„Jak?”

25 listopada, 2009, Autor:

Witam wszystkich. Wkurwia mnie jedna rzecz. Bardzo. Mianowicie z reguły siedzę sobie kurwa kulturalnie w ostatniej ławce na większości lekcji w szkole i jak nauczycielka dyktuje notatke to kurwa jego mać z drugiej ławki od biurka nauczycielki słyszę „jak?” „może Pani powtórzyć”? No kurwa jego mać, jakim chujem, ja siedząc w ostatniej ławce jestem w stanie usłyszeć wszystko za pierdolonym pierwszym razem i do kurwy nędzy zapisać ?! Na dodatek, mam takiego ciula w klasie który ma chyba adhd* i jego „jak?” brzmi tak, że mam ochotę wstać, zajebać mu w łeb i usiąść. Oczywiście nie mogę tego zrobić ale kiedyś kurwa nie wytrzymam ! Na dodatek, dostałem dziś kurwa dwie NDST z fizyki i geografii i musze to kurwa poprawić. Z geografii byłem pewien, że ndst siądzie ale z fizyki !? Myślałem że trójka siądzie a tu chuj. Jeszcze muszę dziś się nauczyć na poprawę geografii i jutro poprawić a za chwilę muszę spierdalać na trening, no ale może chociaż sie zrelaksuje przed nauką. Wkurwiłem się. To wszystko co chciałem przelać na megawkurw.

**- nie mam nic do ludzi z adhd, wiem że to choroba ale ten typ z mojej klasy specjalnie udaje chyba że posiadą tą chorobę. Kurwa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 5,20 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Różności

komentarzy 5 do “„Jak?””

 1.  ASPIRYNA pisze:
  25 listopada, 2009 o godzinie 16:21

  A może on jest głuchy!

 2.  Solar pisze:
  25 listopada, 2009 o godzinie 17:00

  nie jest, na bank

 3.  ASPIRYNA pisze:
  25 listopada, 2009 o godzinie 17:02

  No cóż mogę cie poradzić jedyne tylko to byś zachowywał się tak samo jak on!Jak on na lekcji jak to ty a chwilkę tez jak!

 4.  Solar pisze:
  25 listopada, 2009 o godzinie 17:09

  nie będe sie zniżał do jego poziomu ,stwierdziłem iż to oleje ale czasami sie nie da jak po pięć razy pyta sie o to samo zdanie :|

 5.  ASPIRYNA pisze:
  25 listopada, 2009 o godzinie 17:27

  To napisz donos do dyrektora szkoły zer gość jest na psychotropach i narkotyki bierze!

Napisz komentarz