Morfracie

11 czerwca, 2013, Autor:  

Witam wszystkich wkurwionych po długiej przerwie. Zbierałem siły naprawdę sporo czasu i teraz jestem gotowy. Ale to dopiero preludium. Najlepsze dopiero nadejdzie. A dzisiaj: trzy częściowy Megawkurw z dwoma ciężkimi tematami i jednym leciutkim. Jeszcze słowem wstępu: tytuł to kombinacja trzech słów: moralność, infrastruktura i życie.

Odwiedziłem dzisiaj Sopot, miasto słynące ze skurwionego deptaku, który jest wybiegiem dla zwierząt udających ludzi. Byłem tam celem zakupienia biletów na koncert najlepszego trójmiejskiego wykonawcy. Zmierzając wesołym krokiem w rytm skocznych utworów Dethkloka oglądałem mijających mnie ludzi.  Z twarzy widać, że większość tych osobników to ludzie pozbawieni jakichkolwiek wyższych ambicji. Chodzący produkt zachodniej kultury, żyjący tylko dołem piramidy Masłowa. Nasunęło mi to taką refleksję: jeśli odrzucasz wszelką wiarę, masz tylko dwie drogi: albo przyjąć wiarę w ciało i zostać hedonistą albo zacząć nienawidzić wszystkiego(nie mylić z popularnymi hejterami, bo to jest odmiana trolli) i potem się zapierdolić gdzieś pod prysznicem żyletką. Jednak większość zostaje hedonistami i dla mnie są mniej warci niż psiak domowy, bo ten przynajmniej kocha bezwarunkowo i jest lojalny. Pomijam już twarze, na których widać wyłącznie pragnienie zaspokajania żądz, bo je ma każdy, ale ich wygląd ogólny. Kobiety wyglądają jak szmaty, a faceci jak jakieś clowny lub pedały(pedał- typ, który afiszuje się tym, że lubi tą samą płeć w kakao, Ci którzy się z tym nie afiszują są spoko). Gwiezdny, kurwa, cyrk.

Ostatnio zacząłem się naprawdę sporo poruszać na rowerze, bo cierpię na chroniczny nadmiar czasu(o zgrozo, nie wiedziałem, że to to istnieje). I mam parę przemyśleń na temat stanu infrastruktury rowerowej w trójmieście i kultury pieszych wobec rowerzystów.  Wszyscy kurwa piesi myślą, że jak jadę na rowerze to jestem kurwa obywatelem gorszej kategorii i trzeba mi to w pizdę utrudnić. A co ! Nie chuj nie będzie szybciej u celu. Tyczy to się głównie właśnie Sopotu, bo tam ludzie są popierdoleni chyba pod każdym względem. Za to w Gdyni, mmmmm te drogi rowerowe, urywające się nagle, aby zacząć się po drugiej stronie jezdni. Oczywiście nie ma przejścia, bo  po chuj ma być? A jak nie ma drogi rowerowej to jest skurwiony chodnik, pamiętający jeszcze Bieruta chyba. Myślałem, że mi amortyzatory rozjebie. Do miasta zwanego Gdańskiem, jeszcze nie dojechałem, ale to jest w planach, jak tylko drzewa przestaną napierdalać spermą i będę miał normalną wydajność oddechową. Może wypluję niedługo wielki tekst o stanie infrastruktury rowerowej ?

