Surfing

9 listopada, 2009, Autor:  

Ja pierdole!

Rozchorowałem się w ostatni weekend, co było robić, włączyłem TV, oglądam, przełączam, trafiłem na film dokumentalny o surfingu. Cała historia tego sportu, od początku aż po dziś dzień, życiorysy najwspanialszych surferów, w tym tragicznie zmarłego Marka Foo. Oglądam, piękne zdjęcia, zapierające dech w piersiach sceny, po prostu cudeńko. W tym momencie przyszedł do mnie mój brat, widzi, że coś oglądam, patrzy i mówi:

– No super. A teraz popatrz za okno.

Patrzę i…

KURWA JEGO MAĆ!!!

Ja pierdole w jakim my kraju żyjemy! Tam gdzieś ludzie pływają w oceanach, ich jedynym zmartwieniem jest to, czy dzisiaj będzie wysoka fala czy znów bryndza i nie popływamy, a tu? W tym zajebanym, smutnym kraju ciągle kurwa leje, a jak nie leje to mgła, a jak nie mgła to mżawka, a jak nie mżawka to jebany przymrozek, a jak nie przymrozek to kurwa mróz na całego, a jak odwilż to znowu chlapa, i potem znowu deszcz, i lód, i kurwa totalny syf, sól, brud, szaro, buro, ponuro, piździ, leje, wieje, zimno kurwa, do dupy wszystko, ja pierdole. Praca chujowa, wszystko bez sensu, człowiek tylko chory, zmartwiony, wkurwiony, niespełniony. Gdybym kurwa raz w życiu wygrał w totolotka wyniósłbym się stąd daleko, kurwa jak najdalej, ale nie, nie mogę trafić tej jebanej szóstki. Raz kurwa trafiłem trójkę. I muszę siedzieć w tym jebanym kraju, wkurwiać się na wszystko, codziennie mijać tysiące podobnie wkurwionych ludzi, chrząkających, stękających, zziębniętych, zmartwionych, przygnębionych, przybitych tą całą chujowością i brakiem perspektyw. I jeszcze jakiś kryzys jebany, i kurwa świńska grypa, i bezrobotni w stanach, i kurwa straszą wszędzie, że będzie gorzej, i kurwa coraz zimniej i ciemniej, i kurwa znów Żanet Kaleta w radiu szprycuje się laktacytem, i kurwa w telewizji co nie włącze to same jebane reklamy, i kurwa wszystko kurwa drogie jest, i kurwa polityków to już słuchać kurwa nie mogę. I jeszcze mi jakiś surfing będą pokazywać, żebym się jeszcze bardziej wkurwiał!

KURWA!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 20 raz(y), średnia ocen: 9,70 na 10)
Loading...
Tagi: , ,

Nocne kocie harce…..!

11 lipca, 2012, Autor:  

Ja dostanę kiedyś do łba….od pięciu  dni w każdą kurwa ciepłą noc słyszę coś takiego ‚miauuu..miuauuu …miauuuu..szszyszszyszyszzsz….miauuu..miuauuu …miauuuu..szszyszszyszyszzsz……..i tak na okrągło……”tak jak większość kurwa chyba z nas śpi się przy otwartych oknach i tak od kurwy jebanych   aż do dzisiejszej nocy kiedy te czworonożne kurwy namierzyłem w krzakach i potraktowałem sylwestrową starą petardą……dużo mnie to kosztowało nerwów ale poprzysiągłem sobie ze te kurwy dorwie i wyjebie w kosmos  …kiedy zaczęły jebane szmaty  kocić się w krzakach i usłyszałem pierwsze donośne miauu…. coś we mnie wstąpiło i powiedziałem sobie ze w te noc zlikwiduje ten koci burdel ..nie czekając na rozwój wydarzeń wciągnąłem dres i za brałem wcześniej przygotowaną butelkę z benzyną i dupną petardę ……..a wiedziałem które to krzaki wystarczyło w ich kierunku odpalić petardę  i ewentualnie poprawiając błąd butelką benzyny  ……na moje szczęście wszystko poszło zgodnie z moim planem…kocią hołotę  rozgoniłem a kurwi-dołek  spaliłem co prawda potem sam musiałem spierdalać z miejsca akcji bo za dużo świateł się po zapalało w oknach….ale mam nadzieje że dziś nei usłysze kociego miauu…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...

