Ślepców horda, rozdarta morda…

21 marca, 2012, Autor:  

Nagonka na kościół! Czarna mafia i złodzieje! Jeżdżą chuj wie jakimi samochodami, pławią się w luksusach i pierdolą system! Do tego gwałcą dzieci, gospodynie na parafii i ministrantów – o kurwa, tragedia i zgorszenie!

Już kurwa rzygać się chce, jak widzę wszystkie te artykuły, te kurwa demotywatory, te kwejki chuj wie co jeszcze na temat złodziei w sutannach… Zobaczy jeden kurwa matoł z drugim w „TVN’e” czy kurwa wieczornym wyd. „wiadomości” że księża to złodzieje, przelecą mu przed oczami stosem liczb, mających symbolizować skradzione złotówki przez czarną mafię – i w takim kurwa popierdoleńcu (bo inaczej go nie nazwę) rodzi się powołanie do głoszenia prawdy! Gdzie zdobędziesz największy poklask i sławę a za razem, pod płaszczem anonimowości z łatwością pierdolniesz swoje wywody? – Tak kurwa, internet! I wchodzi taki kurwa pojeb jeden z drugim, (że o trzecim nie wspomnę) i cały chuj na ten temat wiedząc pierdolą przez siebie jaki to kościół nie jest zły.  Zaraz liczba rzekomych ateistów rośnie – jakby to jeszcze kurwa miało jakiś związek z wiarą! I tak się miętoli we łbach kurwa ludziom, którzy nie przeczytają jednego nawet kurwa zdania na ten temat i chłoną tą medialną papkę kurwa jak stado baranów kurwa!

Ale nie to jest najgorsze! Chuj z tym, jaki kto ma stosunek do kościoła. Nie ważne! Ale teraz zadam pytanie, po części do siebie – nie wiem kurwa, do powietrza? Bo do ludzi, do których powinno być skierowane i tak kurwa nie dotrze! Czy wy kurwa nie widzicie, że takie wybuchające aferki mają za zadania odciągnąć nas społeczeństwo od spraw na prawdę ważnych?! Kurwa, niedawno doczytałem się (po trudach i znoju), że ponad miliard złotych poszło w przysłowiowy chuj, po tym jak zakupiono nowe oprogramowanie dla Policji, umożliwiające coś tam, (kurwa nie znam się), które przeciążyło linie czy chuj wie co i nie działa, bo mamy za słabą sieć internetową w kraju. Pociągi – stan kolei kurwa gorszy niż przed wojną (wtedy tez był kurwa kryzys). Kurwa autostrady pękają, połowy i tak nie zbudują na czas, płacimy najwięcej za gaz z całej puli klientów kurewskiego „Gaspromu” – sprzedajemy gaz łupkowy Francuzom, choć nie wiem czy jest jeden odwiert na cały kraj jak na razie!Nasi żołnierze okupują państwo na życzenie naszego wielkiego przyjaciela z za oceanu, Holendrzy oblewają nas gównem, emerytury kurwa do 67 roku życia – a my rozwodzimy się nad pierdolonym funduszem kościelnym! Kurwa nienawidzę fanatyzmu, ale tak czy siak, moje wywody mają taki wydźwięk. Trudno kurwa, wkurwiłem się i tyle!

Ja pierdole…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 15 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...

Krakowskie marnowanie kasy

7 sierpnia, 2009, Autor:  

Jeszcze trochę na ten sam temat, bo mnie to strasznie wkurwia.

Gdzieś przeczytałem ostatnio, że na nowy gmach Opery Krakowskiej wydano już ponad 100 mln złotych. Kurwa! Projekt początkowo zakładał o połowę niższe koszty. Budynek jest dopuszczony do użytku warunkowo, bo straż pożarna zażądała instalacji oddymiania, gdyż istniejąca się nie nadaje. Brak też dróg ewakuacyjnych, projekt jest totalnie do kitu. Kto go w ogóle zatwierdził? Czytam właśnie również, że w czasie budowy wyszła na jaw afera korupcyjna, CBA zatrzymało byłego dyrektora opery i dyrektora do spraw inwestycji. A do tego wszystkiego dochodzi jeszcze fakt, że w związku z uchybieniami trzeba oddać 7,2 mln złotych unijnych dotacji. Przecież ten projekt to jakieś niekończące się pasmo nieszczęść! Kto za to odpowiada? Kto wziął za to kasę?

I teraz znów ta sprawa z parkometrami. Kosztowało to dziadostwo 10 mln złotych. 10 kurwa jebanych milionów. Za coś totalnie niezdatnego do użytku, ekstremalnie wkurwiającego, przez to, że jakieś dwie instytucje nie mogą się dogadać ze sobą i zrobić coś sensownego. Kurwa jego pierdolona mać!

