Dyktando

Na tej stronie dbamy o poprawną polszczyznę. Bo można się wkurwiać, ale można to robić tak, by później dało się to przeczytać. Dla wszystkich kandydatów na członka megawkurw.pl przygotowałem więc specjalne dyktando. Dopiero gdy nabierzecie w nim wprawy zgłaszajcie się do mnie z prośbą o konto.

Możecie poprosić kogoś bliskiego, by je Wam przedyktował, ewentualnie jeśli nikogo w pobliżu nie ma możecie skorzystać z naszego nagrania, przygotowanego przez ASPIRYNĘ:

      dyktando_megawkurw_pl.mp3

Pozdrawiam

admin

Dyktando megawkurw.pl:

Jebana w dupę gżegżółka przemierzała polną dróżkę, aż znienacka w oddali zagrzmiał pierdolony dzwon, który wkurwiał wszystkich parafian w każdą niedzielę, i w każdy poniedziałek, i w każdy inny jebany dzień tygodnia również. Gżegżółka wystraszyła się, ale po chwili doszła do siebie, pomyślała, że chuj z tym i pomaszerowała dalej. Nagle na drodze wyrósł jak spod ziemi murzyn z żółwiem rzadkiej rasy na głowie. Gżegżółka przystanęła i zapytała:

– A ty kim jesteś, kurwa? I gdzieś ty się nie mył?

Na to murzyn spojrzał w dół na gżegżółkę, aż mu żółw spadł z głowy i rozpierdolił się tuż obok gżegżółki, tak, że mu wnętrzności na wierzch wyszły, razem z dwunastnicą i żołądkiem, a także przednią częścią przysadki mózgowej, całą prawą półkulą mózgu oraz lewym płatem płuc i pęcherzem moczowym.

– A chuj ci do tego – odpowiedział murzyn i zamachnął się, by jebnąć gżegżółce z buta, lecz ta odskoczyła w bok i uniknęła ciosu. Jednak odskakując wpadła w jebane chaszcze, gdzie napotkała chrabąszcza z chujem na wierzchu, który ohydnie chichocząc i z lekka charcząc wdupcał właśnie zdechłego chomika.

– Ej, kurwa, nie wpierdalaj mi się do obiadu, pasożycie jebany – zawołał chrabąszcz.

– Wal się na ryj, chamie – odparła gżegżółka. – Jesteś żenujący – dodała, po czym ruszyła żwawo przed siebie.

Brnąc dalej przez pole pszenżyta gżegżółka napotykała wciąż nowe zwierzęta, a to żabę, a to pszczółkę, a to naćpanego halucynogennymi grzybkami konika polnego, który leżąc na grzbiecie brandzlował sobie kapucyna, myśląc, że go nikt nie widzi, bo schował się w krzakach. Brzęczał przy tym tak głośno, skurwysyn jebany, że gżegżółka musiała zakryć sobie uszy, żeby jej łeb nie pierdolnął. Nie było na co patrzeć, więc gżegżółka poszła dalej.

Po przejściu przez pole pszenżyta gżegżółka wpadła w niezmierzone pole ogórków i cukiń, wielkich jak chuj, albo i dwa chuje. Wśród tego całego chujostwa przemieszczały się tam i z powrotem całe hufce mrówek, które tupały głośno nóżkami. Pomiędzy ogórkami leżały gdzieniegdzie żołędzie, które nie wiadomo skąd się tam kurwa wzięły, poogryzanych przez mrówki muchomorów, oraz mchu, gdzie tu i ówdzie wylegiwał się brzuchem do góry pająk krzyżak, z paskudnymi odnóżami. Było właśnie południe, godzina dwunasta i pół. Słońce świeciło z góry i gżegżółce było gorąco, położyła się więc pod cukinią. W tym momencie z nieba zaczęła napierdalać mżawka. “Niech to jasny chuj strzeli, jak nie urok to sraczka” – pomyślała wkurwiona gżegżółka podnosząc się z ziemi.

