Wielka mi kurwa intryga

16 wrzesień, 2016, Autor:  

Wiem, że trochę za krótko od mojego ostatniego wpisu, ale naprawdę przy pisaniu tego po raz pierwszy jestem tak naprawdę w pizdu wkurwiony. Cały wpis tyczy się ogółem mówiąc łatwowierstwa i braku logiki w rozumowaniu – Nie przedłużając zacznijmy:

Dwa lata temu mój z pozoru najlepszy kolega przeprowadził się do Warszawy. Przez jakiś czas pisaliśmy sobie, jednakże po jakimś czasie przestałem używać FB a jego konto skasowano za stosowanie obelg. Ów kolega zawsze słynął z lekkomyślności i upodobania w robieniu sobie żartów z ludzi. Wczoraj kiedy ja wesoło słuchałem sobie dyskografię ELO, on postanowił założyć sobie nowe konto na FB i od razu zaczął prowadzić ze wszystkimi dość luźne rozmowy.
W jednej z nich przesłał mojej koleżance takie zdjęcie, gdzie była zrobiona tabela z przedziałami 1-10 (oczywiście skala tyczy się urody), były po bokach takie wpisy „chyba najebany”, „szklanica wódy i lecisz”, „jedziesz maleńka” itd… i były tam profilówki dziewczyn, jej się to widocznie nie spodobało (bo dostała 4xd) więc postanowił zwalić odpowiedzialność za wykonanie tego na mnie.
Koleżanka jest zwyczajnie mówiąc głupia i nie przeanalizowała sprawy, biorąc sobie za prawdziwe słowa „Skrillusia”(tego „kolegi”), wpierdoliła się i zaczeła rozpuszczać wszystkim w szkole to jebane zdjęcie mówiąc, że to mojego autorstwa w tak krótkim czasie, że ja nawet się nie zorientowałem. Kiedy dzisiaj przyszedłem do szkoły usłyszałem od kumpla, że mam zapierdol od połowy dziewczyn w całej szkole (i ich chłopców co ważniejsze), no to dowiedziałem się wtedy, że ona to rozpuściła, więc się jej pytam dlaczego sądzi, iż to moje. Niestety tak się wkurwiła, że nie potrafiła zrobić nic innego jak przyjebać mi z liścia, pytała się oczywiście czy ja to hujostwo wykonałem, to mówię jej „i tak na pewno nie uwierzyłabyś, że nie, ale nawet jeśli to ja to publicznie się do tego przyznać nie mogę. Ale szczerze to nie ja do kurwy nędzy, więc nie zawracaj mi dupy”. Te słowa odebrała sobie jako ” tak to ja, ale się do tego nie przyznam Buhaha”

Równolegle do sytuacji w naszej pierdolniętej budzie odbywają się wybory na przewodniczącego, w których miałem zamiar startować. Moja druga koleżanka, której na obrazku w ogóle nie było korzystając z sytuacji że jestem w piekielnej budzie (czyt. szkole) na tyle popularny, iż z pewnością wygrałbym wybory – postanowiła spopularyzować „zajście”, zgłaszając je do wychowawczyni, która otwarcie grozi mi (co na marginesie łamie prawa podstawowe jak i ustawowe) zgłoszeniem sprawy na policje. Kiedy zwróciłem nauczycielce uwagę, że zaczeła się już lekcja, więc proponuje omówić sprawę na następnej przerwie – bez namyślenia się wściekła, co kurwa nie wspominając już że nie było jej sprawą, gdyż bezpośrednio jej się nie tyczyło i zaczęła mi wyciągać jakieś jebane bzdury o tym jaki jestem bezczelny argumentując to moją ostatnią wyjątkowo kurwa uprzejmą prośbą o nie ściganie uczennic za noszenie tzw. „poszarpanych dżinów” ( z dziurami), co było wyłącznie reprezentacją głosu klasy ( jestem przewodniczącym). Kiedy uniosłem się gniewem i stwierdziłem, że marnuję czas, który chciałbym poświęcić na napisanie kurwa kartkówki z matmy – łaskawie stwierdziła, że pozwoli mi iść na lekcję. Wracając, całe zajście zrujnowało moją reputację u połowy dziewczyn ze szkoły, tym sposobem koleżanka osiągneła swój cel – szanse na jakąkolwiek wygraną w wyborach. Ja pieprze – jestem jeszcze młody i chyba drugi, trzeci raz się spotykam z takimi knowaniamu za plecami… I cały czas mnie to rozpierdala KURWAAA !!! Idiotka pierdolona
Próbując się tłumaczyć, chciałem kameralnej rozmowy, między mną, koleżanką (tą która otrzymała zdjęcie) a panią, tymczasem nprzeciwko mnie stał taki tłum bab i zostałem zakrzyczany.
Nie wspominając już, że raczej nie mam teraz żadnych pierdolonych szans znaleźć sobie nową dziewczynę do końca szkoły, zostałem zrównany z błotem (przez 1 dzień !!!) i wyszedłem na żałosnego kłamcę, tymczasem pytam się kurwa dlaczego miałem się do czegokolwiek przyznawać !!! Czy wy byście się przyznali ? Dali położyć sobie huja na głowie ?! Jedyną osobą płci żeńskiej (nie licząc takiej jednej ciapatej sierotki) była taka jedna ruda, ona tylko z uśmiechem na ustach spytała się „dlaczego dostałam tylko 6?”, powtórzyłem jej ten sam tekst że do niczego się przyznać nie mogę i to nie ja, jedyna była na tyle inteligentna żeby to kurwa rozpatrzeć (tu składam chołd rudym, sory że obraziłem was w moim 1 wpisie – który był raczej trollem XD).

