To mnie wkurwia !!!

30 maja, 2012, Autor:  

Dzisiaj w szkole okazało się , że lekcje będą trochę inne, bo jest apel i wszyscy za czymś biegają. Oczywiście nasza klasa miała mieć normalnie lekcje pomimo, że wszystkie inne idą na apel. Kurwa niby dlaczego?! No bo kurwa jesteśmy humanistami, a nie porządnymi i pracowitymi ścisłowcami … zastanawiam się co trzeba brać aby nie widzieć , że wszyscy się równo opierdalają.  Ale dostąpiliśmy ich zajebanej kurwa mać litości i mogliśmy iść również na apel… wegetarianizm, kurwa mać, nie chcecie jeść mięsa to nie. Kurwa zachwalanie jak to zajebiście nawpierdalać się kapustą i żyć zdrowo. No ale chuj , w połowie nie wytrzymałem tego pierdolenia i siedzenia na twardej ziemi, więc wypierdoliłem stamtąd i czekam na lekcje…
Po całym apelu okazuje się , że możemy iść do domu (pomimo zapewnień o dalszych lekcjach, co jak co ważnych dla mnie) , no ja pierdole, czekanie 1.5 godziny psu w dupę, a co najlepsze następny autobus za godzinę … KURWA MAĆ . Przeczekałem …
Wracam do domu i pada hasło „Skoczysz do sklepu?” Pięść zacisnęła się, a kostki strzelają … „tak” . No i co ? No i zapierdalam do sklepu, w którym coś przed chwilą kupił mój ojciec, aby to coś zwrócić, pech chciał , że zapomniałem paragonu. Wbijam do sklepu i mówię o co chodzi … kasjerka przyjmie zwrot, paragonu nie potrzebuję. I już niby wszystko ok, gdy nagle przyjeżdża towar do sklepu i owa kasjerka zostaje zmieniona przez inną . A ta kurwa chce paragon… KURWA, tłumaczę , poprzedniczka nie chciała paragonu , nie było problemu. NIE PRZYJMIE I CHUJ. Starasz się grzecznie i spokojnie , a ci odpowiedzą chamsko „Nie!” .
KURWA DOŚĆ!!! Od dziś  koniec z miłymi słowami i ugodami. Będę chamski jak inni do mnie, kurwa bogowie za ladami sklepów …

I muzyka na cały dzień :

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...

POLISH IRISH DRAMA

31 grudnia, 2010, Autor:  

Występują :
Kolin Farel Kętrzyn – obecnie Philips
Alicja Pobieda-Synuś

Miejsce akcji – Hollywood USA

Alicja: Kolin – jak ja bym kurwa chciała zrobić tutaj w chuj karierę!
Kolin : No problem – szoł mi jur pusi !
Alicja: Masz
Kolin : Maj dik nids akces to jur pusi tu!
Alicja: Wsadzaj śmiało
Kolin: Ajm gołing to fak ju ol daj.
Alicja: Pieprz mnie pieprz – plis
Kolin: A A A – uuuuuuuuuu – detsyt – Aj nid to smołk rajt nał
Alicja: Chyba zaszłam…
Kolin : Ju polisz bycz forget ebałt mi and ebałt jur karijer hijer.
Ajm liwing you for some janger gerl and ju can gou hom to
zakopane end fak jurself.

I tak nasza słynna aktorka eksportowa dała sie wyruchać.
Amen.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,57 na 10)
Loading...
Tagi:

Prośba o rejestrację od nieznajomej

20 maja, 2011, Autor:  

Witam
Dziś znów dostałem fajną prośbę o rejestrację, ale chyba coś z adresem mailowym jest nie tak i dostaję zwroty. Więc prośba, do osoby, która wysłała tą prośbę, żeby odezwała się na maila, to założę jej konto. Adres: admin@megawkurw.pl
admin
—-

