26 grudnia, 2013, Autor:  

Witam !

No i się nazbierało.Moje wkurwienie sięga zenitu…Zaczynajmy :)

Ostatnimi czasy coraz bardziej myślę o życiu.Zaczyna mnie ono coraz bardziej wkurwiać…z kilku powodów.

Na początku chciałem napisać o tym, co teraz się dzieje z kobietami.W tym roku kończę liceum.I gdzie kurwa nie spojrzę, tam laski oszalały…Dla każdej kurwa liczy się tylko gdzie, kiedy impreza, gdzie można się najebać…Takie „skurwienie” nastąpiło wśród kobiet.Zero „moralności”…czułości, delikatności, tego co u kobiet najpiękniejsze moim zdaniem…Laski bawią się mężczyznami, choć w drugą stronę działa to chyba jeszcze konkretniej.Miłe pogadanie z dziewczyną, spotkanie, miłe słowa,komplementy, czułości? Chyba Cię pojebało, idziesz do klubu , najebiesz się i pukasz laskę…Albo jestem jakimś idiotą, albo naprawdę nie ma w tym nic zajebistego? Widzę, co dzieje się na tym jebanym portalu zwanym Facebook, ponieważ go posiadam, choć nie wiem, czy zaraz nie usunę…Po prostu kurwa nie ogarniam wręcz co teraz się dzieje, pełno lasek zachowuje się teraz tak po prostu „kurewsko”, facetów to jednak rajcują takie łatwe laski…mnie jednak nie.I podkreślę, że wcale nie jestem absolutnie samotnikiem ani gościem nie lubiącym zabaw, lubię, ale nie taki „syf”…Czy wy też odnosicie takie wrażenie? …

Chciałem napisać jeszcze wiele innych rzeczy, ale uwierzcie mi, że nie bardzo mi idzie dzisiaj sklecanie wkurwów.O innych rzeczach które mnie wkurwiają napiszę później…

Pozdrawiam.

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 9,80 na 10)
Loading...
Tagi: , , ,

Święta

24 grudnia, 2013, Autor:  

Ten wspaniały cudowny czas ! Kiedy rodzina się zbiera i wszyscy jesteśmy w komplecie oraz szczęśliwi. To takie cudowne !

Też to czujecie? To obrzydzenie i syf. Skarlałe ideały i brud w ludzkich twarzach ? Tak, to jest prawdziwa magia świąt. Ten  fałsz i zakurwianie bez sensu. Ile razy pluliście na tych, co każą wam robić bez sensu ? Ile ? Nieskończoność razy.

Cały ten syf zaczyna się od początku grudnia. A nawet końca listopada. Pojawiają się ,,hity” świątecznie. Obrzydliwa muzyka bez większego sensu. Potem komercyjny szturm. Te piękne zabawki. A na koniec, zaczyna się presja tradycji. O tak, to jest ten okres, który kocham najbardziej. Trwa jakieś 5 dni przed głównym wydarzeniem. Wtedy ludziom kompletnie odpierdala i ruszają szturmować sklepy. Łażą jak mrówki, utrudniają życie, blokują ruch miejski. Ile w tym jest z tej ,,cudnej” tradycji świąt? Zero. Null. Byle tylko kupić możliwie najdroższy prezent i potem napełnić żołądki i wlać morze alkoholu. I do tego żeby wyglądało jak w tv. Do tego fałszywe życzenia i sztuczne uśmiechy. Oto schemat świąt ,,bożego narodzenia”.

Wkurwia mnie to niemożebnie. Ciśnienie rośnie. Ucisk w uszach staje się nie do zniesienia. Ta wszechobecna komercjalizacja. Po prostu świąteczne rzyganie. Normalnych dni  i świętego spokoju w te chore święta życzy wam
Faquś

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 8,44 na 10)
Loading...
Tagi: , , , ,

Witam członków megawkurwy i członków pozostałych też.

24 grudnia, 2013, Autor:  

Ostrzeżenie:

Tekst może obrażać ludzi wierzących, więc jeśli jesteś takowym lepiej nie czytaj albo się wkurwisz i staniesz się członkiem społeczności megawkurwy, czego życzę ci z całego serduszka.

 

Wypadałoby zacząć od: No i chuj, stało się. No bo się stało właśnie dziś, 24 grudnia w Wigilię (dzień radosny bo urodziny Jezusa, co oczywiście jest gówno prawdą), dostałem maila z loginem i hasłem do megawkurwy. Nie wiedziałem w jakiej kategorii umieścić ten wpis aby wyrazić moją radość z tego faktu, więc postanowiłem w kategorii Religia, bo chyba się, kurwa, nawrócę z tej radości. Jak by tego było mało, jestem osobą o zajebiście dużym współczynniku tolerancji, niesamowicie cierpliwą i nadzwyczaj spokojną. Jednak wkurwia mnie tak dużo rzeczy, że aż sam fakt jest wkurwiający. Kumuluję to w sobie przez długi czas, aż w końcu wybucham i lepiej żeby wtedy nie było nikogo w pobliżu.

Dobra, kurwa, starczy bo nie lubię długich wpisów, wkurwia mnie, jak ktoś rozpisuje się na temat, jak się na coś wkurwił i pisze o tym rozprawkę, albo opowiadanie, a co niektórzy nawet trylogię lub cały scenariusz na serial typu „Moda na sukces”.

Jak będę chciał się wkurwić, to pójdę na pasterkę ale póki co, to plany na wieczerzę wigilijną są całkiem obiecujące i wszystkim życzę aby…. no, nie wiem co.

 Użytkownik został zawieszony do czasu, aż prześle wkurw na poziomie.

Przepraszam za zamieszanie,

 Letalne Prącie

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 1,67 na 10)
Loading...

Zaloguj się!

23 grudnia, 2013, Autor:  

Na pewno wam też wpadła gdzieś ta fantastyczna reklamówka, która piętnuje nadmierne siedzenie w necie ,,nastolatków” i odłączanie się od realnego życia. Ja, kiedy ją zobaczyłem, mogłem się tylko zaśmiać. Jakiś gruby cwel siedzący na ławce pierdoli o tym jakie to jest blee i fuj.

Mnie wcale nie dziwi ucieczka z tego świata do jakiegokolwiek innego. Ten świat jest okrutny, pozbawiony perspektyw i demoralizujący. Jak można się dziwić ? Ale widać są takie skurwiele, co mają na uwadze ,,dobro” innych ludzi i pragnie ich wyciągnąć z tego ,,bagna” , żeby natłuc na nich więcej kasy. Grube skurwiele. Śmieszne.

PS kto nie wie o co cho, nie wpisze w YT wyraz o przeciwnym tytule do tytułu tego posta.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,40 na 10)
Loading...
Tagi: , ,