Nie koniec tego kurwa – w naszej okolicy błąka się taki jeden psychopata, który jest chłopakiem tej dziewczyny od zdjęcia. Zjeb stworzył sobie całą 20 pozycjową listę osób które mają zapierdol, zrealizował już chyba z 5 z tego co wiem. Nie patrzy na wiek, na płeć, na kondycję, a jak cię stłucze to do krwii. Niestety prawdopodobnie zostałem właśnie dodany na tę popierdoloną listę, więc boję się wsiąść do autobusu byle go tam nie było… no i wolę już nie zapuszczać się do jednej wioski do kumpli.
Nie jeszcze nie koniec do kurwy nędzy – rzekomo miałem wysłać koledze, którego wspomniałem na początku obrazek przez Plebsbooka, a korzystanie z niego mam ucięte u rodziców (zakaz pierdolony). Wole im nara o tym nie mówić i liczę że nikt im nie powie, ponieważ sprawiliby mi oni tylko kłopoty i nie ułatwili pokojowego rozwiązania sprawy, no niestety kurwa rodziny się nie wybiera. Brat mi nie pomoże, bo po huj ma się wystawiać, ale przynajmniej nie utrudni sprawy… ta więc zostałem kurwa sam przeciwko stadu głupich kobiet i wpierdolonej nauczycielce.
W takim przypadku nie powinienem już myśleć o kandydowaniu do samorządu ( a szkoda bo są 2 pkt do liceum), jednakże jeśli dadzą mi choć szanse się wypowiedzieć w ramach prezentacji to tak wszystkich debili zjadę, że im huje poodpadają i wyjebane mam jak to wpłynie na subiektywność nauczycieli przy wystawianiu ocen.
Jeśli chodzi o tego „Skrilusia”, nie wiem czy kiedyś go zobaczę osobiście, ale jeśli tak to został on właśnie wpisany na moją „listę” zajebie kutasa. Tak właśnie wygląda moment, w którym zdradzi cię „przyjaciel”. Moją zasadą życiową jest nieograniczona bezkonfliktowość epikureizmu, ale tego nie mogę wybaczyć. No to mnie udupili
Sumując jakie są wnioski ? : 1 Jak masz przyjaciela, to popatrz jaki on jest do wrogów i jak łatwo możesz go stracić. Niestety z każdym żyć w pokoju nie można….. 2 Kto powie coś pierwszy ten kurwa ma rację (co za logika)……. 3 Konta na FB to postrzał w stopę, gdybym to ja to wysłał mogliby mi to udowodnić i miałbym jeszcze bardziej przejebane….. 4 Oceniaj obiektywnie, nic nie wiesz nie obieraj strony (i dzięki płomiennowłosa)
Wasz zajebiście zdołowany – Król Bober.
P(ie).S – myślę że sytuacje zajebiście oddaje piosenka ta https://www.youtube.com/watch?v=UkekqVPIc2M

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)
Loading...
Tagi:

Prąd

18 marzec, 2010, Autor:  

Wracając do domu, zauważyłem na słupie ogłoszenie, nic miłego bo tyczy się wyłączenia prądu. Pomyślałem że dobra tam dwie godziny to się przeżyje. Podchodzę, patrzę i ….. KURWA MAĆ! PIĄTEK-NIEDZIELA, w godzinach 8:30 – 17 będę bez prądu z powodu pilnych prac na urządzeniach elektroenergetycznych czy coś podobnego. Co za kurwa bezsens!! Jak by nie mogli prowadzić tych swoich tam prac w dniach poniedziałek-środa, tylko gdy ludzie mają weekend. Nie wspominając o niedzieli. Pocieszenie jest takie, że jest już cieplej, przynajmniej się dotlenię…
Szkoda gadać!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...

