Wkurwienia w kategorii: ‘Chujowo’

Problem natury człowieka

8 czerwca, 2024, Autor:

Nic mi się nie chce robić już w tym życiu i to mnie wkurwia maksymalnie. A wam się jeszcze chce? Podzielcie się waszymi depresjami.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi:

Jebane butelki z przytwierdzonymi zakrętkami

8 kwietnia, 2024, Autor:

Dawno mnie tu nie było i tak chyba zawsze będę zaczynał wpis ale już mnie taka frustracja przed momentem dopadła, że musiałem. O życiu i sprawach wyzszej wagi nie piszę, a było by o czym, ale żal mi klawiatury i sił brak więc będzie o butelkach bo mogę bo mi wolno k*rwa! Bo jest demokracja i mogę im nawtykać!
Nie wiem co im to przeszkadzało. Może ktoś powie, że chlam z gwinta jak świnia ale mam to w tym miejscu gdzie owe mają swojego merdaczka. TJ, w d*pie.

Do końca któregoś tam mają wprowadzić to we wszystkich butelkach. Jak by nie było we wszystkich to bym się zbuntował i kupował tylko te, gdzie zakrętki normalnie da się zdjąć.

Budzę się w środku nocy, chcę się napić, kręcę jak debil zakrętką i muszę ją podważyć, by się otwarło. Przy niektórych butelkach po tym odpadają, i zostają takie wąsy w miejscu gdzie były przytwierdzone, i to często ostre (Jestem kot ale sam jak będę chciał to se wibrysy pi*rdalnę butelkowe mi nie potrzebne).

Do tego miejsce gdzie było łączenie też bywa ostre, może se mordy tym człowiek nie pokaleczy, ale i tak wk*rwia!

Bo ekologia! Taa!

Powiedzcie to mojej matce z chorymi rękami jak ja mam nawet problem to gówno zakręcić bo jak odleci to później niesymetrycznie się nakłada, a jak nie odpadnie albo nie urwę bo mnie wk*rwia to i tak się to gorzej zakręca niż kiedyś.
Fajna mi ekologia. Z czego jest butelka? Z plastiku (Wow). A z czego zakrętki? Też (Wow2). A z czego te gówna do zakrętek? Też (WOW3333)!!!
No i gdzie tu ekologia? Więcej plastiku. Niby kilka mm, ale jednak jak takich butelek robi się 2137 to już jest więcej syfu a i tak wszyscy odcinają, urywaja i nie wiem co jeszcze. Niektórzy to myślą, że tak właśnie trzeba xD (Przypadek z mojego otoczenia).
No kurde w jakim ja posranym kraju żyję, żeby nawet otwieranie i zamykanie butelek było frustrujące?

Burdel. Polexit, wolność dla zaj*banych przedmiotów służących do chlania! Jeszcze wódkę tak zróbcie w ramach ograniczania pijaństwa przez zniechęcanie :P.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , , ,

Jak PO walczy z „mową nienawiści”

20 stycznia, 2024, Autor:

Dziś PO mówi o walce z „mową nienawiści”

„Zrobimy wszystko, żeby każdy, kto szczuł i obrażał, poniósł za to konsekwencje!”

https://x.com/Platforma_org/status/1748330202017534376

Ale przez ostatnie 8 lat to właśnie PO, pod znakiem 8 gwiazdek, prowadziła kampanię hejtu i nienawiści przeciwko PiSowi. A dziś chcą przeciwdziałać hejtowi.

Czy to nie hipokryzja w czystej postaci?

Przez 8 lat darli japy Konstytucja i biegali po ulicach w koszulkach z napisem Konstytucja po to, by teraz pokazać, ze mają tę Konstytucję w glebokim powazaniu.

https://x.com/SosZeSzczawiu/status/1748639632084897793

„OSIEM GWIAZDEK” CZYLI HEJT KOALICJI OBYWATELSKIEJ

Na jednej z manifestacji Koalicji Obywatelskiej Magdalena Filiks ziała nienawiścią i krzyczała wulgarnie:

„Chodź, k#@wa, chodź! Mendo jebana! Męska, k#@wa, prostytutko!”

Babcia Kasia i Lempart prowadziły taki sam „język miłości” jak Filiks.

https://x.com/SosZeSzczawiu/status/1747337670261449001

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , , ,

Róbcie backupy… :(

24 maja, 2023, Autor:

Róbcie backupy do k*rwy nędzy, bo inaczej skończycie jak ja…

6 dysków, większość działała od lat, najstarszy z 2013. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy jebły się 3.

Jakim cudem?

Klątwa jakaś czy co jest?

Dysk z 2013 wytrzymał najdłużej. Dziś podpinam, zgrzyta, nie odpala się a wewnątrz coś lata.

Prawie 600gb treści od filmów z telefonów, cyfrówki itd z lat 2010-2020, przez zdjęcia, nagrania audio ważnych dla mnie chwil w tym tej najważniejszej, własne teksty, nagrania z neta których już nie ma, mniej potrzebnych pierdół i rzeczy pobieralnych.

Pewnie będę musiał wyłożyć 2 kafle za odzyskanie tego, o ile w ogóle będzie taka możliwość bo wewnątrz chyba coś lata. I pytanie jak u takich odzyskiwaczy z prywatnością danych, żebym się nie dowiedział, że stanę się sławny na Youtube czy innym Tiktoku za jakieś stare odpały.

Inny dysk? 256 gb, używka, więc w sumie możliwe było, że się spieprzy, ale Crystal disk info nic nie zgłaszał. Wywaliło prąd, poszło pewnie jakieś przepięcie do Huba, z dysku zmiotło najpewniej tablicę. 50 gb nagrań radiowych poszło w pizdu, poprzednie 100 z reinstalacją systemu 5 lat wstecz, bo zapomniałem, że program zapisywał w dziwnym katalogu.

1tb z muzyką, padł w lutym, na szczęście naprawialny, ale nadal jeszcze czeka.

Co, że robiłem backupy jak dysk z backupami nie jest na tyle pojemny, by pomieścić wszystkie inne?

Noż kurwa mać!

Mogłem niby nie przewozić starego 10 letniego HDD bo wiadomo że swoje latka miał i przeżył wiele, ale no czasem był potrzebny instant.

Miałem se wystawić kompa z domu po zdalnym i nie przenosić dysków które nie są najpotrzebniejsze. W weekend jeszcze chodził. Zabiły go pewnie jakieś nierówności na drodze.

Róbcie backupy, wyjebcie nawet 600 zł na 5, 6 tb aby później nie musieć płacić 1500 lub więcej z szansą, że nie odzyskacie danych tak czy tak w formie, w której chcecie

Idę kupować 6tb…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!