Propozycja utworzenia nowego działu

30 sierpnia, 2010, Autor:  

Mam taką propozycję – zrobienie działu ” Jak tutaj trafiłem/am „. Można by tutaj opisywać historię jak się trafiło na taką wspaniałą stronę.  Może ułatwi to w przyszłości dostęp do tej stronki.  Co wy na to?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 5,80 na 10)
Loading...

W Ciemność

10 lutego, 2017, Autor:  

 

w kanale pod mym sercem
płynie czarna maź
pompowana gniewu piecem
rozwiązuje każdą waśń

Dlaczego tak jest?
każda miłość, więź i przyjaźń
choć tak piękna jest i miła
w ciągu nienawiści się rozmywa

Zawsze bardzo się starałem
choć tak często nie umiałem
znów kolory w sercu dwa
Czerń i Czerwień – zguba Twa!

Jak już wszystko tak spalone
nawet gruzy drżą zmiażdżone
smutny uśmiech na mej twarzy
bo samotność dużo waży.

Autorstwa mego wypierd z listopada 2013.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,80 na 10)
Loading...
Tagi: ,

Na garnuszku u rodziców

27 marca, 2010, Autor:  

jak w temacie…
nie ma na świecie większej tortury niż życie pod jednym dachem z własnymi rodzicielami…
nie ma siły na ciągle narzekającą mamę, wytykającą i rozkazującą, nieznoszącą sprzeciwu (bo inaczej obraza majestatu), a jak jej coś powiedzieć to pretensje, że jest najbiedniejsza i wszyscy na nią naskakują…robi pyszne obiadki, potrafi świetnie rozśmieszyć i wysłucha…ale kuźwa żyć pod jednym dachem NIE DA RADY!

Pewnie zaraz zostanę objechana.. ale dla ulgi musiałam się gdzieś wypisać… sama jestem matką dwójki, sytuacja życiowa jednak zmusiła do takiego chwilowego zamieszkania razem, lecz pomimo wcześniejszych naszych ustaleń o staraniu się z obu stron, to widzę, że jest tzw. chujnia z patatajnią :| Normalnie ręce mi opadają, non stop stan wielkiego obrażenia… Duszno jest aż idzie się udusić.
Proszę tylko o siłę na kilka miesięcy i możliwość wyprowadzki, bo inaczej mnie szlag trafi. A młodszy syn wyssa z mlekiem „samo zło” ;)

Pozdrawiam i już mi lepiej, dzięki.


Wysłano z formularza nowego wpisu.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 9,25 na 10)
Loading...

opłatek

7 grudnia, 2009, Autor:  

Ja się pytam: Po jaki chuj ksiądz w kościele uprzejmie informuje ludzi w której nawie będzie rozdawana komunia Św. Skoro i tak dla głupiego stada to żadna różnica. Zbliża się ten jakże wyczekany moment, pada informacja: Boczne nawy i środek kościoła. A ludzie odczekują parę sekund tylko po to żeby móc rzucić się do ołtarza. Ci z bocznych naw kurwa mać widzą, że ksiądz wcześniej jest na środku kościoła to lecą tam. Potem jak już dojdzie do bocznej, a oni nie zdążą się dopchać do środka to wracają. Ja pierdole, czy niektórzy nie rozumieją prostych komend? Ksiądz zawsze sumiennie idzie do końca żeby każdy dostał ten opłatek, a oni tłoczą się jak w kolejce po mięso na kartki i biegają chuj wie za czym. Jakby się kurwa bali, że zabraknie. Kiedyś jak mnie starsza pani w drodze do komunii pociągnęła za dolny ściągacz od bluzy łapiąc chyba przy okazji za pasek od spodni to normalnie powinienem się odwrócić i jej zajebać łokciem w pysk.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...