Jebane tłumiki! Wkurwia mnie polski huk …

23 lipca, 2013, Autor:

Przez 14 lat odsapnąłem od ulicznego huku. Odsapnąłem od podziurawionych tłumików, od pseudo wiocho tuningu, od motocykli z nielegalnymi tłumikami. Dwa tygodnie w rodzimej stolicy – uszy mi wysiadają!

Przez chwilę zacząłem się zastanawiać – dlaczego w kraju pojebusów – w kraju w którym wszystko jest od ludzi nie dla ludzi – w kraju w którym niby tylko oddychanie jest legalne – nikt a nikt z paczki czubów u władzy – nie robi kompletnie nic z poziomem hałasu w miastach!!

Jak to możliwe?

by kraj w Europie – członek Unii – przyzwalał prawem (a raczej bezprawiem) na taki cyrk!  Pisząc cyrk – mam na myśli przede wszystkim pojebusów na motorach – którzy dosłownie codziennie po godz. 22 robią sobie wyścigi i to kurwa pod oknami ludzi którzy – jak to w polsce bywa – muszą spać by się wyspać bo od rana trzeba zapierdalać…

Wybija godz. 22 i zaczyna się!

Jeden kurwa za drugim! Jak nie 2 kołowa Honda to zaraz 4 kołowe – 20letie „ztjuningowane” BMW z tłumikami od chyba F16 kurwa mać.  Samochód taki czy motor… słychać z odległości minimum kilometra!

Przelatują pod oknami dwa takie pojeby i pół osiedla nie śpi!

I tak kurwa do północka…  Jeden za drugim!  Kółeczko i nazad…  Rusza ze świateł to na następnych ma już 200km/h!

Chuj tam z prędkością!!!!

Pierdolę! Nich jedzie i 300!! Jego kark, jego prawko, jego dupa!!

Problem w tym że… minimum raz na godzinę loduje na lotnisku jakaś większa maszyna z rodziny Boeninga!

Dlaczego kurwa mać – nie budzę się przy starcie czy lądowaniu jak nastolatek spięty przed orgazmem tylko budzę się wtedy – gdy taka zajebana kurwa jedzie tą swoją pierdoloną 7 setką!!!

Gdzie jest Policja????????????????????????????????????????????????

Przecież – na logikę – kurwa – bezdomni, śmieciarze, Rumuni, Bułgarzy i Afryka nocą w Warszawie śpi…  Nie biegają po ulicach więc nie ma komu wpierdalać za wyraz twarzy mandatów więc …. stołeczna powinna mieć traczej trochę czasu by poganiać tych idiotów!!!

Dlaczego w tym jebanym kraju – gdy auto przechodzi przegląd – nie badany jest poziom hałasu????

Dlaczego tylko w tej norze – można jeździć bez tłumików bądź z tłumikami kompletnie kurwa nieprzystosowanymi do danej marki??  Dlaczego tylko w Polsce można robić tyle huku i to całkowicie bezkarnie!

Poziom hałasu w Warszawie jest najwyższy ze wszystkich europejskich stolic!!!!!!

Nie przeszkadza Wam to – że zwariować nocą idzie???

———————

dodano 25.07.2013 11:31:

Dziś w nocy jedna kurwa się wyjebała! Półtorej godziny go kryminalna fotografowała, kredą rysowała, oznaczała. Tyle kurwa roboty! Później drugą godzinę strażaki zamiatały i  sprzątały reszty niegdyś Hondy w postaci 1000-ca teraz części. I kurwa dobrze że się przygłup wypierdolił! Ja się ciszę! Ciął prostą z takim hukiem że się chyba już sam Bóg wkurwił!!!!!   Najsmutniejsze jest to że poszło przy tym tyle szmalu! Policja, straż, pogotowie, prokurator a później MPO. Nie mogło być to samo MPO???  Wypierdoli się taki idiota – podjadą – pozbierają – pozamiatają – do wora i cisza… Szybko, tanio, konkretnie. A nie tam – jeszcze kurwa milion fotek przygłupa … robią…  Przyjechała mama z tatą i wyją w niebiosa! On miał dopiero 18 lat! To teraz pytam:

NA CHUJA KUPILIŚCIE IDIOCIE TAKI MOTOR????????????????

Nie wiem jak to u Was ale moje dziecko było by już MARTWE w chwili choć by zasiadania na MOTOR! Taki jestem tego wróg… a wiem że … z czasem i tak licznik zamknie!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 3,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 14 do “Jebane tłumiki! Wkurwia mnie polski huk …”

 1.  skrycie_zly_pawel pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 10:20

  Jest mały szkopuł – są radiowozy z drogówki i są radiowozy śledczych itp którzy mają konkretne zadanie do wykonania. Oni nawet nie mogą się zatrzymać na kontrolę, co najwyżej to mogą podać w radiu żeby najbliższy patrol dane auto skontrolował.

 2.  skrycie_zly_pawel pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 10:25

  Oj przepraszam to był komentarz do innego artykułu.
  Tu masz właściwy.

  Doczytałem do połowy i mam dosyć – ciągle tylko „w jebanej polsce” „pojebani w polsce” „w kraju pojebusów”. Noż kurwa przecież ty obrażasz wszystko co polskie z nami włącznie!
  Nie chcę być wredny używając najbanalniejszej riposty – ale jak ci dobrze w tych Włoszech a tu tak kijowo i od czapy to tam wracaj… Ja swój kraj jeszcze trochę szanuję i uwierz, że to nie jest ani miłe ani zajebiste czytać same bluzgi na jego temat.

 3.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 11:37

  Kiedyś zrozumiesz… I trochę dobrze żeś wkurwa załapał! W rejestracji obiecałem wyprowadzć z równowagi! Niestety, dla mnie wszystko co ZŁE jest JEBANIE ZJEBANE… Przykro mi że w tym przypadku chodzi o … kraj. Cały kraj! Ja tu nie ma nic do ludzi! Serio… Mam grymas do ustroju a że ustrój ZJEBANY to … wybacz… nie moja wina już :-) oj nie moja

  Nie sądzisz że… napisać ZŁA POLSKA było by baaardzo nie na miejscu i wręcz pedalsko??

 4.  skrycie_zly_pawel pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 11:39

  Więc lepiej użyć „kraj pojebusów”?
  Tak jakbym napisał „Włochy – kraj cygańskich mafiozów” i potem mówił, że chodzi mi o ustrój.

 5.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 11:41

  ZŁA POLSKA – ZŁY KRAJ – ZŁE PRAWO – ZŁA CENA – ŹLI POLITYCY – oż kurwa mać! Tak baaardzo chujowo kulturalnie się to czyta żem pozostanę jednak przy bardziej SZCZEREJ, REALNEJ i FAKTYCZNEJ POLSKIEJ KULTURZE mówiąc dalej – potocznie ZJEBANA…
  TO słowo odzwierciedla w 100% całkowity obraz MYŚLI którą chcę ZMIENIĆ w słowo pisane!
  Może pisarzem zostanę…
  oby nie kurwa poetą

 6.  skrycie_zly_pawel pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 11:43

  Chyba mnie nie zrozumiałeś. Pisząc „kraj pojebusów” sugerujesz, że pojebusami są obywatele tudzież i ja.

