Wkurwiona Kosmetyczka

9 maja, 2013, Autor:  

Dziń dybry :-)

Dziś dołączyła do nas Wkurwiona Kosmetyczka. Powitajmy ją tradycyjnym okrzykiem „kurwa, kurwa, kurwa”. :-)
Pozdro
admin

Temat:
hm… chce miec konto?

Treść wiadomości:
Witam wszystkich wkurwionych i nie tylko, jestem szalona kosmetyczka, ktora ostatnimi czasy pala checia naglej zemsty na zdaunionych klientkach, nie wszystkie, bo niektore sa calkiem mile i wogole, ale jak trafia mi sie taki mozgojebca co to wie lepiej ode mnie jak mam wykonywac swoj zawod po 5cia letniej szkole i dodatkowym roku w plecy najwyrazniej doszkalania sie, to mnie huj nagly srzela, wiec pewnego wieczoru podczas takowego wkurwienia sie, wklepalam w google tekst, strasznie hujowy horoskop, chcialam sprawdzic czy te magosuki przewidzialy ze bede miec zjebany dzien, no i prosze, znalazlam wasza stronke, z czego sie niezmiernie ucieszylam, nie jest banalna, mozna sie posmiac, ale najwazniejsze to to, ze jest mozliwosc podjecia powaznej konwersacji w razie potrzeby, i podczas poszukiwania przycisku rejestruj sie zaatakowal mnie ten oto wniosek, no i pisze ;)

Jak się dowiedziałem o stronce?
Mój pracodawca wymaga, aby wszyscy pracownicy mieli tutaj konto

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
nie obiecuj w szczesciu! jak to moja babcia mawia

Nie kłamiesz?
nie wiem

Jaki chciał(a)byś mieć login?
Wkurwiona kosmetyczka

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
Chujowszego nie bylo

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
nie wiem

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
bo musze pracowac

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
jeszcze nie

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 3,83 na 10)
Loading...

Wojszat

6 maja, 2013, Autor:  

Dziś dołączył do nas także wojszat, jego również powitajmy!
Pozdro
admin

Temat:
Nie pierdol, bo nie zwiększa żadnych szans !

Treść wiadomości:
Witam administrację megawkurw.pl !
Wpadłem na tą stronkę, bo ta kurwa mój terapeuta zalecił mi tą stronkę na rozładowanie.Nie no żartuję oczywiście.Po prostu kurwa ostatnio się ostro wkurwiam i chciałbym napisać jakiegoś sensownego wkurwa bo wiele rzeczy mnie wkurwia :) Proszę o zarejestrowanie mnie a na pewno kurwa nie pożałujecie, zobaczycie :D Dojebie takiego wkurwa że wszystkim chuje poodpadają.Kilka miesięcy temu osiągnąłem pełnoletność więc jest zajebiście ! Pozdrawiam was wszystkich :) Pierdolcie się łyse chuje !

Jak się dowiedziałem o stronce?
Mój lekarz zalecił mi ją jako terapię

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
Obiecuję

Nie kłamiesz?
Nie kłamię, jestem szczery w chuj :)

Jaki chciał(a)byś mieć login?
wojszat

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
A bo taki mi się podobał

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
7 dni od rejestracji i bez zbędnego pierdolenia :)

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
Jeszcze kurwa nie pasuje? Nie pierdol tyle…

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
Oczywiście , że kurwa tak :D

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 2,40 na 10)
Loading...

Wiecznie Niewyżyta

6 maja, 2013, Autor:  

Witam wszystkich moich Milusińskich
Sorki za chwilową nieobecność, ale byłem na majówce, odwiedziłem naszych miłych sąsiadów jebanych Szwabów.

Dziś dołączyła do nas nowa użytkowniczka, Wiecznie Niewyżyta. Powitajmy ją wkurwiająco!
Pozdrawiam
admin

Temat:
Bardzo proszę o przyjęcie

Treść wiadomości:
Witam,
bez zbędnych wstępów, nie znam sztuki krasomówstwa.
Chciałabym dostać możliwość bycia członkiem megawkurw.pl z jednej bardzo prostej, niewyszukanej przyczyny.
Moje życie jest całkiem udane, mam wspaniałego męża, pracę i przyjaciół, ale czasem przychodzą takie dni, kiedy chciałoby się przekląć to wszystko w cholerę. A jako że te trzy instytucje – mąż, praca, przyjaciółki – są jak najbardziej wspaniałe, urządzanie im scen nie byłoby dobrym pomysłem.
Ja bym tylko chciała gdzieś wyrzucić z siebie dzienną dawkę złości.
Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
E.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znalazłem tą stronkę przypadkiem w wyszukiwarce

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
Obiecuję

Nie kłamiesz?
Nie

Jaki chciał(a)byś mieć login?
wiecznie niewyżyta

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
bo znakomicie odzwierciedla to wszystko co mi dolega

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
chciałabym już teraz

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
da się?

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
tak

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 2,25 na 10)
Loading...

