Jebać deprechę i „depresantów” (tych co w depresjii).

10 grudnia, 2011, Autor:  

Świat jest dziwny.

Od kilku dni bębnią w jebanym TV o depresji i braku światła. O co kurwa chodzi, czy oni tylko w nocy zapierdalają z tymi kamerami jak jakieś jebane zombi? Słońca nie ma zaledwie od tygodnia a te dziennikarskie szmaty napierdalają o depresji i samobójstwach.  Wynikiem tego na Megawkurwie pojawiło się kilku nowych desperatów którzy zanim udali się do lekarza od pojebów aby ten zaordynował im receptę na Megawkurwa, odwrócili proces i piszą żygotliwe wywody o braku sensu w Życiu.  Starzy użytkownicy, czytając te wypociny sami popadają  w deprechę i nawijają jakieś smutne, pozbawiane wcześniejszego sarkazmu i polotu bzdety.

Za dwa tygodnie Pan Bozia się narodzi, świat się wkurwiająco weseli a Wy zamiast poddać się zielono-czerwono-białemu nastrojowi,  macie zamiar opłatkiem rodzinę pokroić a ością z karpia oko sobie wydłubać?

31akzul ma dla was receptę:

-poczytać wkórwy od kwietna do września. Nastrój się poprawi bo więcej tam humoru niż w monologu Pazury.

– do piętnastej jest widno i nie trzeba wydawać kilku setek na światłoterapię. Wziąć psa albo samą smycz i wyjść na „zewnętrze” – to taka przestrzeń bez komputera, z nadmiarem powierza (jak komuś zaszkodzi niech się fają zaciągnie) i tam porządnie się wkurwi.

-po spacerze usiąść do kompa i wysmażyć WKURWA OPTYMISTYCZNEGO – dla pozostałych smętniaków. Takie działanie niczym znienawidzony przez wszystkich łańcuszek szczęścia (tutaj wkurwieństwa) spowoduje pozytywne wkurwienie u pozostałych w domach Wkurwowiczów, którym zabrakło woli do działania.

– zaczekać kilka godzin na oceny i komentarze – czytanie ich wspaniale wkurwi (liczę na Ciebie luke, dr.hałs i inni).

Te proste metody zapobiegną najprostszemu wyjściu jakim jest apatia przed TV i oglądanie Plebanii czy zawodów w carlingu na Eurosporcie.

Mile wkurwonego dnia.

c.d.n…

p.s.

…jadę kurwa po prezenty, ale będzie WKURW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...

Lista zjebanych osób – Tom I

27 lipca, 2015, Autor:  

Postanowiłem stworzyć listę osób żyjących na tym globie, które moim skromnym zdaniem powinny spierdalać i zasługiwać na piętnowanie w każdym możliwym momencie swojego życia. Żeby nie przedłużać, wymienię zaledwie kilka z nich i zazwyczaj nie będą to konkretne osoby, a raczej grupy osób.

1. Tak więc po pierwsze: ludzie, którzy zażywają/próbują zwalczać dopalacze. Niech spierdalają, bo ani jedni, ani drudzy nie zasługują na szacunek. Najpierw może zacznijmy od tych drugich. Głównie możemy mówić tu o zjebanych mediach, które udają, że walczą z tym problemem, ale które tak naprawdę szukają taniej sensacji. O dopalaczach było cicho przez wiele lat i nagle ten temat znowu stał się istotny. I ci kretyni z Uwagi i podobnych programów próbują wmówić ludziom, że zamknięcie jakiejś tam placówki w Wypizdowiu Wielkim, gdzie sprzedawano to gówno, jest sukcesem policji oraz dziennikarzy. Nikomu z nich nie przychodzi do łba (albo przychodzi, tylko świadomie udają idiotów), że na miejsce tej zamkniętej wejdzie sobie inna, w innym miejscu i pod zmienioną nazwą. Powiem więcej: nawet nie będzie to sklep z dopalaczami, tylko np. salon gier, gdzie wtajemniczeni będą mogli kupić spod lady to, co tylko będą chcieli. Oczywiście w celach kolekcjonerskich. Następnie przejdźmy do policji i inspektoratu, którzy postanowili stworzyć tak zajebiste spoty, że przy nich aktorstwo w Trudnych Sprawach wydaje się nawet nie aż tak sztywne, jak powszechnie się uważa. Spoty są chujowe i mają atest typowego Janusza z wąsem. W ogóle, kurwa, wyobrażacie sobie, że ktoś usiadł, obejrzał ten film, na który wyłożono kasę, i stwierdził, że o to właśnie mu chodziło? A, właśnie… kasa? Czyja kasa? Ano nasza. Twoja, moja, naszych znajomych. Nie podano, ile konkretnie przeznaczono, ale podejrzewam, że większość magicznie trafiła do kieszeni, bo nie za bardzo widzę opcji, żeby za takie spoty dać choćby 200 złotych. Dzieci z podstawówki nagrałyby to lepiej. A teraz skupmy się na osobach, które biorą dopalacze, i na dziennikarzach pewnej niebieskiej stacji, którzy nie wspominają o istotnym aspekcie. Mianowicie, czy ktoś tym osobom kazał ćpać? Czy były zmuszane do brania dopalaczy? Dlaczego mam się przejmować kimś, kto sam sobie szkodził i w wyniku selekcji naturalnej został wyeliminowany? Ja rozumiem, że gdyby to była bliska mi osoba, gadałbym inaczej, ale to właśnie rodzina, znajomi i fundacje są od tego, żeby takiej osobie pomagać. Czy ktoś w końcu zrozumie, że trzeba zmienić prawo, żeby usunąć dopalacze?