Kiedy dotarłem na miejsce sprzedaży biletów, obejrzałem interesującą scenę. Barman, który chyba był spalony, bo poruszał się jak w żelu, szukał mi biletów dobre 5 minut. W tym czasie, przy barze były trzy osoby. Dwóch facetów i samica. Jeden z gości uskuteczniał najgorszy i najbardziej żenujący rodzaj podrywu, sprzedając samicy takie tanie teksty, że aż nie mogłem powstrzymać kpiącego uśmiechu. Musiał być po pixach jakichś, bo ten stwór był obrzydliwy, a on całkiem niczego sobie. Drugi koleś  natomiast rżał ze śmiechu powtarzając co chwila ,,nie wierzę” i ,,o kurwa”. Zmyłem się stamtąd czym prędzej, bo scena była komediowa. Kiedy czekałem na pociąg powrotny do mojej dziury zabitej dechami, na peronie kręciło się zadziwiająco dużo ludzi z dziećmi. Tak ich oglądałem i stwierdziłem: ludzie, kurwa, nie umieją przewidywać konsekwencji swoich czynów. Przecież takie dzieci to jedne z najgorszych rzeczy, które spotykają istotę myślącą, zwaną człowiekiem(może dlatego ich jest tak dużo, bo ludzi tak mało?) Mnożą się, a nie widzą jakie to ma konsekwencje dla innych, np. ich dzieci. W jaki pierdolony koszmar ich wpuszczają. Przecież to jest najwyższa forma sadyzmu. I to w dodatku nieuświadomionego. I jeszcze te chore odruchy u ludzi. Jak zawiść i zazdrość. Uleganie żądzom. Dlaczego muszą być ludzie, którzy nie chcą grać według popierdolonych zasad tego świata? Tak wiele sprzeczności, a tak mało czasu, żeby znaleźć jakąkolwiek sensowną odpowiedź.

I to by było na tyle. Komu się chciało czytać to gratuluję wytrwałości. A podsumowaniem całego tekstu jest złota myśl: ,,Życie chuj”.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...

Pierdolenie o Szopenie: Czyli jak się bawią rząd i media.

7 stycznia, 2013, Autor:  

Włączyłem Tv. Lece po kanałach, TVN, Polsat, Plus chuj wie co jeszcze – oczywiście poza popierdolonymi pseudoserialami typu „trudne sprawy” czy „ukryta prawda”  nic godnego uwagi niema, przypomniało mi się, że mamy jeszcze telewizję publiczną! Było to ok. godziny temu, więc na TVP2 leci Panorama – wiadomości, przegląd wydarzeń dnia. Tak kurwa, tyle w teorii, bo przechodzimy do praktyki i do tego jak wygląda rzeczywistość. Temat dnia: Sędzia Tuleya (czy chuj wie jak mu tam jest) przegiął pałę, nazwał CBA stalinowskim ścierwem, poprzez metody ich działania. NO JA PIERDOLE! Co mnie kurwa obchodzi jakiś patałach w sądzie i to co powiedział. Od 3 albo lepiej dni pierdolicie o jednym i tym samym! W jaki sposób oddziałuje to na moje życie, na życie 38 milionów polaków, na co-kurwa-kolwiek?! Niech nawet w tym sądzie sobie szczeka, warczy, nie wiem zacznie wynosić Hitlera na piedestał, chuj mnie to teraz obchodzi! Co ja kurwa nie mam się o co martwić?! Uwierzcie mi że politycy już oto kurwa zadbali. Ale jakież było moje zdziwienie, gdy drugim kurwa tematem w kolejności, było „co na to wszystko posłowie”. No kurwa! Nie wiedziałem czy mam śmiać się, kurwa czy rozpłakać! I znowu  jeden szczeka że „frajer, szmaciarz chuja wie o stalinowskich metodach”, a drugi obstaje za panem sędzią i broni go niemalże własną piersią. Byle tylko powkurwiać się nawzajem, bo ostatnio nudno na Wiejskiej. Wiadomo, początek roku, niema w co zębów wbić, więc wywleka się kurwa jakieś sprawy rodem z dupy, podnosi do rangi „SENSCJI 100lecia” i magluje się to gówno do porzygu. Ale jest też druga strona medalu. Co w takiej sytuacji robi nasz ukochany rząd? No właśnie, jeśli sami nie dowiemy się tego na własną rękę, to za kilka tygodni staniemy jak słup soli, że co oni znowu za popierdolone ustawy za plecami przepychają. A media? Media jesli już dostaną zielone światło i zaczną o tym pierdolić, też udawać będą obrońców ludu i rzetelnie relacjonując wydarzenia (w zależności pod jaką partią są działacze i prezesiątka). Staną się na moment prawilnym oknem na świat miliona polaków, którzy w zależności od ulubionej stacji, posiądą zdanie jakie wbija im się do łbów, a potem patrzy jak wzajemnie się szczują. Przecież łatwiej jest panować nad zawistną hołota, niż nad zjednoczoną grupą ludzi.

