypomniał sobie moherkowy berecik że trzeba się umyć!  Czasami wrażenie mam że … ma jakieś dziunie ze trzy w stalowych zbrojach pod prysznicem… Jebut, jebut, łup, łup… i tak pół godziny zanim jądra domoczy!

Nie minie pół godziny i małpa z góry (11 letnia córka sąsiadki) zapierdala siusiu, galopuje na piętach jakby ugniatała podłogę… jeb, jeb, tup, tup, tup…    Słychać wreszcie że „leje”, chwila ciszy i … jeb dechą ciężką w sedes… aż z sufitu kurz spada!  No i galopuje nazad… jeb,jeb,jeb jak kuń jakiś…… przy okazji trzaskając drzwiami, a co tam… w wieku lat około 11-12 umieć nacisnąć klamkę to … wyczyn…   a wleźć do wyra bez „wskoczenia” to drugi…  Mija sekunda i powtórka z historii bo dziecko przypomniało sobie że … trzeba spłukać wodę no to sruuuu pełną parą patataj, patataj, patataj, jeb, jeb, trzask, sru do wyra…

Chwila ciszy… ale tylko chwila bo… przebudzona mamusia postanowiła zamknąc okno no i … teraz to futryny drżą… JEEEEBB!!! kurwa wpistuuu… okn zakmnięte!

No to zasypiam, albo… próbuję. Wreszcie cisza… Ślipia mi się zamykają, mały odlot, już jadę, jadę…  nagle! JEB i serce w gardle!!!!!   Teraz mamusia była siusiu…  Myślę, zaraz wyjmę poczciwego Grafita i przypierdolę udarem w sufit za pół godzinki… no ale na dole małe dzieciaki, weź tu KURWA bądź taki chuj… no nie, myślę, stopery w uszka i jadziem na bok…

Nie mija pół godzinki i zaczyna się dyskotekaaaa… Stopery nic nie dają, wszak kurwaaaa na 3 piętrze siedzę a pod oknem parking… i …. kurwa jakiś imbecyl przyjechał se z miastka i kurwaaaa na całą pizdę muza gra, serio!  Na szczęście, potrzaskał drzwiami i … ciszaaaaaa!  ale tylko chwilę, chwilunię…. bo zanim stopery załadowałem to erka przeleciała!  Co za idiota wymyślił aby po pustym mieście, pustych ulicach w środku nocy jadąca do wypadku … jakaś R-ka darła tak mordę… po chujjjj te sygnały gdy nikogo nie ma, żywej duszy na tej pipidówie…  no po chuj to wyć na pół miasta, nie da się na błyskotkach przelecieć te kilka ulic??? No chujj, nie da się…

Po mału zasypia, wszak już prawie druga…  no ale bez stoperów się nie daaaaa… wszak kurwa jebana Korkowa to ostanio jakiś szlak rajdowy dla przygłupów którym tłumiki podopadały! No to poleciało kilka motorków na pełnych obrotach na Wawer… wreszcie cisza… cisza… może odjadę…

NIE!!!!!!!  Leci!! Leci z dalekaaa!  Słychać!  Huk jak na rajdach… serioo…   Dopierdala od ronda pewnie na trójce z obrotami do 8000 rpm i leciiii…. i nie doleciał! Pisk, huk, jebut, jebut, nie ma latarni…    serio!   Se myślę, kawę trza robić bo za raz będą policyjni, będą strażacy i pewnie R-ka wróci… No i zalałem se na szybcika kubełek i już słyszę: iooo, iooo, ojooo, ijooo, tit, tit, tit…. leci jeden, KIA milicyjna…no jest już!  Za chwilę mały strażak no i kurwa … R-ka tyszzzz!  2:30 jakoś myślę… zaraz się pozawijają i nastanie NOC!

