Wkurwienia w kategorii: ‘Zwyczaje’

Siostra Teściowej

7 kwiecień, 2021, Autor:

Jest pandemia, jest lockdown, są zamknięte przedszkola i dziecko w domu. Żeby móc pracować i nie zaklejać dziecka taśmą na 8h dziennie wyjechaliśmy do dziadków. Gówniaczek w ciągu dnia siedzi z emerytami i rodzeństwem ciotecznym, ale w zamian wieczorami muszę rozmawiać z Teściową. Nie będę się rozpisywał jak się z nią żyje.
[EDIT: Właściwie to już to kiedyś robiłem :D – Link
A co jest gorsze od teściowej? Jej siostra. I tak, też tu jest, bo przyjechała na kilka tygodni.

Zanim tu przyjechałem, wiedziałem, że będzie trudno to przeżyć psychicznie. Żeby w skrócie przedstawić kim jest Teściowa drugiego poziomu taki dialog:
[Ciotka]: Oł, oł, a co się jej stao?
[Ja]: A wiesz ciociu, była na tańcach i ktoś na nią wpadł
[Ciotka]: A to przez tango, tak to bardzo niebezpieczny taniec jest
[Ja] (Skąd jej się wzięło tango?): E.. raczej nie na takiej imprezie. Po prostu ktoś trzeci wpadł na nią kiedy tańczyła
[Ciotka]: No przy tangu to trzeba baardzo uważać. Może to wina partnera?
[Ja] (Skąd ona bierze te informacje): E..
[Ciotka]: Musi poćwiczyć, jak chce tańczyć tango, a nie tak hop siup i już!
[Ja] (wymiękam. pierdolę, nie będę się do niej odzywał, bo ona tworzy własną rzeczywistość).
[Ciotka](idzie do tej dziewczyny): Letalny mi mówił, że potrzebujesz lekcji tanga, szukaliście gdzieś koło siebie już?

Zasmiałem się w głos:D Ciotka w ogóle jak robot, obrała inną ofiarę, nie słyszy mnie już wcale. Dziewczę patrzy na mnie z nieskrywanym zdziwieniem, a ja rozkładam ręce, wzruszam ramionami i wychodzę.

Co w tym saganie siedzi to ja nawet nie:D

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Wieś śpiewa i tańczy

11 luty, 2021, Autor:

Ogólnie od wielu, naprawdę wielu miesięcy mało rzeczy mnie wkurwia na tyle, żebym chciał o tym pisać. Dużo osób narzeka na 2020 rok, ale dla mnie był całkiem przyjemny, dużo się w nim pozytywnych rzeczy wydarzyło. Co prawda zaraziłem się covidem, ale dowiedziałem się o tym po fakcie i pewnie bym nie wiedział, gdyby nie przeprowadzone testy. Także mówię – jest to bardzo ciężka choroba, wcale a wcale nierozdmuchana przez media i WHO. Ale chuj z tym, bo rzygam już tematem korony.

Niedługo się hajtam. Pandemia również i w tym nie zdołała mi przeszkodzić. Razem z drugą połówką robimy mały poczęstunek u siebie w domu, a potem jakieś spotkanie ze znajomymi innego dnia. Ale wkurwia mnie kilka rzeczy z tym związanych.

1. Gadanie w stylu „to TYLKO ślub cywilny”. Czyli rozumiem, że jakby był kościelny, nawet mimo że obydwoje nie jesteśmy katolikami, to ludzie by masturbowali się z zachwytu? Ja nawet pomyślałem sobie „Okej, to ludzie starej daty, mają swoje przekonania”, ale potem stwierdziłem, że nie, tak lekko nie ma. Co to znaczy, że to TYLKO ślub cywilny? Dla nas to jest AŻ ślub cywilny, nowa droga życia, nowe nazwiska (bo bierzemy podwójne) i sformalizowanie naszego związku. Chuj to kogo obchodzi, że nie przyrzekamy sobie wierności przed typem w czarnej sukience, który sam ruchać nie może, a jak już rucha, to ministranta albo kochankę na boku? Żeby jeszcze ci ludzie sami byli święci, ale chyba rozumiecie, że tak nie jest. To jest właśnie taki typowy elektorat PiS-u – katolicy tylko na papierze i od święta, żółta morda Największego Polaka na ścianie, a poza tymi obszarami ludzie rzucający kurwami na prawo i lewo i pijący Żuberki. Ci ludzie nawet nie myślą, po co jest ślub kościelny, ponieważ są typowymi katolikami, którzy nie zostali nauczeni swojej wiary, tylko wyprodukowani. W głowie mają wizję tego, że tak po prostu jest i chuj, a logiczne argumenty nie są im potrzebne.

2. Wiele osób chciało, żeby odbyło się wesele, bo by „sobie potańczyli”. Chcecie potańczyć, to macie, kurwa, radio. Wesele nie jest dla gości, tylko dla pary młodej – to ona ma się dobrze bawić. Tak samo ślub. Jeśli para młoda chce sobie zrobić ślub w stylu słowiańskim w lesie, to niech tak robi. Jeśli chcą zrobić wesele na plaży naturystów, to nikt im nie zabroni. Mogą też po prostu iść do urzędu i nikogo nie powiadamiać o tym, a potem zjeść kebsa na ławeczce. I to nikogo nie powinno obchodzić. Byłem za dzieciaka na wielu weselach i wiem, jak to wygląda. Potem stare Grażyny i Bożeny przerzucają się opiniami, co im pasowało na weselu, a co nie. Tak, jakby one miały być postawione w centrum tej imprezy. Krytykują ubiór innych ludzi, choć same miały kiecki nałożone na tłuszcz. Coś im nie pasuje w jedzeniu, mimo że wpierdalały, aż im się uszy trzęsły. Komentowały wysokość hajsu w kopercie, a same nie pochwaliły się, ile części swojego 500+ dołączyły. No, po prostu wiocha mentalna, nie urażając rolników i wsi jako takiej.

