14 lat i nic nowego… To jest kurwa polityka

23 lipca, 2013, Autor:

Wkurwa mam… Realnego! Inaczej się patrzy na piekło mieszkając w nim na co dzień a inaczej przyjeżdżając pierwszy raz po 14latach!

Wyjechałem z Warszawy w 1999roku.  Jak ją zostawiłem – taką ją powitałem!

14 jebanych lat zajęło Polsce wybudowanie kawałka Autostrady z Warszawy do Łodzi, zrobienie kilku wiaduktów (Remont), przebudowę kilkunastu skrzyżowań, wybudowanie 1 mostu i montaż asfaltu na kilkudziesięciu ulicach.

Szok…  emocjonalno-wzrokowy…

Łał! Patrzcie!  Stolica kraju i … jeden nowy wieżowiec w centrum! Kurwa mać… 14lat kostkę brukową układali no i na szybcika stadion postawili ale jak by Unia nie dała to by se Rumuny na X-lecia nadal handlowały…

Ale tu jest inwestycji kurwa mać!   No dosłownie oczopląsu dostałem…

14 lat temu jechałem z Ursynowa na Targówek 2 godziny autobusami! Dzisiaj jadę… 2 godziny!  Metro jak było takie długie – praktycznie nadal jest bo … nie rozdrabniajmy się o 3 przystanki :-)   Korki jak były – tak były … No patrz… Budują tam jakąś obwodnicę na południu Warszawy no i do Wyszkowa się jakoś lepiej jedzie lecz kurwa jakoś … nad Zegrzem mocno prywatnie się zrobiło z deka…   Wszystko ogrodzone – prywatne i bez bileta STOP…     Który polityk w prezencie dostał jeziorko można wiedzieć?

Wisła jak syfiasta była tak dalej syf na maksa…   Mos jeden wybudowali! Patrz…  Ciekawe po co akurat na  Młocinach??  Przecie ten most non-stop pusty jest …   Nie lepiej było w jego miejsce przytrąbić taki w centrum i zaraz pod nim za jednym machem metro machnąć???     Swoją drogą – nim te metro powstanie – rozsypie się cała Praga :-)   a drugą SWOJĄ drogą tu kura na co komu te metro??   Przecież to jest kolejka z nikąd do nikąd…  niesądzicie?

Rozumiem!  Legionowo – Praga Północna (rozjazd do centrum) – Praga Południe oraz po drugiej stronie Piaseczno – Ursynów – Mokotów – Bielany – Łomianki …  Dodać jeszcze linię numer trzy z Pruszkowa przez Ochotę – Pragę do Wołomina przez Ząbki / Marki …   TO by było metro!  Tymczasem CYRK Rządzących buduje coś – co nie będzie nikomu do życia potrzebne!   Już to widzę… Praga Północna – Śródmieście!  Ile przystanków?   Dwa? Czas przejazdu 3minuty?

Modlin

Kawał (żart) stulecia!  Wszystkie szanujące się stolice – lotniska mają za miastem! Patrz… Warszawa ma w centrum :-)  Kolos – zabierający setki hektarów – huk jak chuj – praktycznie w środku Warszawy a …

a Modlin pusty :-)  Wybudowali lotnisko co?? za unijną kasę – lotnisko nie przystosowane do dużych Airbusów.  Szok…  Łatwo jest wypierdolić w błoto miliardy złotówek… i teraz modlin Pusty bo nie ma expresowej kolejki SKM :-)

Wisłostrada…

Łał! Więcej skrzyżowań ze światłami na tej ŻÓŁWIO-STRADZIE nie idzie dorobić?

No dobra…

Autobusy kupili!  No jeszcze nie kupili – kupią za 20lat gdy je spłacą! No fakt. Ikaruski się sypnęły … Przecież 100lat jeździć nie będą …   Jedyny plus komunikacji ale coś kurwa nie bardzo halo z tymi Solarisami – czemu klimy są wyłączone?  Nie ma?

A teraz Wy mi dopiszcie jeszcze … co tu kurwa przez 14lat jeszcze wybudowano no i czemu FSO ŻERAŃ stoi puste i straszy????   Kto ukradł fabrykę??

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “14 lat i nic nowego… To jest kurwa polityka”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    23 lipca, 2013 o godzinie 13:01

    Witaj w Polsce!!

Napisz komentarz