Wspomnienia z wakacji na NK

22 września, 2009, Autor:

Jak mnie to wkurwia !

Efekt (nie Axe!), który można zauważyć na portalu społecznościowym jakim jest Nasza Klasa, po wakacjach to masa zdjęć z wyjazdów, te podpisy, wychwalanie się… Wieża Eifla 2009, Time Square 2009, Ja koło wielbłąda, Ja i kupa węża… No kurwa jego mać! Albo te komentarze w liczbie 1000 o treści: „Ślicznie razem wyglądacie”, „Piękna z was para” …

Nie rozumiem tego, czy ludzie potrzebują tego spuszczania się znajomych nad swoimi przeżyciami, potrzebują się jakoś dowartościować czy coś?

Byłem w tym roku na wakacjach za granicą, mam wspaniałą dziewczynę, pracę, ogólnie jest normalnie, ale do kurwy nie mam zamiaru publikować tego na jakimś internetowym portalu. Chce zachować to dla siebie i najbliższych, nie tych sześciuset z NK ..

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 15 raz(y), średnia ocen: 9,27 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , , , ,

Kategoria Dom, Komputery, Ludzie, Zachowanie

komentarze 4 do “Wspomnienia z wakacji na NK”

 1.  Waldek">Waldek pisze:
  22 września, 2009 o godzinie 10:45

  To po kiego chuja zakładałeś konto na NK, jak koło dupy masz te wszystkie zdjęcia i komentarze (te drugie to są naprawdę durne)? Poza tym to chyba dobrze, że Twoi znajomi podróżują po świecie, zdobywają jakieś doświadczenia, a nie są wielkimi czereśniakami od pługu granatem oderwanymi.

 2.  AniAuek pisze:
  22 września, 2009 o godzinie 20:24

  A ja kurwa od 4 lat nie miałam prawdziwych wakacji, więc z chęcią bym się pochwaliła chociaż tą kupą węża…

 3.  mariusz pisze:
  11 grudnia, 2010 o godzinie 18:16

  a wiesz masz racie z ta NK ,osobiscie nie jestem zwolennikiem naszej srasy czasem popatrze jak moja zona siedzi na tym lukne na foty na tych bidnych zjebanych ludzi ktorzy daja fotki z nowa pralka /co to kurwa jest? ? co to kurwa jegozapierdolona mac pralki nikt niewidzial czy jaki huj???albo sa i lepsi ktorych mialem pecha poznac przyjechali do szwecij kupili prosto z salonu auto terenowe no i sie zaczelo NK,GG SKYPE ITD wszedzie foty auta i opis NIEMA JAK NOWE !!! ja pierdole co za wiocha nie wspomne o tych dziwkach-lachonach co daja foty z wyrazem twarzy pt.zerznij mnie tu i przy wszystkich niech wszyscy na NK widza jaka jestem ZAJEBISTA kurwa co za pustactwo i buractwo ,przykladow jest wiele ,nie przecze sa i normalni ludzie ale jest ich moze 5%

 4.  prywatnyKat pisze:
  12 grudnia, 2010 o godzinie 17:50

  buhehehe wklejarnie zdjęć zdecydowanie są do dupy xD

Napisz komentarz