Wkurwienia w kategorii: ‘Audiowkurwy’

świąteczne życzenia i stary kotlet

22 grudzień, 2017, Autor:

Drodzy Milusińscy!

W tym roku wyjątkowo nie żebrzę o pieniądze na utrzymanie strony i składam wszystkim czytającym i piszącym życzenia: wszystkiego najbardziej wkurwiającego, niedziałających grzejników zimą, albo w ogóle braku zimy, żeby była tylko plucha i psie gówna na chodnikach, żebyście się wypierdalali w najmniej oczekiwanych momentach na ślizgawkach, albo potykali o własne nogi, żeby was krew zalewała i piorun siarczysty ognisty strzelał dzień w dzień.

Możecie ewentualnie podzielić się wkurwieniem na stronie, ale nie musicie, sama cudza krzywda mnie ucieszy.

No i nostalgicznie odgrzeję kotleta:

 

Wszystkiego najwkurwniejszego!

Letalne Prącie

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 8,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Świątek Czwartek

22 grudzień, 2016, Autor:

Mili Milusińscy!
Zbliża się Wigilia, czas nadmiernego spożywania pierogów i otwierania paczek ze skarpetkami i jakimś tanim gównem kupowanym dzień wcześniej. Czasami też można znaleźć coś obiecanego pół roku temu i bez słowa przeprosin rzucone wybrakowane, gołe i smutne.
Także tego,
zostawiam tu część opowiadania, reszta się jeszcze edytuje. Oczywiście na zakładce Audio też jest wszystko.

Wkurwy Na Głos

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Wkurwiobook, chętni?

17 sierpień, 2016, Autor:

Czołem!

Będę nagrywał nasze pierwsze opowiadanie. Już kiedyś o tym myślałem, rozmawiałem i wnioskuję, że im więcej się duma nad czymś tym mniejsza szansa, że w ogóle powstanie. Zaczynam więc dziś wieczorem i mam nadzieję, że ktoś się dosiądzie do tej hulajnogi piekła nie ma!

A po co to nagrywać?
Głównie dla frajdy, żeby coś zrobić. Czytałem w nocy pierwszą stronę i oplułem telefon ze śmiechu :D Kiedyś zrobił już coś takiego ASPIRYNA (chwała bohaterom), ale technika zdążyła pójść do przodu i nagranie tego na zwykłym kapciofonie brzmi o niebo czytelniej.
Jeśli wyjdzie to fajnie, to można spróbować zrobić z tego słuchowisko z odgłosami i w ogóle. Osobiście lubię słuchać takich rzeczy.

Plan działania:
Zaczynam dziś i planuję nagrać całość do końca przyszłego tygodnia. Nie wiem, może wrzucę tu fragment w trakcie raboty na zachętę, zobaczymy. Jeśli ktoś się zdecyduje na dogranie głosu po zakończeniu – zapraszam, jak najbardziej! Zawsze lepsze dwa gardła niż jedno. Jeśli wiecie co mam na myśli.

Czego trzeba?
Zajebiście by było, gdyby ktoś dorzucił się głosem. Jest kilka postaci, a ze mnie średni Boberek, może Król Bober pomoże? Sam główny bohater mówi sporo, ale jakby ktoś chciał się znaleźć w napisach końcowych i nie narobić zbyt wiele to po pierwsze niech spierdala z takim cwaniackim podejściem :D a po drugie, jest kilka słów kluczowych które się pojawiają w każdym akapicie i to też byłoby spoko, gdyby przewijało się np. kilka różnych wersji krzyczanego „kurwa!” itp., zawsze jakieś urozmaicenie ;)
Jeśli ktoś zna dojścia do darmowej muzyczki do tła, efektów, albo sam coś tworzy – dajcie znać.

Sprzęt:
Przetestowałem kilka programów i mnóstwo ich konfiguracji. Najlepsza to:
Smartfon, Aplikacja: KZ Simple Voice Recorder
Ustawienia: .wav, 22050KHz, mono, bez wycinania ciszy, bez żadnych post-procesingów. Mikrofon główny (ten na dole) i w jego kierunku mówię i brzmi git.

Pozdrawiam ze swojej samotni,
Pronto Lecter

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: ,

frustracja rymowana

8 sierpień, 2015, Autor:

Po kilku bezsennych nocach, o których napomknąłem na ścianie wkurwień, frustracja i zmęczenie przybrały postać zaawansowaną na tyle, żeby pisać wierszem. No dobra, rymem nie wierszem, ale jakby ktoś się szykował na konkurs recytatorski to proszę:

 

pierdolę to jebane stękanie
dziadów, sknery i pizdy
roszczeniowe dyrygowanie
znajomych z pracy śliskich

i gdyby Bóg był kutasem
jakim go maluje Testament
rozpuszczonym, potężnym bobasem
pierdoliłbym go na amen

gdybym miał więcej pokory
siebie sam też bym pierdolił
bo wszystko ja sam najlepiej
prym i as w każdej roli

pierdolę też ciebie i ciebie
i tych co życie to gówno
i wszystko co sprawiedliwe
więc nie pierdolę równo

każdy fiut pierdolnięty
każdemu dziś mogę ubliżyć
pierdolę czekających puenty
bo chciałem się tylko wyżyć

 
Po kilku godzinach stwierdziłem jednak, że nawet śmiesznie to brzmi jak się to czyta na chłodno, więc przy akompaniamencie palca wskazującego i mordy nagrałem to w wersji audio:

PS: nasz zbiór audio ogólny jest tu: MW RADIO

Linkuję, bo jestem na tyle leniwą parówką, że do tej pory nigdzie tego w menu nie wstawiłem. A nawet nie uzupełniłem pieniążków w budżecie, jakie do nas trafiły z miesiąc temu… co zaraz zrobię.
No może jutro.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 7,63 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!