Temat:
Poproszę o granaty, działka i widły na teściową

Treść wiadomości:
Zatem do dzieła…… Witam..
Rozpierdala mnie teściowa i to w sensie dosłownym. O jaka to jest menda pierdolona to mało powiedziane. Co by nie gadać po próżnicy. nie dokłada się do rachunków, łeb myje dwa razy na dzień i a tak jej łupież z głowy spierdala. Wkurwia mnie tak masakrycznie, że mam jej ochotę wpaść na pokoje i zrobić kibuc. Mało, ta dewota jebana sobie faceta sprowadza o 20 lat młodszego ale ku… luz ponoć znajomy córki. haha a córka artystka.. o …… no i bękarty po drodze.
Mam kurwa szwedzką rodzinę . po chuju fest.
Poproszę o wpisanie mnie na listę bym mogła podzielić się swoją prywatną ikeą rodem z pierdalnietej wsi zwanej miastem.
Ogółem o mnie… ale o mnie………ok. Pracuje w służbie narodu polskiego a nie szwedzkiego:) wkurwia mnie negatywne nastawienie ludzi do chorych lub upośledzonych, wkurwiają mnie moherowe berety, pseudo artyści, ludzie kradnący pieniądze z opieki społecznej bo im się ku……… należy:))) ogółem jestem wkurwem tylko udaję , że nie w godzinach pracy.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znalazłem tą stronkę przypadkiem w wyszukiwarce

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
si

Nie kłamiesz?
a jakże

Jaki chciał(a)byś mieć login?
mała wielka MI

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
bo tak mnie nazywają od małego:)

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
wcale bo juz napisałam

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
bo dopiero dziś wlazłam na stronę – głupia byłam

Tata

25 stycznia, 2014, Autor:  

Heja Wkurwiele.
Wiem, że to może niezbyt typowy wkurw, ale…napisałem list do swojego starego. Nie wyślę go pocztą, nie wrzucę do skrzynki, a muszę się z tego wyrzygać.

Nie wiem, co boli mnie najbardziej Tato. Jest tego za dużo. Chyba to, że wyrosłem na osobę, na którą nie możesz patrzeć bez obrzydzenia. Nawet nie pamiętam, ile dokładnie miałem lat kiedy Mama Cię zdradziła i się rozwiedliście. Pamiętam tylko dużo krzyku i szarpanie za ramiona. Jedyne momenty które nie uleciały z mojej pamięci, a w których jesteście z Mamą razem, to te, w których patrzycie na siebie z chęcią mordu w oczach. Pamiętam wizytę u psychologa dziecięcego, który kazał mi narysować moją rodzinę. Miałem ochotę go zabić za to, że tego ode mnie chciał. Zostawiłem pustą kartkę, i się rozpłakałem. Mimo wszystko byłeś dla mnie przez długio czas wzorem, idolem, wspaniałem bohaterem. Potem zacząłem dorastać, znalazłeś drugą żonę, urodził Ci się drugi syn. Nie zaprosiłeś mnie na jego komunię, na swój ślub, widywaliśmy się coraż rzadziej. Byłem sam, z matką i jej facetem który smiał się z tego, że jestem do Ciebie podobny. Nienawidziłem go. Matki też, a w końcu Ciebie też znienawidziłem.

Nie było was, kiedy zaczynałem spadać. Teraz mam 21 lat, studiuję historię, uważasz ten kierunek za gorszy. Niektórzy mówią, że jestem przystojny i zabawny jak Ty, mamy taką samą manierę i sposób bycia. Smieszne, prawda ? Przecież ja nie wiem, jaki Ty jesteś, więc skąd oni mogą to wiedzieć ?

Piję od 4 lat, czasami przez 2 tygodnie bez przerwy, palę, kiedy mam okazję to ćpam. Biorę antydepresanty. Zapijam je wódką i piwem, podrywam dziewczyny, staram się zapomnieć. Zapuściłem brodę, która tak Ci się nie podoba. Każdy z moich związków zakończył się katastrofą. Zdradzałem swoje kobiety tak, jak moja Mama, którą masz za dziwkę, zdradziła Ciebie. Jestem alkoholikiem i seksocholikiem. Mam za sobą próbę samobójcza, każdy dzień jest męczarnią. Powstrzymuję się, żeby się nie zabić, ale jest mi coraz trudniej, nie sypiam po nocach, prawie zawsze kiedy w końcu uda mi się usnąć, mam koszmary.

