Autobus z ludźmi 80km/h a radiowóz ma to w chu…

23 lipca, 2013, Autor:

Wybrałem się na wycieczkę po ruinach miasta. Wycieczka autobusowo-piesza po zjebanej stolicy.

Szoku kurwa dostałem stojąc obok kierowcy luksusowego Mercedesa z MZA który – mając na pokładzie (policzyłem!!!!) 136 osób dopierdalał na Trasie Torunskiej równe 8 dych :-)

Szoku kurwa dostałem bo… obok jechał radiowóz! ładny, oznakowany, chyba Fiat Ducato z ładną panią policjantką na fotelu pasażera :-)    8 dych na blacie – Mercedes tnie uliczki – 130 osób na pokładzie – a władza w chuju ma – bezpieczenstwo :-)

Myślę sobie… Kurwa! Przecież tam było ograniczenie do 60km/h! Na zachodzie za taki numer – kierowca leci z roboty a w samym autobusie był by … dym bo nie raz się spotkałem z tym – jak ludzie furmana jebali za dopindalanie…

Czyżby 100% Warszawy miało w dupie własne życie?

Tak się kurwa składa żem furman. Zawodowy… Mam komplecik C+E, D+E oraz wiele lat praktyki D+E. Dokładnie wiem jak się składa przegubowy jak wyleci z zakrętu na wiadukcie. Oczywiście – wysiadłem – bo chciał bym troszkę pożyć lecz… dziwię się społeczeństwu!  Wszyscy mieli to w dupie!  Kurwa!  Myślę…   Co by było gdyby busik nie miał kagańca???

(kaganiec = pot. nazwa igranicznika prędkości / autobus ma 80kmh max.)

Mało tego…

Oparty o szybę… spoglądam na znaki z ograniczeniami – nadal jest 60…  Chuj tam! Zaraz wysiadam a tu patrz ci los:

Autobus na prawym pasie 8 dych, środkowym radiowóz 8 dych a lewym dopierdala mapet z MPT TAXI baiłą Octavią i radiowóz mija…   :-)  Ile miał?  100 na 60-tce…?

A radiowóz jak jechał… tak pojechał …   :-)

Wszyscy są szczęśliwi tylko po chuja:

– wydajemy na pensje dla policji

– wydajemy na ustawianie znaków z ograniczeniami

– na chuja trąbimy o wypadkach

Po chuja to wszystko?????

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 5 do “Autobus z ludźmi 80km/h a radiowóz ma to w chu…”

 1.  skrycie_zly_pawel pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 10:21

  Jest mały szkopuł – są radiowozy z drogówki i są radiowozy śledczych itp którzy mają konkretne zadanie do wykonania. Oni nawet nie mogą się zatrzymać na kontrolę, co najwyżej to mogą podać w radiu żeby najbliższy patrol dane auto skontrolował.

 2.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 10:24

  To żeś mi rusztowanie życiowe rozjebał!! Serio taki cyrk? Przecież zatrzymać – skontrolować i mandacik w pośpiechu dojebać to dosłowne 10minut! Jak to nie mogą się zatrzymać??
  To teraz inny radiowóz z innej dzielnicy czy okolicy ma celowo dopierdalać i marnować zupę by… mandat wystawić?
  Nie źle…
  Ja z tego szoku to będę w Italii musiał rok się leczyć …

 3.  Faquś pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 10:28

  Ale tam pewnie jest tak samo :D

 4.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 10:46

  Co ty…
  Tutaj srają na robotę! Ganiają tylko wtedy gdy trzeba. Na autostradach mandaty na bramkach same z automatu wyjeżdżają, zakłady karne i areszty przepełnione Polakami, Rumunami, Bułgarami i ferajną z Tunezji i Albanii. Nie mają roboty! Za ciepło! Parkować nie ma gdzie więc stajesz gdzie popadnie :-) samochodów w rodzinach po 5 więc jak wszyscy na siestę do domku smigają to średnia prędkość komunikacyjna 40km/h – nie ma kogo ganiać a skutery zawsze spierdolą :-) Druga sprawa – dostać mandat to trzeba naprawdę coś odjebać! Najczęściej kończy się pouczeniem no chyba żeś Alban i dopierdalasz autobusem bez biletu to Cie powiozą na dołek! Serio!! Kajdany i wio! Powody tylko dwa: brak biletu, brak wizy :-) We krwi masz dozwolone 0,5 więc najebany jest każdy! Ogólnie mówiąc kiedyś uważałem to wszystko za syf i burdel. Teraz kocham ten syf :-) bo w Polsce w lampę zarobisz za free a tu – trzeba dosłownie zjebać na ulicy Albańca i wyzwać od czarn… ale lampa to wtedy za mało! Najczęściej od razu kosa :-) Szkoda że na forum nie ma zakładki typu CO MNIE NIE WKURWIA … Tam było by dopiero wesoło :-)

 5.  skrycie_zly_pawel pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 11:11

  yyy… Chyba jest coś takiego, w kategoriach. Albo coś podobnego.

Napisz komentarz