desant zielonych kabanosów

29 lipca, 2013, Autor:  

Pierdole kurwa no nie wyrobie w chuj, nie dość, że kurwa gorąco i wilgotno to po pokoju latają mi jakieś pierdolone zielone chwasty się zalęgły kurwa co do chuja się porobiło w tym kraju..Siedzę sobie na lapku kurwa spokojnie i co jakiś czas siada na matrycę jakieś gówno, no myślę sobie chuj tam jak mucha raz siądzie to dupy nie urwie, ale kurwa z minuty na minutę dwa, trzy,  pięć – no chuj jebać, siedzę dalej…. chwilę później kurwa no to już jest atak kurwa rozjebanie granic i pierdolonych konwencji kurwa zaczynają po mnie łazić to jest wojna kurwa dość! Patrzę na sufit jaaaaaaaaaaaaaa panią pierdoleeeeeeeeeę inwazja kurwa waranów pierdolonych zielonych komandokabanosów kuuuurwaaaaaaaaaaa aż  zielono się zrobiło pierdolona zorza polarna na moim suficie no kurwa tak się zestresowałem, że musiałem iść zapalić na balkon i obmyślić plan działania. Wracam kurwa z muchojebem jakimś ofa i napierdalam po całym suficie w okularach do nurkowania, bo pisali że mocno jebie po oczach dobra chuj, najlepsze jest to, że kurestwo pospadało ale chuje jakieś kuloodporne, bo dalej się pałętają teraz po całej podłodze, fotelu, stoliku ja pierdole w pokoju tak kurwi tym cyklonem,  z nosa zwisojeby gały jak alpaczino kichuj…dobra zmiana planu. Biorę gazetę i zaczynam napierdalać pojedynczo do skurwesynów jeb i jeb i kurwa jeb zielony chuju,  ale niestety późna pora szybko unicestwiła mój szał zabijania  i zaraz dostaje zjeby za zakłócanie ciszy nocnej. Sprawa nie wyglądała najlekurwalepiej skurwysyny mają połowę oddziału na suficie a większa część która się zdesantowała pod wpływem muchojeba na podłogę przeżyła kurwaaaaaaaaaa i w dodatku nie mogę wykorzystać moich bonusów do szału zabijania, bo działają tylko w dzień kurwaaaaaaaaaa co chwilę dopierdala jakieś wsparcie w postaci kurwa chuj go wie czego jakieś jebane chrząszcze w dodatku jebie tu jak pod prysznicami w birkenałcie a te kurwy zielone skurwysyny cały czas się desantują w pobliżu światła, no kurwa najlepsze jest to, że przeprowadziłem test na kilku i kojtneły dopiero kurwa po takim oprysku, że  chyba brały codziennie przysznic z cyklonu, chuje mają przewagę nic kurwa jestem tak zmęczony, że idę spać, kurwa jak to piszę cały czas muszę zapierdalać jakiegoś skurwiela ale jutro będzie riposta 10sięć do zniszczenia plus bonusy do zapalniczki i dezodorantu… oby do rana…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 13 raz(y), średnia ocen: 9,54 na 10)
Loading...
Tagi: ,

BD

16 lutego, 2010, Autor:  

Witam wszystkich wkurwionych. Wkurwia mnie jedna i to bardzo ważna dla mnie rzecz. Rozmawiam sobie z kumpelą, wszystko ładnie pięknie i ona nagle piszę ” my bd tam o 15″. Co kurwa ? Jakie bd? Czy już ludziom na prawdę tak trudno pisać kurwa poprawnie? Bez jakichś jebanych skrótów? Rozumiem, każdemu może czasem zdarzyć się napisać jakieś słowo z błędem ortograficznym ,ale kurwa żeby skracać słowo będę,będziemy,byliśmy i chuj wie jeszcze jak jednymi jebanymi literami BD? Ja mam sie kurwa domyślać ,o co jej chodzi? Czemu ludziom nie chce się już pisać poprawnie? W ich ojczystym języku..nie mówię już o pisaniu stylem SWeeEeeTttt SzZeeeSsNaStEeek (nawet mi wyszło ) bo to już jest totalna porażka , ale żeby jeszcze kurwa skracać różne słowa? Rozumiem kurwa skrócić nr – bo numer można skrócić lub np. – na przykład. Ale bd? Masakra. Wkurwia mnie to. Jedynie cieszą mnie notki na MW jak czytam wszystko z ogonkami przecinkami itd. :) Aż miło się czyta. Pozdrawiam wszystkich wkurwionych

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,75 na 10)
Loading...
Tagi: ,

Miałczacy kocur …

13 lipca, 2010, Autor:  

Kurwa wróciłem dziś z wakacji i chce się wyspać bo podróż samolotem była mecząca i kurwa co…..! W pizdu -chuja spać nie mogę bo jakiś kurwa chuj wie czyj to kot mi tu kurwa opere miauczącą zaczął, kurwa miauczy już od 1.5-ra godziny słyszę tylko..miał,miał,miał…miał,miał,miał.miał,miał,miał.miał,miał,miał.miał,miał,miał.miał,miał,miał.Ja pierdole noc cisza nocna ten mi tu napierdala jak by się wysrać czy spuścić się  nie mógł a najgorsze jest to że czarnego skurwysyna potraktowałem kartoflem i teraz zamiast jednego miauczącego skurwysyna mam dwa miauczące chuje!….miał-miał,miał-miał,miał-miał,miał-miał,miał-miał,miał-miał,miał-miał,miał-miał,miał-miał,miał-miał,miał-miał,miał-miał……Kurwa!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...

(sic!) sprzątanie

29 kwietnia, 2009, Autor:  

Wkurwia mnie gdy przychodzę do domu a moje Kochanie mówi mi „posprzątajmy”. No ja pierdole to są te słowa na które czekałem tuż po chujowym dniu w pracy.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Tagi: ,

Ankieta Myckola

5 lutego, 2011, Autor:  

Witam
Myckol57 zaproponował taką oto ankietę. Zapraszam do głosowania.
Pozdro
admin

Czy według ciebie za Komuny było lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 9,18 na 10)
Loading...
Tagi:

Kurwa, w końcu, kurwa

21 lipca, 2016, Autor:  

padam na twarz, moje dzieci :*

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 1,20 na 10)
Loading...