A ty tak sobie patrzysz na to wszystko i widzisz jak znikają twoje pieniądze (bo kurwa połowę twojej kasy zabierają ci podatki), i chciałbyś komuś przypierdolić w ryj! Gdzie są kurwa moje pieniądze? Dlaczego ja ciągle jeżdżę po rozjebanych drogach, a potem muszę do mechanika zapierdalać, bo mi coś się tłucze w zawieszeniu? Dlaczego na nic nie ma pieniędzy, na szpitale, na cokolwiek, nawet na jebany asfalt na Błoniach? Kurwa mać, co za po prostu gnój w tym Krakowie, czy to wszędzie tak jest? Pytam się, wszędzie tak jest czy tylko w tym zakichanym mieście?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Tagi: , , , , , , ,

Kultura Słowa

7 lutego, 2010, Autor:  

 


Idę sobie spokojnie ulicą i nagle ni stąd ni z piwnicy słyszę krzyki. Ale to takie krzyki które jeżą włos na głowie i mrożą coca cole w lodówce;

-„Tyyy kuuurwo dopadnę cię skurwysynu jebany w dupę, a twoja stara to zbiera łopatką psie kupska”

-„Sam kurwa jesteś cwel jebany w dupę, a twój stary liże sobie stopy.”

Udając że nie słyszę podążam w swoją stronę. Wtedy po raz kolejny z oddali dochodzi mnie głos krzyczącego chłopca.

-„No i co kurwa mówiłem że cię dopadnę ty chuju wypruje ci flaki i zajebie jak psa”

-„Zostaw mnie kuuuuurwaa…”

No cóż myślę, nie moje konie nie moja bryka idę dalej. Tymczasem pod sklepem przez całkowity przypadek przysłuchałem się rozmowie dwóch mężczyzn.
-„No, a ja swoją starą to trzymam króciutko ani suka piśnie.”
-„Kurwa Zenek ale ci zazdroszczę, ja swojej to muszę nie raz zajebać żeby się nauczyła cipa stara że nie pogra.”

Idę dalej, mijajam grupę 13letnich dziewczynek w rózowych mini spódniczkach, z piersiami na wierzchu, wesoło dzierżących w rękach papierosy.

-„Normalnie jak ona mogła mnie tak wykiwać, jak ją dorwę dziwkę głupią to jej w pysk strzele jak boga kocham.”
-„Noo ja bym tak zrobiła już dawno na twoim miejscu z tą zdzirą.”

-„Zajeb jej i spokój, się nauczy idiotka.”

-„Oo kurwa dziewczyny patrzcie jaki tam zjeb idzie kuurwa.”- pokazując na jedzącego bułkę grubaska.

Powoli zaczynam mieć dość tej wiochy. Po prostu słowo „kurwa” w takim natężeniu to jednak jak dla mnie za dużo.

Wracam do domu, dzwonię domofonem. Odbiera kolega mojego brata który akurat wpadł z wizytą. Mówię żeby otworzył,a w odpowiedzi słyszę…

-” Kurwa sieeema byku gdzieś się kuuuurwa podziewał ja pierdddoooooleee zajebiiiściee że wróóciłeśś to pogadamyy.”

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 8,83 na 10)
Loading...

Basstylion

15 maja, 2012, Autor:  

Powitajmy nowego użytkownika, oto jego CV.

Pozdro

admin

Temat:
proszę bardzo uprzejmie nie wkurwiać się

Treść wiadomości:
Curriculum Vitae

Dane osobowe:
nie podam kurwa
Wykształcenie:
2006 – 2010 Technikum elektroniczne ze specjalnością wkurwianie poprzez internet z elementami dydaktyki
Doświadczenie zawodowe:
21 lat ciągłego wkurwienia
Zalety:
-szeroki wachlarz słownictwa pozwalający na dowolne operowanie danym wkurwem
-zaangażowanie w wykonywaną prace
-praca nad tworzeniem nowych perspektyw/wymiarów wkurwienia (24/7 – sen)
Kursy i Szkolenia:
– kurs pierwszej pomocy dla choleryków
– operator wkurwiarki
Zainteresowania:
– wkurwianie się
List motywacyjny:
Jestem 21-letnim optymistą z bardzo chujowym życiorysem. Wkurwia mnie całą Polska.W tym poszukiwanie pracy którym obecnie się zajmuje bez skutecznie niestety dzięki zajebistym perspektywom jaki daje mi urząd pracy, jebane pośredniki, budowy na których nie płacą po 3 miesiące i zajebistym wymaganiom na stanowiska „niezbyt interesujące”. No bo kurwa jestem po jebanej szkole i jak mam kurwa do chuja jebanego mieć doświadczenie, no pytam się jak się skończyłem dopiero uczyć. Ale wracając do tematu: nadaje się na członka ze względu na bardzo wysoki poziom wkurwienia non-stop a także niezwykłe stężenie jadu w moich wypowiedziach, często niegłupiej treści jako że skończyłem jebane technikum, podobno najlepsze na śląsku które kurwa nic mi nie dało oprócz jebanej makulatury na półce(i 4 lata wkurwiania sie).