2. Kolejne zaszczytne miejsce (ale żeby nie było, numeracja jest przypadkowa i nic nie znaczy) zajmują kibole. Nie wiem, gdzie ewolucja popełniła błąd, jednak ów błąd zaszedł za daleko. Jesteś kibicem i lubisz swoją drużynę? Nie ma sprawy, to bardzo dobrze. Ale jeśli jesteś kibolem, to powinieneś dostać dożywotni zakaz pojawiania się na stadionie. Ci ludzie mają w dupie własne drużyny, a jedyne, o co im chodzi, to zaspokoić własną potrzebę rozpierdolenia wszystkiego wokół. Żeby było śmieszniej, ci ludzie nazywają się patriotami. Wiadomo, rozjebanie chodnika, auta czy pobicie kogoś, dlatego że istnieje, wpisuje się w charakter patriotyzmu. Nie bójmy się powiedzieć tego, iż kibole to istoty nadzwyczaj tępe, które nie rozumieją obowiązującego ich prawa. Najgorsze jest, że osoby takie jak JKM, Braun czy cała narodowa swołocz utrzymują ich w przekonaniu, że są patriotami, i proszę nie pierdolić mi tu o tym, że „media manipulują”, bo tym razem nie mówimy o żadnej manipulacji, tylko o wypowiedziach, które wymienione wcześniej osoby publikują na swoich kontach na Facebooku. Potem część społeczeństwa ma wielki ból dupy, że „niedobra policja strzelała do kibiców”. To nie są kibice, tylko kibole, a policja powinna reagować. Do bandytów należy strzelać, a że jakiś z nich zginie, to już jego sprawa. I również zdaję sobie sprawę, że osoba, która ginie, może być ojcem, może mieć rodzinę, przyjaciół itd., ale… jest też dorosła i posiada mózg, dzięki czemu może przeanalizować sytuację, wszystkie plusy i minusy swojego postępowania. Jeśli ukradnę coś ze sklepu i zostanę złapany, pretensje mogę mieć tylko do siebie.

3. Narodowcy. W sumie grupa osób bardzo podobna do tych powyżej. Nie wiem, czy tylko ja mam takiego pecha, ale zawsze, gdy widzę wypowiedź jakiegoś narodowca (teraz nietrudno ich znaleźć, bo sobie malują profilówki na biało-czerwono), załamuję ręce. Większość ich postów jest tak przesycona niedojebaniem mózgowym, że zaczynam się utrzymywać w przekonaniu, że Ruch Narodowy został stworzony właśnie dla takich kretynów. Wiecie, co jest najśmieszniejsze? Kiedy narodowcy próbują rozmawiać o historii, myląc króli Polski (był taki, co uznał, że Chrobry z Krzyżakami wygrał) albo zamieszczając pełne nienawiści posty odwołujące się do osób innej orientacji bądź o innym kolorze skóry, grożąc, że ich wyruchają albo porozwalają im wszystkie budy z kebabem. Jeśli ktoś śledzi moje poprzednie tematy, to wie, jaki mam stosunek do homoseksualistów. Mnie ogólnie zwisa, kto co robi w swoim łóżku jak i na przestrzeni osobistej, jednak rozgraniczam homoseksualistów od pedałów. Tak zwane pedały to już fanatyczne stadium, a ja skrajności nie popieram. Nie mniej, nienawidzę, kiedy grupa idiotów chce znęcać się nad słabszymi, którzy w żadnym stopniu im nie wadzą. Ale co ja się dziwię – przecież większość narodowców to zakamuflowani dewianci. Jeśli ktoś tak bardzo interesuje się życiem łóżkowym drugiej osoby i grozi komuś, że go wyrucha, to jest to dość niepokojące. Albo kiedy mówi, że homoseksualizm zagraża jego rodzinie. No to, kurwa, ma chyba słabą rodzinę, skoro jakiś gej, którego nie zna, może ją rozwalić. Na szczęście – co mnie bardzo cieszy – nigdy nie dojdą oni do władzy i będą się cieszyć z niecałego procenta poparcia. I zanim ktoś mnie nazwie lewakiem, szybko wytłumaczę, że lewica i prawica to iluzja, a ja popieram przede wszystkim myślenie.