Wypierdolcie (a może lepiej sprzedajcie) swoje telewizory, otwórzcie oczy i raz na zawsze przestańcie się dawać mamić krawaciarskim hienom!

3majcie się drogie skurwesyny!

PS: Apel końcowy (patrz linijkę wyżej) skierowany jest raczej do tych internautów, którzy jakimś cudem znajdą ten wpis w internetowej otchłani. Jak wiemy Megawkurw to elita i nikt tak głupi kurwa nie jest żeby nie wiedzieć tego całego kurewstwa. ;)

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 9,75 na 10)
Loading...
Tagi: , , , , , ,

Kolejna idiotka

31 stycznia, 2011, Autor:  

Kurwa nikt u mnie w robolu nie grzeszy inteligencją, pisałam już kiedyś o takiej zbrenerowanej penerze z fioletowym makijażem, obwieszonej złotem jak wiejska choinka, ale w sumie zdążyłam się już do niej przyzwyczaić, i wiem jak jej istnienie ignorować, a ona wie, że ma mnie nie wkurwiać. Ale to, co przyjęli podczas mojej kilkumiesięcznej nieobecności na miejsce jednej emerytki, to już kurwa naprawdę woła o pomstę chuj wie gdzie. Stare babsko z trójką dorosłych dzieci, o których nie dość, że pierdoli co kwadrans, to jeszcze cały czas zdrabnia ich imiona do granic możliwości i do porzygania. Durny pysk jej się nie zamyka, nawet jak nikt nie słucha, a ględzi takie rozmemłane bzdury, że ani z nią dyskutować ani się pokłócić, bo wszystko co mówi kefi starym chujem, rozważa na głos kwestie, które każdy nawet średnio rozgarnięty osobnik przerobił lata temu, jeśli nie we wczesnej podstawówce. I wszystko usranie grzeczniutkim, mdląco-rozmodlonym głosikiem kurwa mać, lawina jebanych infantylnych banałów, najwyraźniej jak ma myśleć to musi na głos, bo inaczej się procesor przegrzewa.
– ach znowu mróz wczoraj zapowiadali, i w sumie sprawdziła im się prognoza, bo jest mróz, ale w sumie minus jeden to nie jest mróz, żeby tylko większego mrozu nie było, muszę dzisiaj słuchać prognozy 10-dniowej, bo co to będzie jak przyjdą mrozy, no ale w sumie jest zima to nic dziwnego że jest zimno, ale ja nie lubię, mogłoby już być ciepło….
– w tym Egipcie tak teraz niebezpiecznie, dlaczego ludzie tam jadą, przecież to jest nieodpowiedzialne, a jak im się coś stanie to będzie straszne, ja bym się nigdy nie zdecydowała na wyjazd gdzieś gdzie jest niebezpiecznie, jak dobrze, że moje dzieci były na wakacjach jesienią, co ja bym teraz zrobiła, gdyby czasem tam pojechali, przecież człowiek byłby zupełnie bezsilny…
– ciekawe [jak chuj ciekawe] kiedy przyjdą pit-y z finansowego, bo to warto od razu zrobić, wtedy te pieniążki są szybciej, chociaż w sumie nie wiem czy mi coś zwrócą, bo nie wiem czy warto odliczać ten internet, bo u nas to zawsze mało wychodzi, czy to warto dla 10 zł to odliczać? Ale z drugiej strony widziałam w niedzielę przecenione bluzeczki, 12 zł, to już by jedna bluzeczka była, zawsze coś, takie fajne z falbankami i różne kolory, naprawdę mają tam duży wybór, musiałabym się tam jeszcze raz przejść, bo tylko patrzyłam nie przymierzałam…
i tak dalej %!#&%*!
Przez cały dzień słuchania /mimo muzy w uszach/ tego słodko-sraczkowego popierdywania z 5 razy na godzinę miałam ochotę zasadzić jej liścia w ten zaaferowany sobą ryj. A to dopiero pierwszy dzień potencjalnej wieczności!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 8,33 na 10)
Loading...

