Święta

24 grudnia, 2013, Autor:

Ten wspaniały cudowny czas ! Kiedy rodzina się zbiera i wszyscy jesteśmy w komplecie oraz szczęśliwi. To takie cudowne !

Też to czujecie? To obrzydzenie i syf. Skarlałe ideały i brud w ludzkich twarzach ? Tak, to jest prawdziwa magia świąt. Ten  fałsz i zakurwianie bez sensu. Ile razy pluliście na tych, co każą wam robić bez sensu ? Ile ? Nieskończoność razy.

Cały ten syf zaczyna się od początku grudnia. A nawet końca listopada. Pojawiają się ,,hity” świątecznie. Obrzydliwa muzyka bez większego sensu. Potem komercyjny szturm. Te piękne zabawki. A na koniec, zaczyna się presja tradycji. O tak, to jest ten okres, który kocham najbardziej. Trwa jakieś 5 dni przed głównym wydarzeniem. Wtedy ludziom kompletnie odpierdala i ruszają szturmować sklepy. Łażą jak mrówki, utrudniają życie, blokują ruch miejski. Ile w tym jest z tej ,,cudnej” tradycji świąt? Zero. Null. Byle tylko kupić możliwie najdroższy prezent i potem napełnić żołądki i wlać morze alkoholu. I do tego żeby wyglądało jak w tv. Do tego fałszywe życzenia i sztuczne uśmiechy. Oto schemat świąt ,,bożego narodzenia”.

Wkurwia mnie to niemożebnie. Ciśnienie rośnie. Ucisk w uszach staje się nie do zniesienia. Ta wszechobecna komercjalizacja. Po prostu świąteczne rzyganie. Normalnych dni  i świętego spokoju w te chore święta życzy wam
Faquś

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 8,44 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , ,

Kategoria Religia, Zachowanie, Zakupy, Zwyczaje, Życie

komentarze 2 do “Święta”

 1.  skrycie_zly_pawel pisze:
  25 grudnia, 2013 o godzinie 15:13

  Myślę, że albo jest ci z jakiegoś powodu przykro i zwalasz to na święta, albo po prostu taką masz rodzinę, bo u mnie życzenia były jak najbardziej szczere, no, może oprócz od taty który mnie nie lubi

  Żeby nie było że tobie nikt nic nie życzył – Wygranej w lotka na utrzymanie strony na 10 lat, żebyś się nie wkurwiał nadmiernie, no i oczywiście zarypistego sylwka, obojętnie co to dla ciebie oznacza ;)

 2.  Szturmierz pisze:
  29 grudnia, 2013 o godzinie 11:55

  święta to teatrzyk. wierze ze są jeszcze domy w których po opierdoleniu 12stu przysłowiowych dań i rozejściu się do swoich domków niema zawiści, fałszu , obrabiania dupy itp. Jedyna słuszna recepta, to spędzić święta w gronie najbliższych domowników i po sprawie.

Napisz komentarz