Nie, nie, kurwa… nie, nie! Na patologii zwanej córką Pragi o 3:00 to wszysteee kurwyyy z imprez wracają i ryje drą to se myślę, jeszcze dolwka, trochę MEGAKURWA.PL na klopie przez WIFI i … jak już kurwy przejdą a po nich łosie… to może nastanie … ta ciszaaaa…

No ale nie… no bo jak to?  Sasiady do roboty wstają o 4:00 więc kurwa zaczyna się maratonik piętro wyżej, niżej i obok! Jeb, jeb, stuk, puk, stuk…  Wstawiłaś te wodę już…  tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii przez 2 minuty bo ktoś srał i gwizdka z czajnika nie zdjął więc tiiiiiiiiii…..  no nareszcie zalał!  No ale … taka moda że teraz wanien nie ma, są te kurefffskie plastikowe brodziki z kabinami z PVC … więc mam stereooo…  no bo po prawicy za ścianą JEB, STUK, JEBUT… i po lewicy TYSZZ… bo moherowa wstaje do roboty…. ufff…   Myślę, jeszcze pół godzinki i … pójdę lulu…

no ale…. kurwa NIEEE….   bo … gdy degeneraci mentalni wychodzą z chałup to drzwi zamykają jak ja niegdyś hangary na wiosze… zwane stodołami!  Jebuuutt!!  Jebuuut jeden, drugi… i tysz na dole na klatce … YEB, YEB!!   Myślisz, nerwosol, stopery… no kurwaaaaa ale… to nic nie da bo 5:30 wpistuuu  stado lasek na obcasach będzie dopierdalało na dół a że pięter u mnie aszzz 5 … to wszystkie obcascy STUK, PUK, STUK, PUK, STUK, PUK… i tak kurwa do 6:45!

Myślę, nareszcie …

no ale NIEEEEE kurwaa!!!  Tera bachory do szkół i przedszkol będą galopować a że szkołę mam przed oknami to zacznie się dyskoteka pt. „jeszcze tylko 50000 pierdolnięć drzwiami w autach dowążących dzieci…” i nastanie ciszaaaa….

no ale NIEEEEE…. wpistuuuu!!   Ktoś sobie właśnie przypomniał że musi coś wiercić o godzi. 7:30 ranooo ….

Myślę, druga i pół kawa…, odczekać do 11-12 i lulu!

I to mnie uratowało bo… od 18:00 imprezy ciąg dalszy!

teraz to place zabaw mają w chałupach a rumor taki że strop siada, serio… Kurwa!!!  Ale co zrobisz… 22 nie ma przecieee, prawda?

No to muzy trochę!??  Ale ja nie mam STEREO w chacie…!

Nic nie szkodziiii…. inni mają!

No i mam i ja!  Discopolo u góry… Discopolo obok i Metalicę na wprost!  A co?

Takie TRI-LANE STEREO HIFI…  czyli siwiejesz od razu…

Myślisz… przeczkeać do 22 i nastanie ciszaaaaa!!

No i niby tak gdyby nie … głucha zjebka na dole, oglądająca seriale na pół pary! Słowoooo w słowooo słyszę… i już mnie nosiiii kurwafafafa mać!!!

No to UDAR w żlebeton … i … zatrybiła, serio, ciszaaaaa…. nareszcie!  ale tylko chwilunię bo … zaczyna się godz. nocnych tanich prądów, więc po 22 wszyscy nagle piorą tymi chodzącymi po łazienkach podczas wirowania złomami!  Ja pierdulę… i jeszcze ktoś sobie przypomniał o 22:30 że mieszkanie się odkurza… no jebnę zaraz!!!!

Nareszcie klasyczna 23:30 i chwila relaksu… a tu nagle:  TY STARA KURWO W DU>>> JEBANA SZMATOO PIERD>>>LONA ZDZIROO>>> SPIER.ALAJ KURFFFO TYYYY…. za ścianą mąż przywitał wracającą z pracki żonkę!

No i … znowu łazienki:  stuk, puk, jebuttt i do 0:30 … drzwi YEBUT, STUK, PUK…

 

Idę położyć się na psychiatryk…

 

 

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 8,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , , , ,