wkurwiają mnie kolorowe taksówki…
23 lipca, 2013, Autor: middy1983Istna paranoja! Cały zachód ma ujednolicony kolor i oznakowanie taksówek! Wychodzisz na ulice warszawy i oczo-pląsu dostajesz! Jebane choinki na kołach! Człowiek nie mający nic wspólnego z tym syfem – gubi się w gąszczu oszustów i przekrętów!
Niemcy – kremowe, daszek TAXI zawsze taki sam – wszystkie miasta! Francja – białe, daszek TAXI taki sam!, Włochy – białe, TAXI zawsze takie samo i w tym samym miejscu! Ład i skład!! Otwierasz oczy w Warszawie i kurwa oczo-ból!
Każda z inne parafii! Każda z inną stawką! Każda z innym kogutem TAXI! Samowola do chuja jak ta lala!!
Ogólnie przyjęło się że złotówa jebana ma mieć na szybie informację ile kosztuje przejazd. Tak jest od lat! Przyjęło się też że widoczne stawki na szybie prawych tylnych drzwi np. 1.60, 2.40, 2.80 są stawką za kilometr jazdy na I taryfie w I strefie za dnia! No i tak kurwa było… do dziś chyba!
Właśnie przejechałem się taryfą która miała stawkę na szybie 1.80! Wybrałem tańszą bo co tam. Taaaa…. Tyle że ta stawka była za 500metrów jazdy!!!! Wszystkie taryfy mają napisane cenę np. 2,20zł 1km ale te 1km zawsze jest maczkiem tak że musisz czytać gdy wsiadasz. Nocą nie doczytasz no chyba że se latarką przświecisz! 2.20zł zobaczysz ale tego 500 metrów już kurwa nie! I tak jadę… i patrzę a licznik napierdala!!! Patrzę na licznik kilometrów w samochodzie – przejechałem 10km – mnożnik 1.80… Wychodzi 18zł! Dodaj startową 7.00zł i razem 25zł! Mówię szoferowi – hola, hola…
Tu jest 1,80zł a tam wybiło przejechane 10km! Czemu taksometr pokazuje razy dwa?? A on mi paluszkiem na szybę i HOLA, HOLA, umiesz Pan czytać – czytaj – a tam faktycznie maczkiem dopisane stawka za 500m jazdy!
Nie szlak by was trafił kurwa jebana mać??????
Kolejna sprawa to oznakowania i kolory! Kurwa! Istna samowolka! Jeden ma koguta TAXI z Berlina (żółty z czarnym napisem TAXI), drugi ma kurwa jakieś dziwactwo bez napisu (same kratki), trzeci kurwa olbrzyma na magnes z reklamą – chuj wie czy to tylko reklama czy taksówka – czwarty to jakiś pojebany BEZPIECZNY PRZEJAZD – OCHRONA chuj wie co to – no i tak można wymieniać, wymieniać…
Jedna taryfa oklejona, oznakowana, onumerowana a za nią skoda fabia tylko i wyłącznie z kogutem przypominającym TAXI. Ani to kurwa numeru na drzwiach nie ma, ani telefonu firmy ! Nic – zero! Nawet stawki na szybie nie ma ale na postuju TAXI łyse szerokie stoi!
Brak słów…
Autobus z ludźmi 80km/h a radiowóz ma to w chu…
23 lipca, 2013, Autor: middy1983Wybrałem się na wycieczkę po ruinach miasta. Wycieczka autobusowo-piesza po zjebanej stolicy.
Szoku kurwa dostałem stojąc obok kierowcy luksusowego Mercedesa z MZA który – mając na pokładzie (policzyłem!!!!) 136 osób dopierdalał na Trasie Torunskiej równe 8 dych :-)
Szoku kurwa dostałem bo… obok jechał radiowóz! ładny, oznakowany, chyba Fiat Ducato z ładną panią policjantką na fotelu pasażera :-) 8 dych na blacie – Mercedes tnie uliczki – 130 osób na pokładzie – a władza w chuju ma – bezpieczenstwo :-)
Myślę sobie… Kurwa! Przecież tam było ograniczenie do 60km/h! Na zachodzie za taki numer – kierowca leci z roboty a w samym autobusie był by … dym bo nie raz się spotkałem z tym – jak ludzie furmana jebali za dopindalanie…
Czyżby 100% Warszawy miało w dupie własne życie?
Tak się kurwa składa żem furman. Zawodowy… Mam komplecik C+E, D+E oraz wiele lat praktyki D+E. Dokładnie wiem jak się składa przegubowy jak wyleci z zakrętu na wiadukcie. Oczywiście – wysiadłem – bo chciał bym troszkę pożyć lecz… dziwię się społeczeństwu! Wszyscy mieli to w dupie! Kurwa! Myślę… Co by było gdyby busik nie miał kagańca???
(kaganiec = pot. nazwa igranicznika prędkości / autobus ma 80kmh max.)
Mało tego…
Oparty o szybę… spoglądam na znaki z ograniczeniami – nadal jest 60… Chuj tam! Zaraz wysiadam a tu patrz ci los:
Autobus na prawym pasie 8 dych, środkowym radiowóz 8 dych a lewym dopierdala mapet z MPT TAXI baiłą Octavią i radiowóz mija… :-) Ile miał? 100 na 60-tce…?
A radiowóz jak jechał… tak pojechał … :-)
Wszyscy są szczęśliwi tylko po chuja:
– wydajemy na pensje dla policji
– wydajemy na ustawianie znaków z ograniczeniami
– na chuja trąbimy o wypadkach
Po chuja to wszystko?????
Pojebana warszawska sygnalizacja świetlna…
23 lipca, 2013, Autor: middy1983Sorki że wszędzie dodaję POJEBANA, POJEBANY… lecz … to co opisuję jest naprawdę pojebane!
A teraz przykurwię się do – oczywiście jakże pojebanej – sygnalizacji świetlnej w Warszawie…
Wkurwia mnie ona, wicie? Najchętniej wziął bym młota i wykasował wszystkie czerwone od A do Z…
Przykłady…
Jadę sobie kurwa z uśpionego Ursusa na Bemowo! Środek zjebanej nocy bo prawie 2 nad ranem! Kurwa! 5 osób naliczyłem od startu do końca. Miasto puste jak portfel 90% polaków…
Jadę…
Stoję…
Jadę…
Stoję…
Jadę…
Stoję…
i tak kurwa jebana mać 35 minut! Odcinek który powinien mi ukraść z życia max. 10minut jadę 35!!
Dlaczego??
Czerwone tu, czerwone tam, czerwone jeszcze dalej…
Czerwone, czerwone, czerwone…
Ciągle kurwa czerwone!!!!!!
Mam pytanko…
Czy ktoś z władz tego chorego ustroju był choć raz kiedykolwiek nocą w Monachium, Berlinie, Rzymie czy Londynie?
Dlaczego kurwa mać – prawie we wszystkich europejskich miastach – nocą wyłącza się sygnalizację, włącza pulsujące żółte i jeździ kierując przepisami i znakami a tu – w pojebanej Warszawie – sygnalizacje działają 24 h na dobę!!!!
KURWA MAĆ!!!!! PUSTE SKRZYŻOWANIE!!!! ZERO LUDZI!!! ZERO SAMOCHODÓW!!!!! ŚRODEK JEBANEJ NOCY…
Musisz się kurwa na czerwonym zatrzymać!!!!! Za 500m ponownie i tak kurwa aż do usranej śmierci!
Jedziesz, stoisz, jedziesz, stoisz…
A co kurwa z dwutlenkiem wydychanym w konkretnych ilościach podczas ruszania samochodem?
Nie mozna by było jechać non-stop głównymi spokojniutko 60km/h na 6 biegu emitując minimalne niszczenie środowiska – oszczędzając sobie paliwko, nerwy i czas???
Nie kurwa!!!! To jest popierdolona stolica popierdolonego kraju!! Masz się zatrzymać i kurwa powietrze przepuścić!!!
A za dnia????
Gdzie jest zielona fala? Takie coś istnieje?
A chuja!! Guwno prawda!!! Myślałem zawsze że fala jest ale korki ją niszczą! Wczoraj miałem puściutenko od Marek (Radzymińską) do Targowej! Jadąc 60km/h nie wyrobiłem się na jakiekolwiek zielone! Jadąc legalnie 60 – stoję na wszystkich czerwonych!!! Jadąc 85 wyrabiam się na zielonym!!!
Gdzie jest pojebus który to ustawiał???
Jebane tłumiki! Wkurwia mnie polski huk …
23 lipca, 2013, Autor: middy1983Przez 14 lat odsapnąłem od ulicznego huku. Odsapnąłem od podziurawionych tłumików, od pseudo wiocho tuningu, od motocykli z nielegalnymi tłumikami. Dwa tygodnie w rodzimej stolicy – uszy mi wysiadają!
Przez chwilę zacząłem się zastanawiać – dlaczego w kraju pojebusów – w kraju w którym wszystko jest od ludzi nie dla ludzi – w kraju w którym niby tylko oddychanie jest legalne – nikt a nikt z paczki czubów u władzy – nie robi kompletnie nic z poziomem hałasu w miastach!!
Jak to możliwe?
by kraj w Europie – członek Unii – przyzwalał prawem (a raczej bezprawiem) na taki cyrk! Pisząc cyrk – mam na myśli przede wszystkim pojebusów na motorach – którzy dosłownie codziennie po godz. 22 robią sobie wyścigi i to kurwa pod oknami ludzi którzy – jak to w polsce bywa – muszą spać by się wyspać bo od rana trzeba zapierdalać…
Wybija godz. 22 i zaczyna się!
Jeden kurwa za drugim! Jak nie 2 kołowa Honda to zaraz 4 kołowe – 20letie „ztjuningowane” BMW z tłumikami od chyba F16 kurwa mać. Samochód taki czy motor… słychać z odległości minimum kilometra!
Przelatują pod oknami dwa takie pojeby i pół osiedla nie śpi!
I tak kurwa do północka… Jeden za drugim! Kółeczko i nazad… Rusza ze świateł to na następnych ma już 200km/h!
Chuj tam z prędkością!!!!
Pierdolę! Nich jedzie i 300!! Jego kark, jego prawko, jego dupa!!
Problem w tym że… minimum raz na godzinę loduje na lotnisku jakaś większa maszyna z rodziny Boeninga!
Dlaczego kurwa mać – nie budzę się przy starcie czy lądowaniu jak nastolatek spięty przed orgazmem tylko budzę się wtedy – gdy taka zajebana kurwa jedzie tą swoją pierdoloną 7 setką!!!
Gdzie jest Policja????????????????????????????????????????????????
Przecież – na logikę – kurwa – bezdomni, śmieciarze, Rumuni, Bułgarzy i Afryka nocą w Warszawie śpi… Nie biegają po ulicach więc nie ma komu wpierdalać za wyraz twarzy mandatów więc …. stołeczna powinna mieć traczej trochę czasu by poganiać tych idiotów!!!
Dlaczego w tym jebanym kraju – gdy auto przechodzi przegląd – nie badany jest poziom hałasu????
Dlaczego tylko w tej norze – można jeździć bez tłumików bądź z tłumikami kompletnie kurwa nieprzystosowanymi do danej marki?? Dlaczego tylko w Polsce można robić tyle huku i to całkowicie bezkarnie!
Poziom hałasu w Warszawie jest najwyższy ze wszystkich europejskich stolic!!!!!!
Nie przeszkadza Wam to – że zwariować nocą idzie???
———————
dodano 25.07.2013 11:31:
Dziś w nocy jedna kurwa się wyjebała! Półtorej godziny go kryminalna fotografowała, kredą rysowała, oznaczała. Tyle kurwa roboty! Później drugą godzinę strażaki zamiatały i sprzątały reszty niegdyś Hondy w postaci 1000-ca teraz części. I kurwa dobrze że się przygłup wypierdolił! Ja się ciszę! Ciął prostą z takim hukiem że się chyba już sam Bóg wkurwił!!!!! Najsmutniejsze jest to że poszło przy tym tyle szmalu! Policja, straż, pogotowie, prokurator a później MPO. Nie mogło być to samo MPO??? Wypierdoli się taki idiota – podjadą – pozbierają – pozamiatają – do wora i cisza… Szybko, tanio, konkretnie. A nie tam – jeszcze kurwa milion fotek przygłupa … robią… Przyjechała mama z tatą i wyją w niebiosa! On miał dopiero 18 lat! To teraz pytam:
NA CHUJA KUPILIŚCIE IDIOCIE TAKI MOTOR????????????????
Nie wiem jak to u Was ale moje dziecko było by już MARTWE w chwili choć by zasiadania na MOTOR! Taki jestem tego wróg… a wiem że … z czasem i tak licznik zamknie!!!




(oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 6,50 na 10)