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znalazłem tą stronkę przypadkiem w wyszukiwarce

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
jakem polak obiecuje

Nie kłamiesz?
w życiu

Jaki chciał(a)byś mieć login?
basstylion

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
bo inne pomysły były jeszcze gorsze

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
jak mnie coś wkurwi

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
muszę być autentyczny w swoich tekstach

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
nie ale polubie jak bede pisać wkurwy

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...

Krótki wiosenny przemyśleniowkurw…

16 marca, 2012, Autor:  

Im cieplej, tym więcej ludzi na ulicach
Im więcej ludzi na ulicach tym większe wkurwienie.
Im większe wkurwienie tym większy gniew wobec pozornie niewinnego świata.
Im większy gniew wobec pozornie niewinnego świata tym większy smutek gdzieś w głębi…

Szyderczość życia…

Kurwa mać.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...

Jebane papierosy

9 stycznia, 2015, Autor:  

Yow, niggas. Takim murzyńskim przywitaniem pragnę Was powitać, bo jestem tu, jak zapewne wiecie, nowy.

Wkurwiają mnie rzeczone fajki. Pierdolę, co sobie pomyślą o mnie palący, bo w końcu każdego może wkurwiać co innego, nieprawdaż? Osobiście nie palę, nie paliłem i nie mam zamiaru, bo na chuj tracić pieniądze i zdrowie, do tego jebie z mordy i wokoło. Lepiej się raz na jakiś czas najebać, co też jest złym pomysłem, ale lepiej wybrać mniejsze zło (albo i większe, chuj jeden wie). Mam takiego znajomego, którego znam od gimnazjum (mam 20 lat), który w tamtych „zacnych” czasach namawiał mnie wielokrotnie do palenia, ale za każdym razem odmawiałem, z czego jestem teraz dumny. Ogólnie wtedy byłem sceptycznie nastawiony do wszelakich używek, bo bałem się matki. I pewnie słusznie, bo od tego jest matka, aby się jej bać, gdy robisz coś złego. Za to dwóch moich innych znajomych do ten pory jara sobie w najlepsze, bo tamten ziomek ich namówił. Gdy obu poznawałem, to nie myśleli nawet o tym, a do tej pory palą sobie w najlepsze. Obaj w chuj razy deklarowali trzy lata temu, że rzucają, jeden mniej ciąga, ale nadal. Powiecie, po kiego wała się przejmujesz, przecież to nie twoje życie, Charles. No tak, odpowiadam, nie moje, ale skoro z nimi obcuję, to raczej dotyczy to mnie, bo muszę tą wąchać, a potem moje ubranie jebie tym chujstwem. Do tego jeden z nich często sępił ode mnie hajs, bo nie miał na fajki (żeby nie było, oddał), bo sam nie pracuje, a od matki też chujowo cały czas brać. Inny przypadek mojego znajomego, który jeszcze dwa lata temu nie palił, a gdy zaczął pracować, to nagle zaczął. No i na chuj, ja się pytam? Niektórzy twierdzą, że palący mają przywilej przerw na fajka w robocie. Może to i dobrze, jebie mnie to. Wolę być efektywniejszym pracownikiem, który zapierdala cały czas, z jedną tylko przerwą, który należy się każdemu. Kolejny przypadek to kolega, którego znam od podstawówki, też ciąga faje (nawet się to tak pedalsko kojarzy ;P) z tą różnicą, że na sępa, nigdy nie kupuje swoich i twierdzi, że nie jest uzależniony. Wszyscy tak twierdzą, a nie mogą wytrzymać, gdy ktoś obok pali i sami sięgają po papierosa. A mój sąsiad, którego znam odkąd pamiętam, to samo. Szkoda, kurwa, słów na ludzi. Niech ktoś mi powie, co daje palenie? Bo według mnie gówno, alkohol przynajmniej daje przyjemne uczucie  (w większości przypadków) lekkiego upojenia i rozwesela człowieka, albo zamula, ale to już kwestia nastroju. A takie fajki? Mówią, że fajnie jest kogoś spotkać, zajarać szluga i pogadać. A czy nie można pogadać bez smrodzenia? Chyba można, czyż nie? Ja jestem z siebie dumny, że nigdy nie paliłem i pierdoli mnie hejt, który być może dostanę od palaczy. Pozdrawiam i dzięki za przeczytanie mojego pierwszego wkurwa (o ile udało się komuś dotrwać do końca)

Wkurwiłem się podczas pisania gorzej, niż normalnie!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 7,75 na 10)
Loading...