Mam już tego dość!!!

14 kwiecień, 2010, Autor:  

Mam już tego dość!

Od kilku dni wszędzie w TV jest tylko jedno. I zresztą słusznie, bo taka tragedia nie zdarza się często. Należy więc oddać szacunek zmarłym, w tym (a nawet przede wszystkim) prezydentowi naszego kraju. Ale to co się dzieje to po prostu jakiś szok, zbiorowy obłęd. A we mnie coś kipi, bo co widzę i słyszę? Że to był najwspanialszy prezydent, że był taki, śmaki, owaki, że jejku jejku, że olaboga, że pitu-fitu. Niedobrze mi się robi od tego wszystkiego!!! To jest zakłamanie! Ten prezydent wcale taki wspaniały nie był. Nie pora to, by go teraz ponownie krytykować, bo o zmarłych nie powinno się źle mówić, no ale jak widzę, jak wszyscy go teraz chwalą, to nie wierzę, nie wierzę temu, co słyszę!

Szacunek dla zmarłych i dla prezydenta – TAK, jak najbardziej. Ale gloryfikowanie go teraz, wyświęcanie i chowanie na Wawelu – STANOWCZE NIE!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,22 na 10)
Loading...
Tagi: , ,

Mam samochód to mnie ruchaj

18 marzec, 2010, Autor:  

Niestety nie chodzi o blachary.

Chodzi o ludzi, którzy bezczelnie wykorzystują osoby zmotoryzowane. Otóż od pewnego czasu mam samochód. Stary grat, do tego biały, więc ostatnio, dzięki odwilży wyglądał ciągle jak szara sraka. Ale jeździ. I to jest cudownie piękne. Nie muszę wstawać wcześniej żeby zapierdalać na autobus, ani marznąć na przystanku, czekając aż nadjedzie. Poza tym jestem sobie sterem, żeglażem i okrętem (co na pewno rozumieją i doceniają osoby jeżdżące) i na nikogo nie muszę liczyć. No, ale tu pojawia się problem. Bo nagle okazało się, że wiele osób liczy na mnie. Jadę na uczelnię – jak się nie zatrzymam na przystanku i nie zgarnę kogoś – to foch. Jak wracam i nie podrzucę do centrum to foch z przytupem. I ciągle pytania – mogę się zabrać?  Którędy jedziesz? Kurwa. Czy ja mam na dachu tabliczkę z napisem taxi?

I nie zrozumcie mnie źle. Naprawdę lubię podwozić ludzi, bo to i pogadać można i sam fakt, że komuś pomogę jest ok, ale lubię kiedy druga strona jest fair. Jak to jest, że są ludzie w porządku, którzy nie dość, że nie zapytają, czy ich podwiozę to jeszcze są wdzięczni kiedy im proponuję, a niektórzy to zwykłe świnie – wykorzystywaczki i uważają, że im się to po prostu należy?

Staram się być miły i sympatyczny i nigdy nikomu nic nie mówię, najwyżej się wymawiam. Chętnie podwożę ludzi którzy mieszkają na moim osiedlu, sprawia mi to przyjemność i absolutnie nie chcę od nich kasy za paliwo bo są w porządku i nigdy nie są nachalni. Ale od reszty chyba zacznę kasować bilety, może mi to zrekompensuje wewnętrzny mój wkurw.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 9,36 na 10)
Loading...
Tagi: ,

No kurwa no

18 czerwiec, 2012, Autor:  

Wiecie, jest wiele rzeczy które mogą do siebie nie pasować. Pomijając już przysłowiową pięść do nosa (wg. mnie pasuje idealnie), wymieniać możnaby przykładów mnóstwo. Chociażby drużynę naszą polską kochaną narodową w finale mistrzostw europy 2012. Co jeszcze nie pasuje? Ano zielony do niebieskiego nie pasuje na przykład. Są też rzeczy absurdalne, które nie powinny iść ze sobą w parze. Nie powinny mieć miejsca, nie powinny się wydarzyć. Nie piszę nawet o nagminnym, cyklicznym i regularnym powtarzaniu się tych rzeczy, tylko o samym ich wystąpieniu.

A mówiąc dokładniej – jestem kurwa chory. Jestem kurwa chory w czerwcu, kiedy na dworze jest ponad 30 stopni. Jestem w stanie spokojnie wykaszleć szklankę flegmy co godzinę, a z nosa, mimo że zatkanego, lecą mi bieżące smarki (no jak jest bieżąca woda, to mogą być bieżące smarki, nie?). Mam cały czas załzawione oczy w chuj (że takiej wspaniałej jednostki miary użyję, ciekawe czemu nie ma wpisanej tej jednostki miary do układu si), ledwo chodzę i nie jestem w stanie się na niczym skupić. Byłbym to w stanie znieść i zrozumieć kurwa w grudniu, czy wczesną wiosną, ALE KURWA W CZERWCU? I nie, nie ma z tym wspólnego to, że jakiś czas temu było zimno, bo musiałem zachorować kurwa wczoraj, albo w sobotę w rzeczywistości nic nie robiąc.