Islamizacja

6 maja, 2013, Autor:  

Wkurwia mnie Islam. Ludzie mówią „bądź tolerancyjny”, ale ile, kurwa, można. W mediach mydli się nam oczy, że to religia pokoju, chociaż szmatogłowi fanatycy bez mrugnięcia powieką tłumaczą, że ich koraniczną misją jest destrukcja innowierców. Ktoś powie: „W każdej religii są fanatycy i normalni wyznawcy” – OK, to prawda, ale jeśli istnieją osoby normalne i zarazem wyznające Islam, to tak naprawdę działają w sprzeczności ze swoją religią. Koran nakazuje stosowanie się do prawa szariatu i nie ma kilku Koranów – jest jeden i on wyraźnie tak nakazuje. Niemcy i Wielka Brytania już tego doświadczyły: Muzułmanie wydzielają tam swoje strefy i będąc hermetycznie odizolowani od ludności, która mieszka tam od zawsze, chcą, aby ich prawa respektować  jako prawa większości. To nie fair, ponieważ po pierwsze to oni przyjeżdżają do Europy i Ameryki, więc to oni powinni w większej części się dostosować, nie na odwrót. Po drugie: z jakiej racji są oburzeni tym, że ktoś odmawia im budowy meczetu na terenie obcego kraju, skoro oni sami nie pozwoliliby na budowę cerkwi albo kościoła na swoich terenach? Ktoś, kto wierzy w Allaha, automatycznie uznaje prawo szariatu, czyli dąży do tego, aby szariat obowiązywał wszędzie. A szariat to nie tylko prawo religijne, tylko również prawo ustanowione w ich piaszczystych, przepełnionych napalonymi kozami krajach, wręcz konstytucja. Ostatnio oglądałem reportaż w „Superwizjerze” i choć nie trawię TVN-u, to jednak ten materiał obejrzałem z czystej ciekawości. Kobieta mówiła tam, że wysadzanie się w metrze to piękny przykład poświęcenia i ona absolutnie go rozumie, a także stwierdziła, że gdyby prawo koraniczne kazało jej odciąć głowę swojego syna, to cytuję: „Przyjęłaby to na klatę”. Kobieta ta była Polką. No, kurwa, takich ludzi trzeba leczyć, póki jest na to czas. No, nikt mi nie wmówi,  że kobieta zdolna zamordować własne dzieci jest zdrowa na umyśle. Nikt mi też nie wmówi, że przedmiotowe traktowanie kobiety to świetna rzecz, mimo iż tamta głupia baba absolutnie się z tym zgadzała. Tylko jest jeden problem: ty, głupi babsztylu, siedzisz sobie w Polsce, a u nas nie ma wielu Muzułmanów.  Skoro kochasz Allaha, to pojedź do jakiegoś arabskiego kraju – życzę ci powodzenia w drodze powrotnej. Zapewne przy odcinaniu głowy z niedogotowany obiad będziesz się cieszyła, bo „przyjmiesz to na klatę”. Poza tym niech ktoś mi wyjaśni, dlaczego we wszystkich tych krajach panuje taki zastój technologiczny? Ci niby żołnierze, obrońcy swojej religii często nawet nie wiedzą, że wyrzutnia rakiet ma odrzut i mogą przypierdolić w ścianę, jeśli stoją zbyt blisko niej. Przez tyle lat w kwestii lepszego życia nic się u nich nie zmieniło. A Unia Europejska jeszcze popiera islamizację Europy, pieprząc coś o tolerancji. Tolerancja ma dwie strony – jeden słup nie przewodzi prądu, to czemu drugi miałby to robić? Poza tym oglądałem film poświęcony właśnie sytuacji, w której Muzułmanki (w Niemczech!) prześladują Niemki. Myślę, że wynika to z kompleksów. Jakich? To proste – z braku wyboru. Kobieta jest w Islamie przedmiotem, podczas gdy w cywilizowanych kulturach kobieta ma prawa i może decydować o swym życiu. Kompleksy mają też muzułmańscy idioci, którzy każą ubierać się kobietom w szmaty, jakby bycie kobietą było czymś podrzędnym. Ja ogólnie jestem raczej antyreligijny, no ale porównajcie sobie żydowską jarmułkę (wiem, że noszą ją faceci, ale to tylko przykład ubioru) do muzułmańskich okryć kobiety. Niektóre się na to godzą, jak choćby ynteligentna baba z tego reportażu, ale niektóre po prostu nie mają wyboru. Są produktem zapakowanym w worek jak ziemniaki i nie mogą być kobiece. To chyba główny powód, dla którego tyle kóz zostało zgwałconych na tamtych terenach – po prostu islamscy terroryści mają swój niepowtarzalny gust. I taki ubiór obowiązuje zarówno w ich krajach jak i poza nimi. Nie wiem, czy zdają sobie oni sprawę, że prawo państwowe przewyższa wszelką kulturę imigrantów i jeśli ich kultura nie pozwala im przestrzegać obowiązujących praw, nie asymilują się ze społeczeństwem i uważają się za panów tych ziem, to niech tak robią, ale niech najpierw pakują swoje turbany, Korany i tym podobne i wypierdalają na swoje pustynie.

Tego nie można tolerować. Dla niektórych osób moja wypowiedź będzie rasistowska, ale ja przecież nie mam nic do Arabów. Muzułmaninem może być każdy człowiek każdej rasy. Z tym syfem trzeba coś zrobić, bo od Niemiec krótka droga do Polski, a ja nie mam zamiaru słuchać, że Ahmed i Osama to popularne polskie imiona.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 21 raz(y), średnia ocen: 8,10 na 10)
Loading...