Muzyka a ludzie

12 maja, 2013, Autor:  

Ostatnio pojechałem na wymianę z młodzieżą szkolną z Holandii, na 3 dni, w ramach programu doskonalenia języka angielskiego.
Trafiłem do miłej rodziny, od razu chcieli jak najwięcej o mnie wiedzieć; co lubię, czego nie lubię itd. W końcu zapytano mnie czego słucham, a ja im że różnych odmian rocka. Puściłem im fragment jednej z lepszych piosenek Sabatonu – 40 to 1.
A Holendrzy wielkie oczy i mnie pytają w ten sposób:
-Do you believe in God? (czy wierzysz w Boga?)
I w tym momencie zauważyłem, że od zawsze ludzi szufladkuje się według tego, czego słuchają;
Metal – satanista
Reggae czy inny Marley – hipis i ćpun
Rock – lekko niedojrzała osoba
Disco-polo – prostak itd.
Doszło do tego, że ludzie wyśmiewają innych za to czego słuchają.
Kto w takim razie jest normalny? Ten, który nie słucha niczego, czy ten, który jako tło czynności innych włącza odgłosy zbijania mebli z Eski?
Przyznaję, że czuję niechęć do disco-polo, ale z nikogo z tego powodu nie szydzę, a tu się dowiaduję o opinii o mnie w szkole – “słucha takiej psychodeli to dziwny jakiś albo ma depresję..!”
Mam nadzieję, że się choć po części ze mną zgadzacie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Tagi: , , ,

skrycie_zly_pawel

11 maja, 2013, Autor:  

Znów nowy członek zawitał do nas, brawo, kurwa!
admin

Temat:
Wysoce uprzejma prośba o rejestrację

Treść wiadomości:
Mam na imię Paweł. Jestem raczej wątły, więc dawanie w pysk to nie mój styl bycia, jestem raczej tym gościem, co ripostuje a potem obrywa od tępych byczków. O mnie tyle, bo sam bym się nie polubił na waszym miejscu wiedząc o sobie więcej.
To już moja trzecia prośba o rejestrację – najpierw rok temu strona nie wysłała mojego podania, a pół roku temu już mogłem mieć konto, ale albo się z adminem nie zrozumieliśmy, albo o mnie zapomniał. Nieważne, choć mnie to rozsierdziło srodze. Próbuję dzisiaj raz jeszcze.
Wkurwia mnie wszystko. Wkurwia mnie to, że mój tato jest taki jak ja i zawsze myśli, że ma rację, a dwóch samców alfa równa się konflikt. Wkurwia mnie to, że mój cholerny komp co tydzień na inny sposób się psuje, a ja go muszę własnoręcznie naprawiać. Wkurwia mnie moje życie, bo czego nie zrbię, obraca się w gówieno.
Czasem myślę, że wy nie istniejecie, że cały świat to taki Matrix w mojej głowie, że jak umrę to nie będzie nic.
W takim momencie mam ochotę wyjąć moją gównianą wiatrówkę i sprawdzić, co się dzieje po śmierci.

Na szczęście tylko czasami, bo normalnie jestem dla ludzi upzejmy i miły. I gówno z tego mam.
Uchodzę za nieco dziwnego.

Dziewczyna do której zarywałem całe gimnazjum dwa razy dała mi kosza, a gdy wmówiłem sobie, że mam ją w dupie, zaczęła do mnie rwać.
Wiem, moje problemy mogą się wam wydawać żałosnym narzekaniem (prawie nie)gimnazjalisty, ale jakie to dla mnie pocieszenie, że ktoś ma gorzej?

Teraz mniej osobiście. Jestem z wami po cichu od wielu (5) lat, ale teraz poczułem, że należałoby do was dołączyć, poza tym ta strona a pewno pomoże mi w życiu, bo łatwiej będzie mi się nie wkurwiać na otoczenie. Aha, ten zamęt panuje tu, bo za dużo chcę wrąbać do jednego posta, no i dlatego, że mój tępy komp znowu wyrzygał podzespoły na podłogę i piszę z telefonu.
Po prostu chcę czuć przynależność do jakiejś grupy, a najlepiej waszej.
Jeśli to do końca przeczytałeś/łaś, to mam nadzieje, że da się mnie zrozumieć.

Pozdrówko i jeszcze raz sorki za chaos. Następny post będzie czytelniejszy.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znalazłem tą stronkę przypadkiem w wyszukiwarce

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
Jak napiszę że nie, to mnie nie przyjmiecie… Więc tak.

Nie kłamiesz?
„Everybody Lies”

Jaki chciał(a)byś mieć login?
skrycie_zly_pawel

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
bo pisałem to cholerne podanie przez 2 godziny na telefonie i spać mi się chce.

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
jak się wkurwię, to logiczne

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
Bo kocham Pepsi.

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
tak, choć nie używam zbytnio FB

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 2,75 na 10)
Loading...

piotr12345

11 maja, 2013, Autor:  

Powitajmy nowego uzytkownika :-)
Pozdrawiam
admin

Temat:
Pierdolone chuje

Treść wiadomości:
Krótko i treściwie, ludzie których znasz parę lat, ufasz im. Prędzej czy później pokażą swój charakter. Czyli dziwki którzy wyjebią cie w dupę bez mydła dla własnej wygody. Chuj z tego że przedtem się jakikolwiek sposób poświęcałeś, ba nawet kurwa wykosztowałeś. Nic kurwa nie znaczy. Kładziecie chuja na mnie ??? To ja będę chuja kład na was. Będziecie coś chcieli skurwiele. Zobaczymy.