Przesyłam pozdrowienia przerywane kaszlem mówione z zatkanym nosem.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...

Wybór apki do czatu MW

22 październik, 2019, Autor:  

Na czym czatujemy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dziś wdepnąłem w psie gówno!

5 marzec, 2010, Autor:  

Kurwa ,kurwa,kurwa….ale się wkurwiłem i najgorsze jest to że miałem zimowe trapery wiec gówno które leżało na trawniku niczym modelina wypełniła rowki w mojej podeszwie jak plomba w zębie ,ani to kurwa powycierać się nie da bo przecież to but nie na płaskiej i gładkiej podeszwie gdzie starczy nawet o asfalt butem przejechać i jest czysty a tu ni w piżdziec trzeba w domu to psie gówno wydłubywać ja pierdole co ten pies dziś kurwa jadł chyba nie pedigi pall!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...

wkurw egzystencjonalny part x

21 październik, 2011, Autor:  

Nie wiem który raz takiego posta piszę. Będzie krótko, ale treściwie. Nie chciałbym zostać odebrany jako ktoś kto stracił „to coś” w życiu, tak po prostu muszę się oderwać na chwilę od rysowania. Wiem też że niektórzy mają bardziej lub mniej przejebane, przez co w różnym stopniu się wpasowują w ten schemat. Jak komuś się nie chce czytać to może przeskoczyć na ostatnie zdanie. Jak adminowi się chce to może je wrzucić do złotych myśli.

Otóż jest tak, że człowiek się rodzi. Rodzi i wszystko go zaczyna wkurwiać do samego poczęcia, 9 miesięcy był w cieplutkim miejscu i dostawał wszystko bezpośrednio, a teraz trzeba oddychać, jest zimno, dużo świata, dużo hałasu. I tak zostaje przez całe życie. Przez pierwsze kilka lat mimo tego że nad nim latają, to jest cały czas pouczany, nie dają mu się pobawić, cały czas mu czegoś zabraniają. Później przychodzi szkoła, w której karzą się takiemu uczyć. Przez kilkanaście lat edukacji człowieczek wierzy, że to mu w czymś pomoże. No może rzeczywiście tak jest. W każdym razie stresuje się bardziej lub mniej, żeby zdobyć jakieś wykształcenie. Przychodzi okres dojrzewania, w którym człowieczek by chciał mieć troszkę więcej swobody której, co chyba nikogo nie zdziwi, nikt mu nie chce dać. Narastają obowiązki i choćby się chciało to nie da się wszystkiego zrobić co się chce. Żeby tego było mało, chłopakom chce się ruchać. Często w pogoni za tym zapominają o różnych dziwnych rzeczach i są skłonni do jakiś niepasujących ich psychice zachowań jak np. romantyzm (znajomy jest dobrym romantykiem, cytuję jego rozmowę z dziewczyną przez telefon: „kochasz mnie? bo jak nie to Ci wpierdolę siekierę w plecy”). Tak starają wszystko pogodzić żeby dostać się na studia. Na tych studiach jak już są to znowu ich w chuj rzeczy wkurwia. Tym bardziej nie mogą zrobić wszystkiego, a jakby tego było mało, to jeszcze co chwilę zdarza im się chodzić zalanymi, co powoduje jeszcze mniej czasu na inne rzeczy. Dalej chce im się ruchać, ale tutaj podobno można spotkać zaczynające się dłuższe związki (wiecie że jest to niezgodne z psychiką i biologicznymi cechami człowieka?). Swoją drogą, czasem się zdarzy taki, który weźmie swoją dziewczynę na studia. Tylko na chuj mu drzewo w lesie? No nie ważne. Jeżeli uda się sukcesywnie skończyć studia, wymęczony cżłowieczek szuka pracy. O dziwo w naszym kochanym kraju w większości przypadków tutaj sukcesji się uzyskać nie da. Tutaj te człowieczki zaczynają różnie prowadzić swoje życie. W każdym razie zawsze się marudzi na robotę, zawsze się marudzi na wynagrodzenie. Zawsze się z trudem szuka własnego kąta za którego opłacenie trzeba płacić często zdrowiem zostawionym w pracy. Przychodzi ślub z weselem za który możnaby kupić dobry samochód. Przychodzą myśli, że na studiach to było fajnie. Mimo że na studiach się wkurzaliśmy czemu nie mamy tyle czasu co w liceum? Później przychodzą dzieci i chęć zapewnienia im dobrej przyszłości, znowu zdrowie zostawione w robocie. A później emerytura, strach, odrzucenie, czy renta lub ta emerytura wystarczą na przeżycie?

I teraz pointa.

A później człowiek zdycha i chuj z tego wszystkiego ma.

by mikel

Dziękuję, dobranoc.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...