Wkurwy oznaczone tagiem: ‘Klasa’
„Jak?”
25 listopada, 2009, Autor: SolarWitam wszystkich. Wkurwia mnie jedna rzecz. Bardzo. Mianowicie z reguły siedzę sobie kurwa kulturalnie w ostatniej ławce na większości lekcji w szkole i jak nauczycielka dyktuje notatke to kurwa jego mać z drugiej ławki od biurka nauczycielki słyszę „jak?” „może Pani powtórzyć”? No kurwa jego mać, jakim chujem, ja siedząc w ostatniej ławce jestem w stanie usłyszeć wszystko za pierdolonym pierwszym razem i do kurwy nędzy zapisać ?! Na dodatek, mam takiego ciula w klasie który ma chyba adhd* i jego „jak?” brzmi tak, że mam ochotę wstać, zajebać mu w łeb i usiąść. Oczywiście nie mogę tego zrobić ale kiedyś kurwa nie wytrzymam ! Na dodatek, dostałem dziś kurwa dwie NDST z fizyki i geografii i musze to kurwa poprawić. Z geografii byłem pewien, że ndst siądzie ale z fizyki !? Myślałem że trójka siądzie a tu chuj. Jeszcze muszę dziś się nauczyć na poprawę geografii i jutro poprawić a za chwilę muszę spierdalać na trening, no ale może chociaż sie zrelaksuje przed nauką. Wkurwiłem się. To wszystko co chciałem przelać na megawkurw.
**- nie mam nic do ludzi z adhd, wiem że to choroba ale ten typ z mojej klasy specjalnie udaje chyba że posiadą tą chorobę. Kurwa.
Tagi: Klasa, nauczyciele, szkolaWspomnienia z wakacji na NK
22 września, 2009, Autor: Rzeźnik znad BobruJak mnie to wkurwia !
Efekt (nie Axe!), który można zauważyć na portalu społecznościowym jakim jest Nasza Klasa, po wakacjach to masa zdjęć z wyjazdów, te podpisy, wychwalanie się… Wieża Eifla 2009, Time Square 2009, Ja koło wielbłąda, Ja i kupa węża… No kurwa jego mać! Albo te komentarze w liczbie 1000 o treści: „Ślicznie razem wyglądacie”, „Piękna z was para” …
Nie rozumiem tego, czy ludzie potrzebują tego spuszczania się znajomych nad swoimi przeżyciami, potrzebują się jakoś dowartościować czy coś?
Byłem w tym roku na wakacjach za granicą, mam wspaniałą dziewczynę, pracę, ogólnie jest normalnie, ale do kurwy nie mam zamiaru publikować tego na jakimś internetowym portalu. Chce zachować to dla siebie i najbliższych, nie tych sześciuset z NK ..
Tagi: Klasa, Komentarze, Nasza, Nasza Klasa, NK, wakacje, zdjęcia


(oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 5,20 na 10)