3. Jebane disco polo. Kiedyś tolerowałem, ale teraz gardzę. Niestety towarzystwo rodzinne preferuje tylko disco polo i niczego innego nie słucha. Nie potrafi słuchać innych gatunków i jak coś leci, to przełączają. Chuj, że całą taką płytę mogę nagrać przy jednym sraniu na kiblu, no ale przecież „najlepiej się ludzie bawią przy disco polo”. Myślę, że moja tolerancja do tego typu dzieł muzycznych byłaby większa, gdyby nie fakt, iż jest to muzyka mocno upolityczniona i nastawiona właśnie na takich tępych Januszy. Taki Janusz na Sylwku nie zwróci uwagi na to, że TVP sobie obstawia scenę widownią, mimo że jest niby zakaz, ale ma mokro w gaciach jak Martyniuk znowu przytyje te kilka kilo, śpiewając „Przez te oczy zielone”. Dlatego razem z narzeczoną ustaliliśmy złotą zasadę, że na naszej posiadówie weselnej będzie zero disco polo. Niech, kurwa, cierpią.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Sylwestrowo noworoczna refleksja

31 grudzień, 2020, Autor:

No more champagne And the fireworks Are through
Here we are Me and you Feeling lost And feeling blue
It’s the end Of the party And the morning Seems so grey
So unlike Yesterday Now’s the time For us to say
Happy New Year Happy New Year
May we all Have a vision Now and then
Of a world where Every neighbor is a friend
Happy New Year Happy New Year
May we all Have our hopesOur will to try
If we don’t We might as well Lay down and die
You and I

Dni takie jak ten mimowolnie nakłaniają do refleksji. Jak zwykle o tej porze roku, udałem sią na długi spacer osiedlowymi uliczkami czerpiąc wątpliwą przyjemność z podziwiania kiczowatych dekoracji błyskających na każdym rogu tej żałosnej mieściny, gdzie życie zamiera o 16tej, a jedynymi  priorytetami jest schlać się bez opamiętania jakąś Słowacką czy Ukraińską berbeluchą, naklepać czwórkę bachorów odpierdoliwszy uprzednio huczne wesele i obrobić dupę sąsiadowi skonstatowawszy następnie ” udało się mu”, ”ma plecy”, ewentualnie jest sprytny i potrafi kraść, ale napewno uczciwie sie nie dorobił (bo zarabia więcej niż 2600 brutto i może pojechać na urlop do Egiptu, zamiast jak ”przykładni” obywatele moczyć dupę nad rzeką pijąc Żubra albo Harnasia), po raz kolejny pojąłem jak małym i bezrozumnym narodem jesteśmy. Przystając na przystanku MZK przysłuchiwałem się rozmowie dwóch pań koło pięćdziesiątki. Z dialogu wynikało że córki obydwu kobiet są głupie bo wyjechały za granicę, nie chcą wychodzić za mąż, rodzić dzieci i pracować w ”swoim kraju” który przecież tak pomaga rodzinom, co więcej jedna z pań stwierdziła, że dzieci jej koleżanek też śmiały wyjechać na zachód i co gorsza nie zamierzają tutaj wrócić. Rzuciłem okiem na nieodległe blokowisko, między puszkami po piwie i psimi obchodami zalegającymi licznie na osiedlowym parkingu dostrzegłem mnogość samochodów zarejestrowanych we wszystkich możliwych krajach Europy. Przypomniała mi się ostatnia scena z filmu ”300 mil do nieba” i sławetne ”nie wracajcie tu nigdy”

Tak… Cóż ty Polsko dajesz prócz nędzy, beznadziei, bylejakości? Nie ma tutaj przyszłości, Tyle tylko że starsze pokolenie zdaje się nie pamiętać, nie wyciąga wniosków z przeszłości, a może większość pojona ”tezami” jedynej słusznej, prawdomównej telewizji  nie pojmuje i nie ma rozeznania w rzeczywistej sytuacji, bo przecież kraj radzi sobie z kryzysem najlepiej a niedługo będziemy mieć Dolinę Krzemową, drugą Bawarię, milion samochodów elektrycznych, mieszkania dla młodych, i płace minimalną na poziomie 2 tys Euro (wcześniej była tutaj zielona wyspa, druga Japonia itd).

Kona tymczasem 2020 rok, bez spazmów czy niepotrzebnej dramaturgii. Wskazówki zegara z każdą sekundą przybliżają nas do początku kolejnych 12tu miesięcy – co mnie najbardziej śmieszy wielu wmawia sobie że to będzie wyjątkowy rok, nie przyjmując do wiadomości że za 365 dni z planów, nadziei, marzeń zostanie tylko frustracja, rozczarowanie i żal nad nieodmiennością losu. Na usta cisną się jedynie wersety z utworu grupy King Crimson

Kocia łapa, stalowy pazur
Neurochirurg krzyczy nienasycony
U zatrutych wrót paranoi
Schizofrenik 21 wieku

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Życzenia Świąteczne 2020

24 grudzień, 2020, Autor:

Milusińscy!

Mam nadzieję, że każą Wam zostać dziś w robocie, a sylwestra spędzicie w stresie, czy nie zerwie transmisji Maryli Rodowicz. Dużo miłości, najlepiej analnej i to z zaskoczenia no i żebyście znaleźli pod choinką to co ja trzy dni temu od Straży Miejskiej.

Letalne Prącie

Lubisz to, kurwa?!