Druga sprawa to tak zwana ,,marichłanem” Czyli gówno wymieszane ze szkłem którym gimby się podniecają. Myślę że każdy zna z dalszego otoczenia kogoś przepalonego. Czyli ćpun który kurwa nawet nie potrafi zlepić poprawnie zdania. Nie jaram i nie zamierzam jarać. Chociaż jestem za legalizacją. Bo kurwa w tedy miał bym jakkolwiek świadomość co kupuje. A nie kurwa jakieś z dupy dopalaczę wymieszane z chuj czym które robi większą sieczkę z mózgu
niż wieloletnie chlanie. Bo w krótszym czasie. I jeszcze te pierdolenie ,,Marichłana nie uzależnia !!111″ KURWA TĘPY CHUJU. Głupia herbata uzależnia a co dopiero coś kurwa co działa psychoaktywnie. Jak słyszę te pierdolenie jaka to trawa nie jest dobra to aż mi rzygać się chce. Najlepsze jest to że te ćpuny święcie wierzą w swoje słowa. I nie przyjmują jakkolwiek kurwa krytykę. Nie raz zostałem za przeproszeniem przynajmniej ja tak odczułem zjebany. Za to że kurwa marichłąnem jest zajebista i walczy z ejc a ja nie jaram wiec chuja tam wiem. Kurwa nie trzeba być alkoholikiem by rozpoznać kogoś najebanego i widzieć jak ten się przewraca. Do tego to pierdolenie że zioło nie zabija. Ta kurwa ??? Zjarany za kółkiem stanowisz taki same zagrożenie jak ci wszyscy pierdoleni idioci po o,5. Mógł bym tak długo, ale kurwa myślę że ktokolwiek który ma tak jak ja w przepalonych znajomych. Mnie rozumie.

Kurwa aż mi ulżyło. Może to mój pierwszy wkurw. Może całkowicie z dupy, ale chuj mnie to boli. Kurwa wyładowałem się.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Ksiądz ostatnio ogłaszał z ambony, że jest taka fajna stronka

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
obiecuje bejbe.

Nie kłamiesz?
a po chuj ???

Jaki chciał(a)byś mieć login?
piotr12345.

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
chuj go wie

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
Już go wyżej napisałem.

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
bla bla dupa dupa

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
no ba.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 3,80 na 10)
Loading...

Maksym

9 maja, 2013, Autor:  

Dziś również dołączył do nas Maksym. Witamy, kurwa, witamy! :-))
Pozdro
admin

Temat:
Jeden z niezbednych puzli mojej postaci.

Treść wiadomości:
Witaj kolego po wkurwie.

Mam na imie Maksym. Bliscy mowia do mnie Maks a kurwy Maksiu. Mam 21 lat i mieszkam w Szwecji. Aktualnie ucze sie jezyka (wokalnie spierdolona kupa) i staram sie jakos wpasowac w ta rzeczywistosc.
Spiewam, pisze (ale czasem mnie to wkurwia i tego nie robie), pale, jem i robie kupe. I mam wkurwy. Mnostwo.

Jak w temacie stoi: jest to jeden z niezbednych elementow mnie. Musze miec cos, co pozwoli mi WYPIERDOLIC z siebie niektore rzeczy. Takie, ktore nie zmieszcza sie w zdaniu czy dwoch. Takie, ktore lepiej jebnac na jakas sciane (czy to nie dlatego bekgraund to cegly?)

Takich rzeczy jest masa. Prawde mowiac jest ich nieskonczonosc, ale filozofie NARAZIE odstawmy na inny plan. Musisz wiedziec, ze nie zamierzam byc samolubny i czerpac korzysci z megawkurwa jednoczesnie nic nie dajac w zamian. Uwazam ze jestem w stanie zmienic sposob myslenia, perspektywe czytelnika jezeli naprawde mi na tym zalezy. To jeden z powodow dla ktorych nadaje sie na czlonka. Kolejnym jest moja sytuacja. Bede pisal
rowniez o tym co wkurwia mnie tu, w Szwecji. W ludziach, miejscach, obyczajach. A jest tego W CHUJ. I jeszcze wiecej.

Celowo nie wybralem przyczyny pojawienia sie na tej stronie. Jedyne, ktore choc w malym stopniu by pasowalo to to z wyszukiwarka. Ale to nie bylo przypadkowe. To bylo w pelni kontrolowane i swiadome posuniecie z mojej strony. W akcie wkurwu (ktorego doswiadczam notabene co kurwa chwile) postanowilem w koncu pojsc i sie gdzies wkurwic. Albo wylac gotowego wkurwa, jak kto woli.

Wybacz mi, ale te pierdolone komputery, ktore na laske dostalismy od szkoly nie pozwalaja mi nawet zmienic jezyka pisania. Wolnosc kurwa.

Jak się dowiedziałem o stronce?

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
Obiecuje. W tym zyciu nie ma kurwa chwili gdzie nie bylbym wkurwiony.

Nie kłamiesz?
Nie.

Jaki chciał(a)byś mieć login?
maksym

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
Nie wkurwiaj mnie.

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
Chocby kurwa teraz.

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
Fakt, powinienem juz dawno wiedziec o megawkurwie.

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
Ta.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 3,25 na 10)
Loading...