piotr12345

11 maja, 2013, Autor:

Powitajmy nowego uzytkownika :-)
Pozdrawiam
admin

Temat:
Pierdolone chuje

Treść wiadomości:
Krótko i treściwie, ludzie których znasz parę lat, ufasz im. Prędzej czy później pokażą swój charakter. Czyli dziwki którzy wyjebią cie w dupę bez mydła dla własnej wygody. Chuj z tego że przedtem się jakikolwiek sposób poświęcałeś, ba nawet kurwa wykosztowałeś. Nic kurwa nie znaczy. Kładziecie chuja na mnie ??? To ja będę chuja kład na was. Będziecie coś chcieli skurwiele. Zobaczymy.

Druga sprawa to tak zwana ,,marichłanem” Czyli gówno wymieszane ze szkłem którym gimby się podniecają. Myślę że każdy zna z dalszego otoczenia kogoś przepalonego. Czyli ćpun który kurwa nawet nie potrafi zlepić poprawnie zdania. Nie jaram i nie zamierzam jarać. Chociaż jestem za legalizacją. Bo kurwa w tedy miał bym jakkolwiek świadomość co kupuje. A nie kurwa jakieś z dupy dopalaczę wymieszane z chuj czym które robi większą sieczkę z mózgu
niż wieloletnie chlanie. Bo w krótszym czasie. I jeszcze te pierdolenie ,,Marichłana nie uzależnia !!111″ KURWA TĘPY CHUJU. Głupia herbata uzależnia a co dopiero coś kurwa co działa psychoaktywnie. Jak słyszę te pierdolenie jaka to trawa nie jest dobra to aż mi rzygać się chce. Najlepsze jest to że te ćpuny święcie wierzą w swoje słowa. I nie przyjmują jakkolwiek kurwa krytykę. Nie raz zostałem za przeproszeniem przynajmniej ja tak odczułem zjebany. Za to że kurwa marichłąnem jest zajebista i walczy z ejc a ja nie jaram wiec chuja tam wiem. Kurwa nie trzeba być alkoholikiem by rozpoznać kogoś najebanego i widzieć jak ten się przewraca. Do tego to pierdolenie że zioło nie zabija. Ta kurwa ??? Zjarany za kółkiem stanowisz taki same zagrożenie jak ci wszyscy pierdoleni idioci po o,5. Mógł bym tak długo, ale kurwa myślę że ktokolwiek który ma tak jak ja w przepalonych znajomych. Mnie rozumie.

Kurwa aż mi ulżyło. Może to mój pierwszy wkurw. Może całkowicie z dupy, ale chuj mnie to boli. Kurwa wyładowałem się.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Ksiądz ostatnio ogłaszał z ambony, że jest taka fajna stronka

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
obiecuje bejbe.

Nie kłamiesz?
a po chuj ???

Jaki chciał(a)byś mieć login?
piotr12345.

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
chuj go wie

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
Już go wyżej napisałem.

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
bla bla dupa dupa

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
no ba.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 3,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Prośby o rejestrację

komentarzy 7 do “piotr12345”

 1.  Hyrcek pisze:
  11 maja, 2013 o godzinie 16:26

  Witojciez ;)

 2.  Hyrcek pisze:
  11 maja, 2013 o godzinie 16:28

  A tak swoją drogą popieram to co napisałeś odnośnie „mariruchali”. Zapaliłem to gówno tylko raz i dziękuje więcej nie chce.

 3.  Faquś pisze:
  11 maja, 2013 o godzinie 20:09

  Zgadzam się ze wszystkim. I ze zjebaniem ludzi i z chujowością zielonego gówna. Nigdy nie paliłem i nie zamierzam. Bardzo zajebisty początek ;)

 4.  Letalne Prącie pisze:
  11 maja, 2013 o godzinie 22:39

  Są oszołomy i ogary – wszystko dla ludzi. Może spotkaliście nie tę część społeczeństwa jarających. Nie mówię, że to leczy raka i cokolwiek, ale bez przesady – alko też was tak uzależnia? Zmusza do spożywania coraz bardziej procentowych napoi? Paranoja.

 5.  Letalne Prącie pisze:
  11 maja, 2013 o godzinie 22:46

  WSZYSTKO zależy od charakteru. Fajki, alkohol, zielsko, pestki słonecznika, kwejk. Nawet jeśli ktoś próbował, mógł dostać coś z jakiegoś gimnazjalnego pochodzenia i się zrazić, zatruć.

 6.  wojszat pisze:
  14 maja, 2013 o godzinie 14:37

  Popieram Cię w jebanych stu procentach ! Marihuana jest szkodliwa dla zdrowia itd. i niech nie pierdolą ludzie, że nie !

 7.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 12:57

  Wszystko ganz gut czyli święta pierdolona racja. Polak zawsze polaka dyma… Dymał, dyma i dymać będzie. Nic nowego. Taki w-chuj ustrój. Posłuchajcie tego:
  http://www.youtube.com/watch?v=XcQdJyo1B-8

Napisz komentarz