4. Większość księży powinna wypierdalać. Nie mówię, że wszyscy, ponieważ znam paru, o których rzeczywiście mogę powiedzieć, że są przykładnymi duszpasterzami, jednak tych pojebanych jest o wiele więcej. Watykan to zorganizowana mafia, która pod pretekstem religii rezerwuje sobie miejsce przy korycie w większości krajów na Ziemi. Zanim ktoś mi wyparuje, że religia katolicka w porównaniu z islamem jest bardzo dobra, pragnę zauważyć, że nie ma to związku z tematem. Islam i terroryzm to osobne tematy, a religie to też osobne tematy. Chodzi mi o instytucje. Dlaczego Świątynię Opatrzności funduje się z pieniędzy na kulturę (żeby nie było, Muzeum Żydów Polskich też nie powinno być budowane z pieniędzy publicznych)? Dlaczego małe dzieci na siłę wtrynia się do wspólnoty poprzez chrzest, mimo iż nie mają one o tym zielonego pojęcia? Dlaczego księża, którzy żyją z dala od rzeczywistości, mówią ludziom o tym, co powinni robić w łóżku, jak powinni zostać zapłodnieni oraz pieprzą jakieś farmazony o uczciwości, podczas gdy sami nie dają absolutnie żadnego przykładu. Ksiądz to osoba, od której wymaga się więcej. Jak księża chcą uczyć o małżeństwie i szkodliwości rozwodu, to niech sami się ożenią, spłodzą dzieci i pożyją trochę w jakimś związku, a potem niech się wymądrzają i nie zasłaniają się jakimiś „Zaślubinami z Bogiem”. To nie może być tak, że on z automatu uznaje się za wyższego od wszystkich. No i jakże drażliwy temat pedofilii. Okej, media być może roztrząsają to aż nadto, tylko widzicie, dla mnie nieistotne jest to, czy wśród księży mamy 100 czy 1000 pedofilii. Może być nawet trzech, ale to nadal jest problem. Problem o tyle duży, że Watykan posiada oficjalne prawo, które każe takie przypadki zamiatać pod dywan. Osobiście nazywam to bierną pedofilią – co prawda nie utrzymujesz stosunków seksualnych z nieletnimi, ale znasz kogoś, kto to robi, i dajesz mu na to ciche przyzwolenie. Dużo bym tego mógł wymieniać, lecz na tym skończę. Kościół to obłuda i instytucja bardzo zakłamana. Wiarę niech każdy sobie zostawi, jeśli jej potrzebuje. Bóg jest podobno wszędzie, więc kościół do niczego nie jest wam potrzebny.

Na razie tylko te cztery grupy prosiłbym o wypierdalanie, ale niebawem może wytypuję kolejne.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 8,70 na 10)
Loading...

Ferie, i to co zwykle

27 stycznia, 2012, Autor:  

To już przeszło moje ludzkie zrozumienie. Cenzurują internet, kiedy nikt tego nie chce – wspaniała demokracja – udoskonalili system edukacji do takiego ideału, że wszyscy są mądrzy(magistrzy jebani), ale biedni i bezrobotni. Każą Ci popierdalać za nic, a jak się nie przydasz, to niczym konia w stadninie: na salami lub klej. Tyle się mówi o ludzkich uczuciach i życzliwości, a rzeczywistość jak zwykle ciężkim młotem weryfikuje wszystkie imaginacje. Ja wierzyłem kiedyś w rzeczy idealne, ale teraz wiem, że nie ma nic idealnego. Nawet idealnej śmierci. Człowiek zapierdala, a potem i tak z uśmiechem każą spierdalać.
Do tego zaczęły się ferie( u mnie, czyli że na północy) 10 stopniowym mrozem. Kurwa, nawet na browara nie można iść w taki mróz. I na chuj on komu ? Drogowcy znowu dadzą dupy, pociągi złapią gigantyczne spóźnienia i zrobią ,,sardynki”. Matka się dopierdala, że może bym odszedł od maszyny liczącej, ale po kiego chuja, ja się pytam ? Korci mnie, żeby dać jej wykład na temat tego, jak bardzo chujowa jest egzystencja, kiedy nie jest tak podle w wirtualnej przestrzeni. ,,O kurwa, ten to jest uzależniony” – pomyśli sobie co któryś z was. Tak jestem kurwa uzależniony od kompa, tak jak od czekolady(chociaż z nią daję radę wciąż walczyć). Boli mnie jak się śmiesznie szufladkuje uzależnienia.
Jarasz bakę co dwa dni – jesteś „cool” bo przecież się dystansujesz do świata. A inni, którzy uciekają w inne środki to już są chujowi ?(Akurat baka[bo jej najbardziej nienawidzę] padła jako przykład, bo to zjawisko występuje w każdym środowisku uzależnionych) Ja pierdolę, ludzie ogarnijcie się !
I na koniec jeszcze coś, co mnie wkurwiło ostatnio. Jak ludzie się zajebiście chwalą tym co robią w ferie: ,,- ja to sobie jadę w góry na narty” ,,- a ja jadę do Norwegii” itd. KURWA MAĆ, JA NIE JADĘ NIGDZIE, BO MNIE NA TO NIE STAĆ I CHUJ WAM BURŻUJE W DUPĘ.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...

