Gra

14 lipca, 2011, Autor:  

JA PIERDOLE NIE MOGE URUCHOMIĆ GOTHICA 4 BO WYSKAKUJE ZE Z POWODU BLEDU APPCOMPAT KTÓREGO TA GRA TWORZY TA SIE NIE URUCHOMI I ZAMYKA MI TO GRE KURWA HUJ DUPA JAŚ NIE BĄDŹ DZISIAJ ŻADEN STAŚ KURWA JA PIERDOLE JoWooD W DUPE HUJ RZĄDAM ZWROTU MONEJÓW KURWA MAĆ O ODRAZU NIE CHCE MI SIE SRAĆ TYLKO RUCHAĆ

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 16 raz(y), średnia ocen: 2,94 na 10)
Loading...
Tagi:

Klapki do góry podeszwą

22 listopada, 2009, Autor:  

Nie wiem dlaczego, ale wkurwia mnie to maksymalnie. Idę na siłownię, ćwiczę, idę się wykąpać pod prysznic, ściągam mokre rzeczy, wyciągam z plecaka klapki. Klapki są w reklamówce, więc trzymając za spód reklamówki zrzucam je po prostu na ziemię. I zawsze, po prostu zawsze muszą spaść tak, że są podeszwą do góry. I nie mogę ich kurwa od razu ubrać, tylko muszę je kurwa najpierw przewrócić z powrotem do normalnej pozycji.

Ja pierdziele, to jest jakaś pieprzona złośliwość rzeczy martwych. Rozumiem, że mogłoby być tak, że klapki raz spadną podeszwą do góry, a raz normalnie. Ale nie, kurwa, zawsze muszą spaść odwrotnie niż ja potrzebuję!

No może czasem spadną jak należy, ale to tylko czasem. Ale w 9 przypadkach na 10 spadną odwrotnie i muszę je poprawiać, żeby móc ubrać.

Wkurwia mnie to do tego stopnia, że już w drodze do szatni, gdy idę się przebrać, zaczynam się zastanawiać jak dzisiaj spadną mi klapki na podłogę. A najgorsze jest to, że podświadomie czuję, że spadną chujowo, czyli do góry podeszwą i najczęściej mam kurwa rację!

Ja pierdolę, czy to jakiś pech mnie prześladuje?

Powiedzcie szczerze, jak jest u Was – czy Wam też klapki zawsze spadają nie tak jak trzeba?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 9,55 na 10)
Loading...
Tagi: ,

Banki i przelewy bankowe

7 maja, 2009, Autor:  

Wkurwiają mnie banki, a zwłaszcza to, że przelew z konta na konto idzie tak długo. Sesje elixir (księgowanie przelewów) są 3 razy dziennie (http://www.money.pl/banki/elixir/): przelewy wychodzące do południa, przychodzące po południu. Jak masz pecha i ktoś zleci przelew po ostatniej sesji to jego bank wyśle kasę dopiero następnego dnia rano, a twój bank zaksięguje to jeszcze póżniej, przy pierwszej sesji przychodzącej. Czyli np kasę wysłaną o 12:00 jednego dnia dostaniesz o 12:00 dnia następnego.

Niektóre banki są mądrzejsze i sensowniej rozkładają pory księgowania. Ale i tak mnie to wkurwia, że tylko 3 razy dziennie to się odbywa. Ludzie, kurwa, XXI wiek już jest!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Tagi: ,

Political incorectness! + bonus

24 marca, 2010, Autor:  

Zacznę od bonusa, gdyż jest to sprawa najświeższa – dosłownie sprzed chwili.

Reklama internetowa osiągnęłą stan, w którym zarzekam się, że żaden z produktów w ten sposób zachwalanych nie znajdzie we mnie klienta. Słucham spokojnie sobie EskiRock via foobar na służbowym komputerze (chwała za to, że nie muszę się katować jakimś VOXem albo inną lokalną nadajnią disco polo. Siłą rzeczy mam włączony dźwięk – nagle JEB! Jakieś okienko z kurwa nikąd na środku przeglądarki i do tego spierdala do góry, żeby było ciężej trafić w niewidzialny iks gdzieś w rogu okna na dodatek gwałcąc mi uszy jakiąś denną melodyjką z zapowiedzią rewelacyjnego środka na przeziębienie. I to na szanowanym portalu informacyjnym! Ludzie! Kurwa! Nie dość, że wasz zapiździały portal wygląda już jak koszmar epileptyka, to na dokładkę mamy jeszcze wątpliwej jakości audio.

Wypierdalać z mojego internetu! A adblocka do opery nie mogę zarzucić, bo mi poblokuje funkcje, które mi są do pracy potrzebne.

Przejdźmy do meritum.