Dziki

19 marzec, 2019, Autor:  

Jak ja nie lubię tych jebanych dzików. U mnie w okolicy to strach iść do lasu (szczególnie wieczorem i w nocy) bo mogą bez powodu zaatakować dziki. Już 2 razy mi psa zagryzły, gdy oddalił się od mojego domu. Na dodatek pola poryją, skurwysyny. Mam wielką nadzieję że myśliwi zajmą się tym ścierwem, a ci jebani obrońcy dzików niech doświadczą na własnej skórze jakie to ich zdaniem są fajne zwierzątka, że aż trzeba ich przez złem chronić.
Pamiętajcie: Dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...

Mam tego dość….

6 marzec, 2013, Autor:  

Kurwa …!!Panie Boże…zlituj się nade mną co ja Ci takiego zrobiłem że za każdym razem rzucasz mi pod nogi coraz to większe kłody ,czyja to wina twoja a może ludzi co..?…..odpowiedz mi na to jak to jest jak rozwiąże jeden problem to obarczasz mnie następnym. Co to ja kurwa jestem… nie masz innych ludzi na celowniku czy kurwa jaja sobie ze mnie  robisz …Co.. ale co tam Ty jesteś  bardzo zajęty innymi sprawami.. i masz to wszystko w dupie  żeby mnie wysłuchać  ..ale kiedyś będę miał  okazje z tobą pogadać to Ci to wygarnę …no chyba że wcześniej się kiedyś wkurwię i jebnę tym wszystkim …….

nie wiem od czego to zależy …ale jak mam przejść na drugą stronę ulicy do piekarza  to kurwa za każdym razem auta napierdalają w prawo i w lewo tak jak by kurwa wyjechały z fabryki tysiące kurwa aut napierdala  wtedy kiedy kurwa Ja mam przejść przez ulice  idzie ochujeć od tego …….a jak nie muszę przejść to kurwa ulica pusta …

albo w zeszłym roku  prowadzę firmę i przyczepiła mi się menda w postaci sanepidu łaziła pita mi co dwa tygodnie  i męczyła mnie przez pół roku  swoim widokiem wtedy kiedy człowiek się najmniej tego spodziewał  tak jak bym kurwa sprzedawał przeterminowane kurczaki taka była upierdliwa czepiała się wszystkiego i była najmądrzejsza z najmądrzejszych kurwa jak się jej  w końcu pozbyłem to kurwa przypełzał do mnie ten jebany Don Pedro z US kurwa co to jakaś epidemia urzędasów kurwa co za kraj…i każdemu kurwa zapłać mandat …ja pierdole …

albo 1,5 roku temu babsko  złamało sobie u mnie nogę we firmie ..kurwa nie mogę …..nie dość że w tym dniu co kurwa przylazła do mnie to pierwszy kurwa raz ją na oczy widziałem”nowy klient” to jeszcze kurwa nie z mojej winy to się stało bo inny klient zaparkował wózkiem widłowym za jej plecami a ta dziwka zaczęła mi tu tańczyć i nie widziała wózka  się potknęła i się wypierdoliła na zol i złamała sobie kurwa nogę….no ja jebie kurwa a teraz przyłazi mi  i dupczy mi że ja się nią w ogóle nie interesowałem przez te 1,5 roku  co się z nią działo ..co ja to kurwa miałem czuwać przy jej łóżku w szpitalu kurwa czy co ….a najbardziej już mnie na samą myśl wkurwia to ze chyba będę musiał po kimś sprzątać smrody …

albo moja była kurwa żona która podała mnie o alimenty na dziecko 4000 zł kurwa ją chyba poraził kurwa prąd po oczach albo ujebała żmija w mózg ……napisała takie bzdury w pozwie że kurwa sąd to chyba łykną …masakra nie chodzi mi o kwotę alimentów bo to moje dziecko i dać trzeba płace 1000zł ale najbardziej wkurwiło mnie to ze jako ojciec własną córkę zabrałem na wakacje za granicę parę razy a ta tania szmata z alfonsem poleciła sobie kurwa sama na Malediwy bez dziecka a w sądzie gadała na jakie to mnie wczasy kurwa stać….nie wspomnę o tej dziwce że jak sąd jej się  zapytał czy pracuję to nagle okazuje się ze jest kurwa na zasiłku dla bezrobotnych za 900-eurasów (ok 3900zł) a jej pierdoleni włoscy alfonsi nagle jakimś Boskim kurwa cudem znaleźli się tez kurwa na zasiłkach ale jak córka opowiadał to sami  bankierzy i kurwa dentyści  …..chuj kurwie …..