Polska Służba Zdrowia

14 sierpnia, 2010, Autor:  

12 kurwa lipca, w wakacje bo jestem uczniem, położyli mnie na jebanym łóżku szpitalnym…pomijając już kurwa fakt, że łóżko skrzypiało jakby wcześniej leżało na nim stado tłustych słoni, pomijając też kurwa mać fakt, że codziennie na śniadanie i kolacje przez 6 dni dostawałem bułkę…nie no kurwa muszę wziąć to w cudzysłów…”bułkę” z jakąś pierdoloną mielonką, której nie znoszę, bo jakby to było gdyby raz dali z polędwicą lub chociaż z pierdolonym serem żółtym. No przepraszam, raz na kolacje dali mi bodajże twarożek, ale tak skurwysyńsko okropnego twarożku też kurwa nie miałem w paszczy nigdy. Pomijając też kurwa fakt, że budzili mnie codziennie o 6 rano tylko kurwa mać po to żeby do kurwy nędzy zmierzyć mi temperaturę takim kurwa jakimś unijnym termometrem na odległość, cały czas mnie zastanawiało na chuj te suki mnie budzą skoro to jest pomiar odległościowy, chuj w to. Pomijając też kurwa fakt, że leżałem na pierdolone nadciśnienie i zakładali mi 3 krotnie (c)holter, czemu 3 krotnie? Bo to kurwa Polska i za pierwszym razem założyli mi nie ciśnieniowego a na EKG, który był mi potrzebny kurwa jak dziwce ciąża,drugi raz założyli mi już dobre urządzenie, ale jak się kurwa okazało po 24 godzinach (bo tyle jebanego czasu trzeba to nosić) nie włożyli do niego działających baterii! no jak mi kurwa ciśnienie skakało to myślałem że jebne w kalendarz, chuj też w to..trzeci raz założyli mi ponoć wszystko zajebiście i cacy no, ale kurwa po 24 godzinach męczarni z tym kurestwem okazało się, że nie ma żadnych odczytów bo się zepsuło jakieś małe gówno w środku!! Przez te (c)holtery leżałem 3 dni niepotrzebnie w szpitalu, pomijam kurwa to, że są wakacje. Dobra wyszedłem wkońcu do domu, no ale kurwa dokładnie pierdolony miesiąc później bo 12 sierpnia znów mnie położyli bo miałem jebane skoki ciśnienia, kurwa jak ja mam nie mieć skoków skoro sami mi je wywołują?! i chuj leże dalej z jebanymi „bułkami” z mielonką i herbatą, sorry z wodą o lekko żółtym zabarwieniu i posmaku herbaty. A kurwa wakacje lecą.

P.S.

KURWA!


Wysłano z formularza nowego wpisu.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 9,75 na 10)
Loading...

Propozycja utworzenia nowego działu

30 sierpnia, 2010, Autor:  

Mam taką propozycję – zrobienie działu ” Jak tutaj trafiłem/am „. Można by tutaj opisywać historię jak się trafiło na taką wspaniałą stronę.  Może ułatwi to w przyszłości dostęp do tej stronki.  Co wy na to?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 5,80 na 10)
Loading...

Ból…

3 lutego, 2011, Autor:  

Chuj jeden wie czy boli mnie kurwa nowy ząb czy gardło czy napierdala migdał…sam kurwa już nie wiem…A no wiem jedno jak przełykam ślinę to czuje się kurwa tak jak bym połykał 2kilo rozżarzonych do czerwoności gwoździ… kurwa tak boli mnie kurwa gardło ..mało tego jak dotknę przedostatniego zęba na dole szczęki i kurwa ciut dalej to mam wrażenie ze mam w dziąśle kurwa czarna dziurę i ząbkuje w wieku kurwa 38lat …Do tego mam wysoka gorączkę 38,2 i czuje się kurwa tak jak wyżyta guma do żucia…nie wspomnę o tym że mam depreche..i samopoczucie jak zdechły koń….amen…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...