Wiem, że dziadek był złym człowiekiem, i że go nienawidziłeś. Bił Ciebie, Twojego brata i babcię.

Był tez uzależniony od alkoholu. Wiem, że Ci go przypominam. Gardzisz mną tak jak ojczym. Jestem dla Ciebie bękartem i niczym więcej. Z przyjemnością się kiedyś pewnie zabiję, żebyś o mojego młodszego brata zadbał lepiej, niż o mnie.

Jestem zdegerowany w stopniu, który nawet mnie przeraża. Nie tak miało być. Czasami gdy widzę w telewizji albo wśród znajomych ojca i syna, którzy się razem dogadują, śmieją, robią coś razem, mam ochotę płakać, ale już nie potrafię. Wypaliłem się i zaczynam zauważać u siebie coś w rodzaju sadyzmu. Kiedy inni cierpią przeze mnie i pytają, dlaczego taki jestem, nie jestem w stanie im odpowiedzieć, po prostu patrzę na nich tymi naszymi przyćpanymi, bązowymi oczkami, i mówię – nie wiem, taki już jestem, wybacz mi – .

Kiedyś byłem inny. Teraz czuję, że umieram. Zabiłeś mnie, ty skurwysynu. Ty, i cała reszta tej rodziny. Kiedys, kiedy w domu było bardzo źle, zadzwoniłem prosząc, byś przyjął mnie na wigilię. Byłem gotów iść w koszulce na piechotę przez śnieg i zawieruchę, żeby Cię zobaczyć. Powiedziałeś, że przez wzgląd na obecność rodziny Twojej żony byłoby to niezręczne. Śni mi się to po nocach.

A kiedyś jeździliśmy na ryby i śmiałem się z Twoich żartów.

Twój synek

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...

Historia II Wojny Światowej

25 sierpnia, 2009, Autor:  

Nasi sąsiedzi najwyraźniej piszą historię Drugiej Wojny Światowej na nowo. Dziś okazało się, że Polacy zmówili się z Hitlerem. Jak tak dalej pójdzie okaże się, że to Polacy napadli na Niemcy, a potem stwierdziwszy, że nie mają szans, zaczęli uciekać, i tak się rozpędzili, że przekroczyli wschodnią granicę, na co oczywiście Rosja musiała, mając do tego pełne prawo, interweniować i bronić swojego terytorium. Tak doszło do tego, że głupi Polacy, którzy porwali się z motyką na księżyc sami są sobie winni. Mało tego, gdy doszło do ustalania nowych granic Europy w Jałcie, Polakom niesłusznie przydzielono część ziem, które się im nie należały. Stało się to przez pomyłkę, i należy ten błąd czym prędzej naprawić. W związku z tym decyzją naszych wspaniałych sąsiadów Niemcy dostaną Pomorze i Śląsk, które naturalnie od zawsze były niemieckie, a Rosja weźmie Mazury i Podlasie.

Może się również okazać, że i historia dawniejsza niż II Wojna, ulegnie „poprawie”. W końcu to przecież Polska, widząc swoją nieudolność w sprawowaniu władzy na własnych terenach, poprosiła swoich sąsiadów o zajęcie Jej ziem, z nadzieją, że pod opieką większych i sprawniejszych krajów ziemia przestanie leżeć odłogiem, a ludzie będą szczęśliwsi, mogąc uczyć się obcych języków.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Tagi:

Skąd tyle dzikich małp w Warszawie kurwa mać???

30 maja, 2014, Autor:  

Tak – po latach wegetacji bo przecie nie życia … , latach dorabiania krawaciarzy własnym garbem, latach nieprzespanych nocy… jakoś w styczniu br. postanowiłem wyprowadzić się z familią z cyrku który zwie się Warszafką…

Wiem, wiem…. Zaraz batów dostanę ale i tak zdania nie zmienię. Łooo… nie! Nie tym razem!