poczta..Jezu..już na samą myśl ze mam iść na pocztę wzbiera mnie na wymiociny ..poszedłem dziś wysłać list kurwie polecony nie dość ze zapłaciłem 10 zł kurwa do Włoch ale chuj z tym to jeszcze mogę się pogodzić ale ta kolejka moherowych beretów kurwa po 16-stej naliczyłem 15 moherów co one tam o tej kurwa porze robią zaspały czy kurwa co  to już kurwa kpina do jednego okienka a ja z dzieckiem kurwa czatowałem tam z 40 minut i żadna kurwa nie raczyła mnie przepuścic  bo i chuj ważne by one szybko i sprawnie załatwiły sobie swoje   sprawy  a Ty i upośledzeni,kalecy  stójcie …poczekajcie kurwy jak kiedyś pojadę autobusem to rozsiądę się an 2 siedzeniach…a wy będziecie kurwa sapać ..

albo tysiące telefonów …ja wiem że jak kiedyś pojawiły się pierwsze komórki to człowiek chciał szpana by pogadać prze telefon idąc-gadając ale nie dziś jak mi telefon napierdala non stop …po 50-100 razy na dzień idzie zbzikować….albo zwariować…tak kurwa nie uwierzycie …..

lub wiele innych kurwa błahych spraw które człowieka potrafią doprowadzić do w kurwości tak jak dzisiaj facet mi wyjechał wymusił pierwszeństwo  i jeszcze mi tu kurwa pretensje  że trąbie na niego wieśniaka bym normalnie zajebał  ….

drożyzna ..kurwa pominę ten temat  bo mi się jeszcze tu porozpisujecie ….

Panie Boże …trudy dnia codziennego..rachunki za prąd,gaz ,wodę czynsz wywóz śmieci które to jak wszyscy wiedzą podrożało i kurwa ma się polepszyć z czystością nawet chuje plakaty porozwieszali ..żeby nas poinformować że 20 zł z osobę w Kotowicach za śmieciuchy na miech…jedzenie, benzyna inne nie przewidziane wydatki które wyskoczyły  kurwa nagle jak kreci kopiec w ogródku …na prawdę mam tego dość….dość ze wszyscy coś odemnie non stop coś chcą …..tak jak bym to ja był Bogiem a nie Ty……….cdn

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 9,27 na 10)
Loading...

Może mały wspólny projekt : Świąteczne rozmowy (duchowość)

19 grudzień, 2012, Autor:  

Z racji tego, że święta tuż, tuż  jeszcze trochę o świętach:

„Rozmowy podsłuchane  nie z kontrolowane”   :

Może  na wstępie .

Jako, że doceniam Święta Bożego Narodzenia w aspekcie duchowej atmosfery  denerwują mnie (czyt. Wkr) poświąteczne koleżeńskie rozmowy na temat spędzonego świątecznego czasu.

Zainspirowały mnie kurwa przypadkowo podsłuchane rozmowy w temacie : co robiłem/łam w święta np:

– sie ma Gruby

-sie ma ,jak tam święta ?

– zajebiście dawno takich świąt nie miałem. Kurwa tak się w wigilie z teściem najebałem, że film mi się ujebał na całe święta (…)

albo,

– heeej Misia

– jak tam po świętach

– chujowo tak się nawaliłam , że nawet nie wiem gdzie i z kim no kurwa masakra jakaś (…)

A może i wy podsłuchaliście świąteczne i poświąteczne rozmowy, które was wkurwiły !

Zapraszam do komentarzy :

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 2,63 na 10)
Loading...

lubię

14 styczeń, 2012, Autor:  

Wiecie co lubię?

Lubię dużo rzeczy. Na przykład w spokoju ze słuchawkami na uszach posłuchać slayera na pełnej głośności przy tym nakurwiając nogą o podłogę z tempem 120bpm. Lubię sobie tak wtedy czasami pomyśleć, ale jeszcze bardziej rozmyślać lubię na różne dziwne tematy patrząc w ogień.

Tak sobie patrząc w ten ogień i patrząc jak dynamicznie degradują się kolejne części drewna można się zastanawiać. Na przykład jacy niektórzy ludzie to skurwiele. Jedni wchodzą na drugich żeby tylko sobie dogodzić. Egoizm niektórych jest tak kurwa ogromny, że nie potrafią się powstrzymać od wpierdalania się w czyjeś życie tylko po to, żeby sobie dogodzić. Ale to jest jeszcze nic, ponieważ są tacy, którzy wpierdalają się w czyjeś życie myśląc że im będzie z tym lepiej, a w rzeczywistości sami sobie robią problemy i pierdolą humor. U takich ludzi to się nie zdarza raz, nie da, nie trzy, ale notorycznie, przy każdej pierdolonej okazji. Każdym skurwiałym razem potrafią zrobić wszystko, żeby uprzykrzyć życie jak największej liczbie ludzi wokół i wmieszać do tego wszystkich ludzi których się zna, albo i nawet nie zna się w ogóle.

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że to facet zawsze wychodzi na tego najgorszego, kurwa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...