Jak patrzę do czego doprowadzić może fanatyczne przestrzeganie poprawności politycznej, to mi się smutno robi. Nasi sąsiedzi zza oceanu doszli już do takiego metapoziomu, że miejscami skali brakuje, by ogarnąć całość tego zjawiska bez nielegalnych używek służących do rozmów z duchami. Nie mogą swobodnie nazwać kogoś niggerem, bo im się zaraz na łeb zwali banda obrońców godności człowieka. Ale „białas” jest już cacy. Najgorsze w tym wszystkim jest, że i na nasze podwórko przesącza się ów wirus pojebaństwa. Primo: wynalazki z serii żeńskich wersji znanych i niekoniecznie szanowanych zawodów. Psycholog – psycholożka. Lekarz – lekarka. Strażak – strażaczka? Czekam zatem na żeńskie odmiany kominiarza, kierowcy, płetwonurka, spawacza i tokarza. Tępe matoły – trochę dystansu do siebie, bo nie wszystko co na tym świecie istnieje stworzono celem ucisku, dyskryminacji i penis wie czemu jeszcze.

Secundo – w poniedziałek, który szczęśliwie dla mnie był dniem wolnym na życzenie, w myjni samochodowej ręcznej spotkałem się z babą, której nie podobała się prędkość, z którą pokonałem hopkę przy wjeździe na plac. Wjechałem WŁASNYM samochodem na plac i dowiedziałem się, że „nie wiadomo kto mi dał prawo jazdy”, „powinienem dostać milion mandatów”, „mamusia mi kupiła samochód i załatwiła prawo jazdy”… Kurwa, ludzie! Piękny dzień, śpiew na ustach, wiosna w powietrzu, a jakaś pizda będzie do mnie pierdolić i takie osobiste wyjazdy robić. Dobre wychowanie i tzw. poprawność polityczna zabroniła mi nazwać lampucerę zgodnie z wykonywanym zawodem i kazać jej spierdalać. Dlatego też lubię tą stronę, bo można wprost napisac, co się nam nie podoba bez owijania w bawełnę.

Tertio – zostałem nazwany homofobem. Całość wynikła podczas swobodnej dosyć rozmowy w pracy. Jak to? – spytacie. Okazało się, że homofobem jest człowiek, któremu nie podoba się parada pod jego własnym oknem. Otóż, kurwa ich mać, nie interesuje mnie kto z kim śpi i co gdzie sobie wkłada, póki z tego powodu nie mam problemów z przejazdem i nie epatuje się mnie otwarcie na ulicy własną orientacją. Wypierdalać, mówię, bo nie życze sobie takich manifestacji.  Jeszcze do tego dojdzie, że będe musiał się ukrywać z własnym upodobaniem do kobiet, to skończy się to jakimś powstaniem. I jeszcze specjalne prawa. No ręce opadają na kolbę mausera.

Tyle żali na dziś – w następnym odcinku będzie o ekologach. Stay tuned.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 14 raz(y), średnia ocen: 9,86 na 10)
Loading...
Tagi:

TV Market

10 listopada, 2009, Autor:  

No i nastała godzina 5,30, – trzeba wstać żeby iść do roboty.
Już sama kwestia wstania o tej godziny wprawia mnie w lekki stan wkurwienia, bo chodzę jak taki nie dojebany kapeć przez 3 godziny za nim nie wypije 3 kaw i się nie obudzę.
Jeszcze budząc się z rana wkurwię się dlatego, że mi zimno w pokoju jak w kreciej norze, i chuj wie dlaczego.
Nowe okna, ogrzewanie nic nie wieje znikąd od okna to i tak jest w chuj zimno, no ale przeboleje, wezmę prysznic ubiorę się i jest ok.
No, ale jak można z rana aż tak wkurwić człowieka?
Włącza mi się budzik tv jakaś stacja „grająca” i co słyszę? Zamiast pięknej muzyki, która mnie obudzi napierdala mi TV MARKET SA.
Ok pomyśle jedna reklama i będzie muzyka to otworzą mi się oczy…
No i tak słucham, słucham i co to kurwa ma być?
W jednej reklamie niedojebany narrator napierdala „ErgoMobile comford Seat chyba ze 20 razy używając tego w jednym zdaniu około 4 razy, no kurwa jak tak można? Toć to kurwa gorsze niż Żanet Kaleta! I cały piękny poranek wkurwiony!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Tagi: , , , , ,

TREN DLA ANDRZEJA

6 sierpnia, 2011, Autor:  

Wielkieś mi uczynił pustki w domu moim,
Mój drogi Andrzeju, tym zniknieniem swoim!
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:
Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło.
Tyś za wszytki mówił, za wszytki śpiewał,
Wszytkiś w domu kąciki zawżdy pobiegał.
Nie dopuściłeś nigdy matce się frasować
Ani ojcu myśleniem zbytnim głowy psować,
To tą, to tamtą wdzięcznie obłapiając
I onym swym uciesznym śmiechem zabawiając.
Teraz wszytko umilkło, szczere pustki w domu,
Nie masz zabawki, nie masz rozśmiać się nikomu.
Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje,
A serce swej pociechy darmo upatruje.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Tagi: