ACTA jest i ma się dobrze
25 lipca, 2013, Autor: middy1983Dobra…
Muszę się kolejny raz wypłakać. Przed tym – nim podstawię wiadro na łzy chciał bym prosić admina by przeczytał w chuj wszystko od A do Z bo mam kilka, dość kurwa poważnych pytań
związanych z jakimkolwiek forum w internecie. Jestem mocno zszokowany istnieniem takiej strony jak wkurw i dziwię się że administrator ma to forum jeszcze :-)
Do czego kurwa zmierzam…
A no do tego iż jako człowiek wykształcony – mocno rozumny no i taki który raczej nie da się wychujać (co nie znaczy że kurwić nie umie) – potrafię dość konkretnie pisać czy tam opisać polską jebaną
rzeczywistość. Na studiach uczono mnie zarządzania w czym zawarta była manipulacja wszystkim i wszystkimi. Doskonale rozpoznaje w życiu codziennym regułki i schematy jakimi kierują się Nasz
jebane – śmieszne władze. Ot by przykład z tego tygodnia:
– kilka dni temu zniknęło 16mld. zł., będzie komisja, będzie dym.
Wczoraj na poprawę humoru pokazują w TVN pierdolniętą małolatę która pierdoli o jakiś zaskurniakach i pierdoli że widzi wzrost gospodarczy i koniec kryzysu! No tak – za 500zł pierdolił bym nawet małpę będąc
na głodzie :-) Mniesza z tym że dostała za to – co miała powiedzieć. Mniejsza z tym że to – właśnie ta jebana manipulacja! Mniejsza z tym że to właśnie te śmieszne regułki które wbijano w łby na studiach!
Polska chora kraj a Polak kupi wszystko – nawet to – czego nie musi bo … nakazuje tak system! Ale w chuj ten ustrój! Nie ważne… Lecimy dalej..
Jebać to że to kit! Co tam będę się przejmował! Ważne jest że władze zakichanego kraju są dosłownie na milion procent pewne tego że Ja – polak – robol pierdolony – łyknę wszystko!
Ale kurwa łykać nie mogę bo gardło mam zapchane rarytasami na zachodzie i tak sobie siedzę, siedzę i myślę! Jak można wcisnąć taki kit? Jak?
Przecież – wakacje – turystyka – każdy z Nas puszcza zaskurniaki by dzieciakom zrobić dobrze! Każdy z nas kupuje tera knigi małolatom do budy! Każdy z Nas kupuje kurwa buciory i kurtki na zimę bo …
logiczne że są kurwa tańsze! Wydajemy teraz by oszczędzić później! Patrz kurwa…
Rząd zobaczył w tym koniec kryzysu bo spuścił się na 1.2% wzrost!
Przykładowy Kowalski z jakiejś tam wichury gdzieś pod Rzeszowem ma 23 letniego Passata, jakąś plazmę w chacie, zero grosza na koncie i jakąś robocinę za 1000 kilka marnych pierdolonych nic niewartych złotówek! I teraz – Kowalskiemu dodaj 1.2% do jego pierdolonego majątku! Wyjdzie na to że chuj miał i … chuj nadal ma! Ale wzrost jest! Ważne że Tusek-Poljebusek i jego brygada RCM (Rozpierdalania Czyjegoś Mienia) cieszą mordy bo jest czym przylizać pupilki (ugłaskać społeczeństwo). Może zajmą się wzrostem a nie tym że zginęło 16 mld. zł?
Dobra – jebał to. Jedziemy dalej…
Wyczytałem w mediach ile to skurwysyny nagród sobie powystawiali. Macie ochotę na horror? A proszę:
2008r – 122 mln. zł
2009r – 95 mln. zł
2010r – 105 mln. zł
2011r – 108 mln. zł
2012r – 40 mln. zł
2013r – (dane z 13 resortów) – 3 mln. zł i to nie koniec
razem: 473 mln. zł
Są to nagrody za upchnie tych 16 mld. zł które zniknęło tak – by ich nikt już nie znalazł :-)
http://www.tocowazne.pl/v/rzad-rozdal-swoim-urzednikom-blisko-pol-miliarda-zlotych
Chuj tam! 16mld. niema to co tam jakieś pół miliarda … Przecież to grosze… z tą różnicą że gdy ja zajebałem w pracy drut do spawania za 38zł to z niej wyleciałem :-)
Dobra! Jebać to!
No i teraz… podstawiam drugie wiadro bo pierwsze już pełne!
Zapłakany siadam przed kompem!
Chcę się pożalić – pogadać – wygadać…
Logicznie kumając – nie kupię sobie przecie flaszki i nie podstawię lustra! (a powinienem był!!)
Włączam neta…
ACTA nie przeszła (głośno) – mamy wolność Słowa – żyjemy w Państwie DEMOkracji (co oznacza słowo DEMO w informatyce wie każdy :-) więc sobie gdzieś pogadam..
No i się rejestruję a później loguję…
ADMIN SORRY – NAPIERDALAM PROSTO Z MOSTU BO JEST O CZYM I NA KOGO!
Jak za ostro – daj znać – WYEDYTUJĘ
A loguję się do:
interia.pl
wp.pl
onet.pl
forumowisko.pl
i kilku innych – największych portali internetowych które mają wewnętrzne fora bądź możliwość komentowania wpisów!
I tak…
jako człowiek dość normalny (przymknijcie oko że wkurwiony) sobie komentuję Polską – Paranoję!
A to tu dodam wzmiankę że Tusek-Pojebusek jest zjebusek…
A to tu otwieram ludziom oczy!
A to tam opisuję wszystko to z czym się spotkacie w tym portalu…
I tak sobie komentuje wszystko co usłysze i przeczytam!
Baaaardzo często przekładam to z pseudo-Polskiego na Nasze, rodzime, tak by elita robotników ciężko pracujących – zrozumiała o co mi chodzi i co najwazniejsze – o co chodzi
tym skurwysynom w Rządzie! Robię to bo… SKURWYSYNY jak by mogły to by wiadomości w ŁACINIE napierdalały tak by.. nikt tego nie zakumał!
Ludzie mordami cieszą bo … logiczne… nie kumają tego – co rząd mówi (robi) więc… w swoich postach oczywiście – przekładam to na NAsze…
No i co?
No i to – że przkładka taka nie podoba się nikomu!
W interii.pl wystarczy z deka pojechać premierowi by… komentarze się nie ukazały!
Nie ukarzą się nawet te – które w dość mocno kulturalny sposób tłumaczą wszystko z Polskiego na Nasze – oczywiście bez polskiej ulicznej łaciny…
To samo jest w wp.pl
Posty pt. Zniknęło 16mld. zł, Wzrost gospodarczy kitem sezonu, Telewizja kłamie itp. itd. nie utrzymały się nawet 24 godzin!
Tak jest w Onecie, WP, Interii i kilku innych z deka mniejszych!
A u innych?
U innych – takich jak forumowisko.pl, elektroda.pl (działy o Polityce) wpisy będące kłądą pod giry Tuska-Zjebuska dają w efekcje końcowym:
– elektroda – blokada konta na 30dni
– forumowisko – znika opcja ODPOWIEDZ i OPCJA NOWY TEMAT i dostajesz ostrzeżenia bez – praktycznie powodu.
Tłumaczenia są najczęściej takie:
elektroda: „forum jest forum czysto elektronicznym. Zakładanie postów nie dotycz. tematów jest zabronione”
A CHUJ TAM KOGO ŻE W FORUM JEST ZAKŁADKA „POLITYKA” i DRUGA ” NA WESOŁO”
To samo jest w 100% innych miejsc! Z deka nie pasujące TUSKOWI wypowiedzi – usuwane są natychmiast, ludzie blokowani, banowani, usuwani.
Zostaje tylko to co robi mało szkód i najczęściej to CO GO CHWALI!
Niech ktoś mi teraz wmówi że ACTA nie przeszła… ….
Stąd pytanko do Admina! Jakim cudem WKURW żyje? Pytam bo nie kumam!!!
Strony takie jak:
anty.tusk.pl
phorum.tusk.pl
czy znany wszystkim antykomor znikają tak szybko że nikt o tym nawet słowa nie wie!
Próbowałem…
Otworzyć jedno z największych portali anty-politycznych! Nie powiem że ni bo … jakieś tam 60 czy 80 euro rocznie za serwer i domenę to grosze! Tyle że dostawcy kasowali mi stronę
jak tylko zaczęła dotyczyć polskiej polityki! Gdy tylko pojawiły się zakładki JAK OBALIĆ RZĄD natychmiast strona była usuwana (home.pl, 1&1 itp. itd.)
Uzasadnienie: treść niezgodna z prawem RzeczyPopierdolonej (RP)
Nasuwa się pytanko: czy zakazywanie wolności słowa nie jest łamaniem prawa??
Nie dałem się…
Wyniosłem dupę na serwery poza Unię! I tu zonk! Nie działa! Kupiłęm domeny na serwerach w różnych krajach! Rosja, Tunezja, Albania itp. itd.
No i kurwa…
wchodzę na stronę będąc w Italii – działa! Jest! Wszystko ok! Adres strony politycy-xxxxx-com.pl widoczny z sieci WIND, TIM oraz podczas Roamingu itp.
Więc sobie zapierdalam, mam jużnawet forum itp. itd. gdy .. dostaję maila od kumpla:
„ziomal, ta Twoja strona to kurwa zablokowana jest wiesz?”
Środek jebanej nocy – odpalam kompa – żona mordę drze – zapowiada że dupy to w tym miesiącu już nie będzie – ale chuj tam – odpalam i sprawdzam…
Jak to zablokowana?
No przecież działa! Jest! Wszystko ok!
Otwieram szafę …
Wypierdalam wszystko co w niej jest! Szukam, szukam, szukam…
Znalazłem!
Modem PLAY z kartą! Teraz szukam kredytowej po portfelach by ON-LINE doładować kartę!
Doładowałem!
Wkładam, odpalam, loguję!
No jest net w Roamingu – drogi jak chuj ale za 3 dychy kilka minut będzie i dam radę sprawdzić wiarygodność słów kumpla!
No i kurwa patrz!!!!
Fakt!!!
Moja strona w Polsce nie działa!
Przeglądarki wyświetlają: Strona z którą się próbujesz połączyć została zgłoszona jako Internetowe oszustwa! Zabierz mnie stąd!
i nie ma nawet LINKA że ROZUMIEM i pomimo tego CHCĘ TAM WEJŚC! Nie ma i chuj!!!!
ADMIN – jakim cudem Tusek-Zjebusek nie dobrał się jeszcze do WKURWA?
Pełen szacun…
ale czuję że stronka jest gdzieś na serwerach na zachodzie bo… w kraju ZJEBÓW POLITYCZNYCH raczej by się nie utrzymała…
I teraz sami powiedzcie:
JAK TU BYĆ PATRYIOTĄ ????
JAK ŻYĆ W KRAJU TAM ZJEBANYM????
PRZCIEŻ TO ZA CHWILĘ BĘDĄ CHINY-DWA !! gdzie TVSAT, internet i wszystko inne jest ogranicznae do maxa!
Wiecie że w chinach posiadanie anteny TVSAT jest karane?
Nie długo w Polsce posiadanie modemu będzie ścigane z Urzędu…
ile miliardów szukają? 16??? buhahahaaa….
24 lipca, 2013, Autor: middy1983Ale żem się wczoraj wkurwił! Załapałem takiego wkurwa że szok! Było to o godz. 19:30 Jaka kurwa mnie namówiła na oglądanie polskiej telewizji podczas urlopu to sam nie wiem! Włączam wiadomości a tu szok!!!
Będzie komisja śledcza … …. kolejna, ale nie ostatnia…
Patrz kurwa no! Ile zniknęło? Ile doliczyć się nie mogą? 16-tu miliardów złotych??
A może to wszystko po to by przyćmić umysły polaków i wcale nie zniknęło 16 tylko 160 ??????
Jak myslicie???
Patrząc na ten zajebany kraj po 14 latach nieobecności – stawiam kurwa na tę drugą liczbę…
Wczoraj mi serce dęba stanęło a dziś mam ubaw po pachy przy porannej kawicy…
Klient – który ukradł auto – auto warte 25000zł i zwiał za granicę – ma list gończy! I tak ten list latami za nim lata… Klient zwinął auto gdy miał 25lat! Kolejne 25 ukrywał się gdzieś na Hawajach :-) Dorwali go – ma teraz 50-tkę… Idzie siedzieć na 10lat i … wyjdzie gdy będzie dziadkiem…
Rządowiec skurwysyn – złodziej numer uno czyli polityk – wyprowadza z kasy 16 miliardów w ratach no i patrz… Oskarżą, komisję zrobią, uniewinnią bo… po 5 latach wszystko się przedawni!!! 5lat będą dowozić papiery (akta) z komendy do sądu! No kurwa rozumiem że jak już złapią to sie papierów na zbiera. Rozumiem że busem trzeba wozić :-) ale kurwa można by było ze dwa TIRy zajebać i na raz przewieźć, prawda? Tymczasem będą ganiać lat 5 aż TIME im się skończy! No i znowu – brak winnych… To jest kurwa łamanie praw ludzkości!!
Czy ludzie wiedzą ile to jest 16 miliardów złotych??
To jest 45714 mieszkań M3 w Warszawie na Mokotowie! Może to być 290909 nowych Opli Astra z salonu! Może to być 8 milionów 648 tysięcy 648 średnich – miesięcznych wypłat w kwocie 1850zł które pozwoliło by żyć jednemu człowiekowi bez powiedzmy pracy przez okres około 720 tysięcy kurewskich lat!!!
Tymczasem powołają komisję… Komisja 4 i pół roku będzie kosić na członka 10.000zł miesięcznie – będzie kroić z podatków za sale, spotkania, żarcie, dojazdy, diety co w sumie po 4 latach da bajańskie sumy – tylko kurwa po to by – uniewinnić – jak wszystkich…
Gdzie są strajki? Kolejny raz się na taki cyrk godzicie?
Dlaczego taka afera nie zostanie skierowana pod Sąd w Brukseli????????
Przecież – to tak jak by Mafia z Pruszkowa miała sądzić – mafię z Pruszkowa…
KURWA JEBANA MAĆ!!!
Nie ma w języku Polskim już słów na określenie tego wszystkiego! Nie ma… a afer było już tyle – ile modeli Opla – czyli od chuja i ciut ciut…
14 lat i nic nowego… To jest kurwa polityka
23 lipca, 2013, Autor: middy1983Wkurwa mam… Realnego! Inaczej się patrzy na piekło mieszkając w nim na co dzień a inaczej przyjeżdżając pierwszy raz po 14latach!
Wyjechałem z Warszawy w 1999roku. Jak ją zostawiłem – taką ją powitałem!
14 jebanych lat zajęło Polsce wybudowanie kawałka Autostrady z Warszawy do Łodzi, zrobienie kilku wiaduktów (Remont), przebudowę kilkunastu skrzyżowań, wybudowanie 1 mostu i montaż asfaltu na kilkudziesięciu ulicach.
Szok… emocjonalno-wzrokowy…
Łał! Patrzcie! Stolica kraju i … jeden nowy wieżowiec w centrum! Kurwa mać… 14lat kostkę brukową układali no i na szybcika stadion postawili ale jak by Unia nie dała to by se Rumuny na X-lecia nadal handlowały…
Ale tu jest inwestycji kurwa mać! No dosłownie oczopląsu dostałem…
14 lat temu jechałem z Ursynowa na Targówek 2 godziny autobusami! Dzisiaj jadę… 2 godziny! Metro jak było takie długie – praktycznie nadal jest bo … nie rozdrabniajmy się o 3 przystanki :-) Korki jak były – tak były … No patrz… Budują tam jakąś obwodnicę na południu Warszawy no i do Wyszkowa się jakoś lepiej jedzie lecz kurwa jakoś … nad Zegrzem mocno prywatnie się zrobiło z deka… Wszystko ogrodzone – prywatne i bez bileta STOP… Który polityk w prezencie dostał jeziorko można wiedzieć?