 7.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 11:47

  Pawełku, 100% rodaków wie że chodzi mi o tych z Belwederskiej a że to pojebusy to … chyba nic nowego? Z tego co czytam – widzę i słyszę to KRAJ zwany POLSKĄ w 100% należy do … Polityków! Mają własne prawo, immunitety, Ziobra, Tuska, fury firmowe, nagrody, ulice, parki, ławki. Mają wszystko!!!! Ty – jako zwykły zjadacz chleba masz sobie kupić lub wypindalać na zachód bo… co ICH to NIE Twoje! Więc… na łopatologię maksymalną: jeśli kraj ten jest ICH a nie Twój (Ty masz tylko login w dowodzie) i jeśli kraj ten nazwałem krajem POJEBUSÓW to … kogo miałem na myśli???? Ciebie? Podatnika, szarą myszkę? No chyba że nie patriotę , Pawełku..
  Jesteś w miejscu w którym NIC nie jest Twojego! Zajarz wreszcie! Nie wierzysz??? A Ci co mieli własne domy, działki, kamienice a teraz im zabrano bo zarządca mityczny się pojawił to co?? Swoje mieli? Gdzie tam Pawełku! Kraj jest POJEBUSÓW i DLA POJEBUSÓW! Ty tylko tam mieszkasz i jesteś od tego by zapewnić pojebusom SZMAL na ŻYWOT!

 8.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 11:50

  Nic złego na myśli nie miałem stąd to sprostowanie. Jeśli Cię uraziłem – przepraszam. Źle dobrałem słowa których ze względu na wszędobylność Polskich władz i inwigilację nawet w pieluchy pominąć nie mogłem. Ich trzeba jebać! Jebać, jebać i zajebać. Nic więcej. Zwykłe: Panie Premierze, źle Pan czyni rodem z kościoła nic nie da. Polskie władzę muszą sobie uświadomić że są śmiećmi a śmieci się jebie.

 9.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 11:54

  Dorwał się baran do władzy i co? Kto się śmieje? Ja czy On? Ja mam BMW za swoje a On? A Pan Prezydent? Człowiek typowo imprezowy! Nic poważnego nie uczynił za swej kadencji! No fakt, nie będzie się przecież wpierdalał na tory Tuskowi. Przecież to teatr kurwa jest a takich stron jak TA w necie powinno być tysiące a nie jedna! Szkoda że wyszukiwarki ją pomijają ale w tym Tusk i cicha ACTA już paluchy maczała! Dowód? Antykomor.pl ile batów za prawdę po dupie dostał??? Napiszesz coś źle na Premierka i bandę na interii czy wp to posty kurwa usuwają! Szok!!

 10.  skrycie_zly_pawel pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 11:57

  Hmm. To może zostanę politykiem i też się nachapam tego tortu a potem spieprzę za granicę do jakiegoś ładnego kraju.

 11.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 12:30

  Pawełku… Możesz zostać jedynie pomocnikiem do otwierania im tych firmowych Coca-Coli, Sprite i Fant i krojenia serników z jabłecznikiem które oczywiście widzisz na stołach podczas wszelkich zebrań i obrad! To jest dopiero kraj miodem i mlekiem płynący… Patrz! Coca-Cola, Fanta, Kawki, ciacho i to kurwa w pracy!! Mi osobiście szefostwo jakiejkolwiek firmy w której pracowałem nigdy w życiu nie serwowało w dodatku do pracy takich rarytasów! A ile z tego się codziennie wypierdala to już tylko sprzątaczki wiedzą bo grube te salowe jak chuj :-) Politykiem? A masz wtyki? czekaj… jak na polaka przystało, zapytam: załatwisz? :-) :-) :-)

 12.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 12:31

  Gdzie tu się kuźwa Avatar ustawia?

 13.  skrycie_zly_pawel pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 13:40

  Powiem tak: w Polsce to wtyki tylko w wojsku – kilku tam coś robi w tym jeden wujek jest jednym z trzech zarządców lotów na całą Europę – chyba coś ważnego.
  Połowa krewnych jest w USA, część po innych krajach i ćwierć w Polsce.
  Ostatnio jeden krewny wrócił ze stanów i z nowym podejściem stworzył ogromne przedsiębiorstwo i trzepie kasę na paliwach, barach i salach imprezowych.

 14.  skrycie_zly_pawel pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 13:41

  A avki to poszukaj sobie „gravatary” w guglu

Napisz komentarz