Prace na konkurs – nadesłał Marks

13 stycznia, 2010, Autor:  

Prace na konkurs z przysłowiem nadesłał właśnie Marks. Wklejam w jego imieniu:

TEKST 1; Prognoza Pogody

Heheh witaaam państwa serdecznie w ten zimowy wieczór i jak co tydzień zapraszam na prognoze pogody. Ostatnie delikatne przymrozki (jakieś -20stopni C)oraz lekkie gdzieniegdzie występujące opady śniegu (śnieżyce, zamiecie, lawiny) to przeszłość, bo już jutro, już w poniedziałek ma do nas przybyć delikatny front znad głębi Rosji. Obecne przymrozki to jak pierdnięcie osła w porównaniu z tym co was czeka. 50Stopniowe mrozy spowodują że przymarzną wam wycieraczki do szyb, a w nosie zamiast smarów będziecie nosić szklane sopelki, natomiast każde wyjście do sklepu po krakersy będzie jak spacer po oblodzonej niagarze bez rajtuz. Do tego dochodzą delikatne, co 2 sekundowe powiewy wiatru niosące ze sobą śnieżycę tej jakże gwieździstej nocy. Jakieś 2 mln kwadratowe mega zimnego, i mega białego puchu wielkości kul z moździeża będą przez najbliższe trzy dni nie lada napierdalać wam w twarze. Nie popadajmy w paranoję jednak bo wraz z białym puchem może gdzieniegdzie delikatnie popadać. W przerwie na reklamę to będzie nie lada potop. Zaleje wam domy mieszkalne i miejsca pracy ,a wasze samochody będą pływać w gównie ze śniegu lodu i wody. Ale nie martwcie się, dla wytrwałych ośrodki zimowe proponują wspaniałe wyjazdy w góry dla zabicia czasu. W cenie biletu: zjazdy na jabłku oraz gruszce z Gubałówki, tańce i swawole z gazdą oraz wspaniała obiadokolacja w której skład wchodzą: ziemnioki i ziemnioki, a na drugie danie: ziemnioki z kefirem. Na zakończenie nasuwa mi się takie śmieszne polskie przysłowie związane z obecną sytuacją pogodową. Jak to nasi praprzodkowie zwykli gadać: „Będą takie mrozy że przymarznie cap do kozy”. Hehehe i tym jakże optymistycznym akcentem pragnę zakończyć prognozę pogody. Dziękuje za uwagę i do zobaczenia za tydzień ale pewnie i tak nic się nie zmieni bo mieszkacie kurwa w Polsce moi drodzy, w kraju wiecznej zmarzliny. Pozdrawiam ciepło.

TEKST 2: Sen o Nike

Idę sobie ulicąą, a tu jak mi nie wyskoczy dryblas zza krzaka no jak mi nie wyskoczy to w ostatniej chwili go zauważyłem, dostrzegłem. Stanąłem, zatrzymałem się żeby nie wejść, czekam. A on stoi i patrzy i patrzy, a jak widzę ze patrzy to nie patrzę żeby nie dostać w zęby białe świeżo myte. No i jak nie oddechnie głośno żeby mnie sprowokowac i czeka, czeka co zrobię. Czy odważę się wejść w duuuże grube cielsko któremu wydaje się że połknął Pudziana czy też zrobię blok, unik, blok, unik.. To ja mądrze roztropnie krok w lewo, stopa cała na przód chcąc obejść …ale nie. Zachodzi mi drogę. Ty kurwa myśle chce mnie okraść, nie daj boże pobić. No to już było pewne, więc czekam dalej. I tak stoimy ja i on. Ja patrzę w niego, on w mój telefon który wyczuł chyba pod kieszeniąą wzrokiem swym wspaniałym. W chwili zadumy i postoju przed drągiem jakby z betonu zdążyłem stój obadać. Dres taki świecący niezły nawet, do tego buciki nike sportowe myśle sobie; eee gościuu klassa. Główka wygolona pięknie świeconko, na ręce łańcuch normalny mafijozo. I stoimy nadal, on nieśmiały czy może się wstydzi poprosić wprost o telefon. Tylko drogę mi zachodzi i czeka aż w niego wejdę żebym sprooowokował go, no a ja facio z klasą takich rzeczy nie robięę bez przesady. Pchać się na ludzi? Bezczelność. Czas się dłuży więc nie wytrzymuje i cwaniacko, że niby kumam te jego twarde klimaty gadką zarzucam ryzykownie: -ee gościu do roboty mnie się spieszy, odsuń się co? Chyba nie dosłyszał gangstero bo ni chuja reakcji. Powtarzam więc -kolego, przesuń się łaskawie bo do roboty mnie się spieszy, wkurwiony jestem !. Nareszcie usłyszał… i jego kumple chowający się za murem chyba również bo jak nie wyjdą z metalowymi prętami do zbrojenia płyty. Sobie myśle kurwa budowlańce… Jeden z nożem kuchennym, drugi z lewarkiem samochodowym, mogłem iść w innym kierunku teraz będzie jak na filmie, zamykam oczy czekam na wyrok który już zapadł… lecz otwieram je nie gdzie indziej jak w moim ukochanym łóżku. Tak to lubie. I mimo że to sen wyciągam z niego jeden ważny wniosek: „Gówno lepiej obejść jak ruszyć”. Teraz tym kieruje się na co dzień.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 7,83 na 10)
Loading...
Tagi:

Sznureczek w kąpielówkach

15 października, 2009, Autor:  

Nie wiem, czy też tak macie, ale mnie po prostu do szału doprowadza, jak mi się sznureczek od kąpielówek wciągnie.

Idę sobie na siłownię, ćwiczę, idę się umyć i chcę iść na basen. Pod prysznicem przebieram sobie kąpielówki. Wkładam je na swój zadek, wciągam, a tu… kurwa mać. Znów ten jebany sznureczek wciągnął mi się z jednej strony. I teraz co? Muszę stać pod tym zasranym prysznicem i kombinować jak go wyciągnąć z powrotem, bo przecież jak pójdę pływać nie zawiązawszy sznureczka to mi majtki spadną i wszystkie laski uciekną z basenu. Więc stoję pod tym prysznicem i wpycham sznureczek z powrotem. Ale woda przestaje lecieć, jeszcze ktoś pomyśli, że nie wiadomo co ja tam tak długo robię, więc puszczam tą wodę ponownie. Ale jak puszczam wodę to ona leci mi na kąpielówki i coraz ciężej jest mi wciskać ten sznureczek z powrotem bo mi się palce ślizgają. Kurwa! I tak mija pięć minut, zanim udaje mi się w końcu wyciągnąć wciągnięty sznureczek i zawiązać sobie kąpielówki.

Ja pierkurwadolę, i tak jest co chwila. Jak zapomnę przypilnować i przytrzymać sznureczek przy zakładaniu kąpielówek, to zawsze, po prostu kurwa zawsze mi się wciągnie. I potem stoję pod tym prysznicem i kombinuję!

A to porządne kąpielówki niby są, firmy Adidas. I to kiedy, w XXI wieku, żeby nikt nie wymyślił innego patentu na sznureczek w kąpielówkach? O ile sobie dobrze przypominam od zawsze w kąpielówkach jest ten sam patent na sznureczek, który zawsze, po prostu kurwa zawsze jest za krótki i się wciąga. A ty człowieku później stój pod tym prysznicem i kombinuj!

Aaaaa!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 9,38 na 10)
Loading...
Tagi: , ,

Wkurwia mnie jak ktoś mi siedzi w bagażniku

26 kwietnia, 2009, Autor:  

Wkurwia mnie jak jadę i ktoś zamiast mnie wyprzedzić siedzi mi w bagażniku. Jedzie taki gamoń dosłownie dwa metry za mną, nie wiem co chce osiągnąć, że nagle zniknę z drogi? Jak chce to niech mnie wyprzedzi. Dzisiaj nie wytrzymałem i w końcu dałem po hamulcach. Chyba zrozumiał, wkurzył się, dodał gazu i tyle go widziałem. Nie mógł tak od razu? Ćwok jeden.

Wkurwia mnie takie coś!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 7,78 na 10)
Loading...