I właśnie wtedy w pole ogórków i cukiń wpierdolił się z wielkim hukiem motocyklista Józef Hulaj-Żbik, który wpadł w poślizg, bo najechał na flaki żółwia, który spadł z głowy murzyna. Motocyklistę ścigała policja, bo potrącił na przejściu dla pieszych staruszkę na wózku, która zmierzała akurat na rehabilitację osób chorych na hemoroidy i żylaki pochwy. Sukinsyn ze wszystkich sił próbował uniknąć zderzenia z bukiem rosnącym na samym środku pola, ale nie udało mu się to. Dobrze mu tak, kurwa!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 39 raz(y), średnia ocen: 9,21 na 10)
Loading...

komentarzy 18 do “Dyktando”

 1.  aa pisze:
  2 kwietnia, 2010 o godzinie 09:42

  zajebiste

 2.  gosiaczek pisze:
  8 maja, 2010 o godzinie 18:41

  zajefajne:) taka bylam od rana wkurwiona i ten tekst normalnie mnie wyleczyl:) znowu moge sie smiac:) pozdrawiam

 3.  mixer01 pisze:
  4 czerwca, 2010 o godzinie 14:29

  przed „poogryzanych przez mrówki muchomorów” wypadałoby dodać „mnóstwo” aby zdanie było również gramatycznie spójne. Powodzenia ;)

 4.  admin pisze:
  4 czerwca, 2010 o godzinie 21:30

  mixer – masz rację, dopiero teraz to zauważyłem, dzięki. Ale już tak zostanie, bo już zostało nagrane w ten sposób. Chuj z bąkiem, trudno się mówi.

 5.  ruski pisze:
  25 września, 2010 o godzinie 15:13

  Kurwa co to ma być? Gość który to czyta, chyba powinien po pierwsze primo: wrócić się do podstawówki i wziąć lekcje z czytania po drugie secundo: iść do logopedy i popracować nad wymową po trzecie tertio: gdzie tam słychać znaki interpunkcyjne? Przecież jak wiadomo ortografia to nie tylko literki ale także przecinki, średniki kropki etc. etc… Gdybym miał pisać dyktando do tego lektora to sorry, ale nie dało by rady nie zrobić błędu :(
  ehhhh kurwa!

 6.  Daria pisze:
  3 stycznia, 2011 o godzinie 23:59

  Zajebiste kurwa!!!! Wymiata i wykurwia. Tym bardziej że mam kolegę Murzyna :D

 7.  ASPIRYNA pisze:
  15 kwietnia, 2011 o godzinie 16:19

  do ruski:za stary jestem by pójść do podstawówki ..choćbym nie wiem jak bym chciał to uznali by mnie za wariata i ..za stary jestem na logopedę ..wymowę mam poprawną byłem po trzech drinkach..znaków interpunkcyjnych nie słychać bo chciało mi się szczać po wódce i czytałem to szybciutko ….no cóż ma być wkurwiająco

 8.  Remikas22 pisze:
  9 maja, 2011 o godzinie 18:39

  coz tu dodac .. Zajebiste ;D

 9.  pati">pati pisze:
  14 maja, 2011 o godzinie 10:16

  Spoooko . :D Huehue , d;

 10.  Letalne Prącie pisze:
  16 maja, 2011 o godzinie 21:17

  „byłem po trzech drinkach”
  Tak to jest jak się miesza alkohol z lekami, panie ASPIRYNO

 11.  patusiaa">patusiaa pisze:
  22 maja, 2011 o godzinie 13:50

  hahahahaha prawie sie zejsralam xD

 12.  Faquś pisze:
  2 października, 2012 o godzinie 16:06

  Przepiękne dyktando. Powinno być kiedyś na tym ogólnokrajowym dyktandzie.

 13.  Hyrcek pisze:
  24 października, 2012 o godzinie 20:06

  hahahahah kurwa zajebiste :D

 14.  ASPIRYNA pisze:
  20 czerwca, 2013 o godzinie 18:39

  serio ja to czytaełm..czy ktoś się pod-emnie podłożył..?:)))

 15.  admin pisze:
  20 czerwca, 2013 o godzinie 20:55

  Hehehe, złote czasy megawkurwa. Pamiętam to, mało się nie posikałem jak usłyszałem jak ASPIRYNA to czyta :-)))) I ten dźwięk Gadu-Gadu w tle, hahahaha :-)))

 16.  Rumun pisze:
  23 czerwca, 2014 o godzinie 21:20

  Aspiryna, zmień proszki na płyny, ha,ha… bo te proszki szkodzą już. Jąązor Ci się plątoł no i nie zawijaj kota ogonem że to nie Ty no ale dobre było.

 17.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  2 września, 2016 o godzinie 21:38

  Zajebiste, wydrukuje to i pokaże kolegom

 18.  HADESIK1982 pisze:
  15 listopada, 2021 o godzinie 00:05

  Rozjebało mnie

Napisz komentarz