Wisła jak syfiasta była tak dalej syf na maksa… Mos jeden wybudowali! Patrz… Ciekawe po co akurat na Młocinach?? Przecie ten most non-stop pusty jest … Nie lepiej było w jego miejsce przytrąbić taki w centrum i zaraz pod nim za jednym machem metro machnąć??? Swoją drogą – nim te metro powstanie – rozsypie się cała Praga :-) a drugą SWOJĄ drogą tu kura na co komu te metro?? Przecież to jest kolejka z nikąd do nikąd… niesądzicie?
Rozumiem! Legionowo – Praga Północna (rozjazd do centrum) – Praga Południe oraz po drugiej stronie Piaseczno – Ursynów – Mokotów – Bielany – Łomianki … Dodać jeszcze linię numer trzy z Pruszkowa przez Ochotę – Pragę do Wołomina przez Ząbki / Marki … TO by było metro! Tymczasem CYRK Rządzących buduje coś – co nie będzie nikomu do życia potrzebne! Już to widzę… Praga Północna – Śródmieście! Ile przystanków? Dwa? Czas przejazdu 3minuty?
Modlin
Kawał (żart) stulecia! Wszystkie szanujące się stolice – lotniska mają za miastem! Patrz… Warszawa ma w centrum :-) Kolos – zabierający setki hektarów – huk jak chuj – praktycznie w środku Warszawy a …
a Modlin pusty :-) Wybudowali lotnisko co?? za unijną kasę – lotnisko nie przystosowane do dużych Airbusów. Szok… Łatwo jest wypierdolić w błoto miliardy złotówek… i teraz modlin Pusty bo nie ma expresowej kolejki SKM :-)
Wisłostrada…
Łał! Więcej skrzyżowań ze światłami na tej ŻÓŁWIO-STRADZIE nie idzie dorobić?
No dobra…
Autobusy kupili! No jeszcze nie kupili – kupią za 20lat gdy je spłacą! No fakt. Ikaruski się sypnęły … Przecież 100lat jeździć nie będą … Jedyny plus komunikacji ale coś kurwa nie bardzo halo z tymi Solarisami – czemu klimy są wyłączone? Nie ma?
A teraz Wy mi dopiszcie jeszcze … co tu kurwa przez 14lat jeszcze wybudowano no i czemu FSO ŻERAŃ stoi puste i straszy???? Kto ukradł fabrykę??
Ale kurwa w tej polsce zimno…
23 lipca, 2013, Autor: middy1983No i znowu mnie coś wkurwia! Dobrze że zimy nie ma – bo padło by na wrony!
Oooo ….taaak…. Te jebane – nieustanne KRAAAA za oknem zimą w nerwicę człowieka wpędzało :-)
Tymczasem mamy lato i tym razem padnie na …. zjebaną – środkowo/wschodnio europejską pogodę…
Dzisiaj rano – około 6 jak polazłem pieska odcedzić ze smyczką to mi własne jajcuny przymarzły!
Nie bardzo kumam jak?????
Jak?????
Jak wszystko – łącznie z klimatem może się tak szybko w jednym kraju popierdolić ????
Wkurwiłem się! Naprawdę! 9 stopni na zegarku rano! Szok! a w nocy ponoć do 8 spadało…
Nie macie wrażenia że się klimat na świecie rozpierdolił????
Serio mówię – tak bez jaj…
Chuj że to wkurwia ale prawda w tym jest…
Kiedyś lipiec czy sierpien był jak w Italii. Tymczasem jesień tu jak chuj!
Kto by pomyślał by pod koniec lipca z rana w spodniach i bluzie z długim rękawem dopierdalać.
Pies mój – też jakiś w szoku był….
Podlał co musiał i ciągnie do domu…
Zmarzł?
A może też się wkurwił???




(oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 7,83 na 10)