Właśnie doświadczam czegoś – czego lata nie widziałem. Serialnie otrząsnąć się nie mogę!  KULTURA! Łał!  Pełna kulturka. Szacunek, uśmiech, życzliwość, pomocność.   A jednak kurwa wszystko to istnieje, co???

Stąd właśnie moje pytanie: Skąd tyle dzikich małp w Warszafceeee…?????

Pytam dość konkretnie bo po 4,5 miesiącach w Nowym Dworze Mazowieckim nadal nie mogę ochłonąć po Warszafceee… w której pół życia spędziłem i nie wiem po chuja…

Nie byłem w pseudo-Stolycy zasyfionej równe 5 miechów. Uspokoiłem się, wyciszyłem, wreszcie odetchnąłem! Nerwy mi uszły, jakiś spokojniejszy się zrobiłem, nic a raczej nikt mnie nie wkurwia. Ludzie sobie dzień dobry mówią, wszyscy jakoś inaczej zachowują, spokojniej, ciszej, weselej… Jakoś więcej życzliwości widzę… kultury, szacunku i wszystkiego tego czego brakuje małpom w burdelniku. Chodniki jakieś czyste, ulice nie dziurawe…  No patrz kurwa mać. Życie może jednak wyglądać jak życie a nie koszmar…

No i co mnie teraz wkurwia????  A no to że przyjedzie taka małpa dzika z Warszafkiiii…. tablice WA, WB, WJ, WE, WN i reszta innych gadów i pierdolca rzeźbi na spokojnych uliczkach NDM.
No bo przecie – przyjechał z miasta se … pewnie myśli więc na wichurze może pokazać skąd przybył…

Kurwa! Warszawiaki! Wy se do bani wbijta przecinakiem i młotem że jesteśta pojebusy!  Dzikusy jakich mało!  No może nie wszyscy ale większość.

I co mnie tak naprawdę boli???

A no to że taka małpa dzika jak by z klatki wypuszczona – jebolca dostaje i musi:

– zajechać, wymusić, z piskiem ruszyć, zaparkować na skos, przelecieć na czerwonym!

– przepuścić pieszych ????? A niech kurwa stoją .. ja z Warszafkii… pędzę to się chołocie nie zatrzymuję przecie…

—————————-

Wkurwia mnie PIERDOLEC małp poruszjących się po drogach samochodami z tablicami rejestracyjnymi w dzielnic Warszafkiiii…..   Sam mam WE i jest mi wstyd!! Wstyd KURWA za Warszawiaków ….  bo to faktycznie – dzikusy jakich nie mało…

Dla małp z cyrku przepisy są tylko po to by je łamać. Jest 40km/h na wiadukcie to mrugają małpy zasrane światłami bym szybciej jechał. Karpia strzelają gdy FAK-OFFA w tylną szybę wystawię!   Mało 40km to wypierdalać do siebie. Tam można 100!!!  Pchają się małpy pod same drzwi marketów jak by kurwa nie dało rady 30metrów przejść z buta – zafajdańcy jebani!  Jakie to wszystko leniwe – że szok!  Paranoja jakaś. On ma 2  letniego Volvo i zapierdalać 30 metrów nie będzie to se stanie kurwa przed drzwiami marketu! A co?? Warszafka może!    Jeszcze chwila i zaczną Was lać nawet gdy będziecie u siebie!

Nie kapuje jednego!  Warszafiak ma nawet krajowe powiedzonka typu: WARSZOWIOK-WSIOK czy NIE MA CWANIAKA NAD WARSZAWIAKA.   Czy małpy chowane w burdelniku (Warszafcee) naprawdę mają wyjebane na to że 95% kraju na nich pluje???  Jakim człowiekiem (pseudoczłowiekiem) trzeba być by …  lać samego siebie!  Czy Wy wszyscy lubicie być NAPIERDALANI i NIELUBIANI???

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...