Witam członków megawkurwy i członków pozostałych też.

24 grudnia, 2013, Autor:

Ostrzeżenie:

Tekst może obrażać ludzi wierzących, więc jeśli jesteś takowym lepiej nie czytaj albo się wkurwisz i staniesz się członkiem społeczności megawkurwy, czego życzę ci z całego serduszka.

 

Wypadałoby zacząć od: No i chuj, stało się. No bo się stało właśnie dziś, 24 grudnia w Wigilię (dzień radosny bo urodziny Jezusa, co oczywiście jest gówno prawdą), dostałem maila z loginem i hasłem do megawkurwy. Nie wiedziałem w jakiej kategorii umieścić ten wpis aby wyrazić moją radość z tego faktu, więc postanowiłem w kategorii Religia, bo chyba się, kurwa, nawrócę z tej radości. Jak by tego było mało, jestem osobą o zajebiście dużym współczynniku tolerancji, niesamowicie cierpliwą i nadzwyczaj spokojną. Jednak wkurwia mnie tak dużo rzeczy, że aż sam fakt jest wkurwiający. Kumuluję to w sobie przez długi czas, aż w końcu wybucham i lepiej żeby wtedy nie było nikogo w pobliżu.

Dobra, kurwa, starczy bo nie lubię długich wpisów, wkurwia mnie, jak ktoś rozpisuje się na temat, jak się na coś wkurwił i pisze o tym rozprawkę, albo opowiadanie, a co niektórzy nawet trylogię lub cały scenariusz na serial typu „Moda na sukces”.

Jak będę chciał się wkurwić, to pójdę na pasterkę ale póki co, to plany na wieczerzę wigilijną są całkiem obiecujące i wszystkim życzę aby…. no, nie wiem co.

 Użytkownik został zawieszony do czasu, aż prześle wkurw na poziomie.

Przepraszam za zamieszanie,

 Letalne Prącie

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 1,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Religia

komentarzy 9 do “Witam członków megawkurwy i członków pozostałych też.”

 1.  kroma007 pisze:
  24 grudnia, 2013 o godzinie 14:58

  koleś, strona nazywa się megawkurw.pl a nie megawkurwy jak to powyżej kilkukrotnie strzelasz jak łysy o beton. słabsze wrażenie na dzień dobry.
  jeśli wkurwia cię też to, że:
  „ktoś rozpisuje się na temat, jak się na coś wkurwił i pisze o tym rozprawkę, albo opowiadanie, a co niektórzy nawet trylogię lub cały scenariusz na serial typu „Moda na sukces”.”
  to albo to zaakceptujesz albo ta strona nie jest dla ciebie, bo na tym polega wyrażanie wkurwienia na niej.
  pozdrawiam i megawkurwiających Świąt.

 2.  Pinio pisze:
  24 grudnia, 2013 o godzinie 20:51

  Ale o co Ci tak naprawdę chodzi? Najpierw mówisz coś o świętach, potem coś o jakiejś megawkurwie, potem o pasterce, wtf?

 3.  Szakalaka pisze:
  24 grudnia, 2013 o godzinie 21:00

  Wybaczcie, że zapytam… Ale co to do kurwy nędzy ma być? Wyjaśni mi ktoś?

 4.  skrycie_zly_pawel pisze:
  25 grudnia, 2013 o godzinie 15:08

  A gdzie „formularz” rejestracji..?
  Nie chcę cię przekreślać na wstępie… Ale przekreśliłem, bo nie spełniasz podstawowych założeń tej strony; przynajmniej minimalne zdolności w pisaniu zrozumiałych wpisów…

  Ja nie wiem, nasz nowy admin przyjmował nowych bez czytania maila czy co…

 5.  Zbanowany pisze:
  25 grudnia, 2013 o godzinie 15:42

  Któryś z użytkowników założył trollkonto?

 6.  Faquś pisze:
  25 grudnia, 2013 o godzinie 16:04

  Letalny, są sapy do Ciebie :D. Ale generalnie podpinam się pod ogólny ból dupy: koleś ma kiepską stylówę.

 7.  skrycie_zly_pawel pisze:
  26 grudnia, 2013 o godzinie 12:52

  Może nie tyle sapy co pytania, bo tradycja (której w sumie nie powinniście lubić ze względu na to, że to rodzaj systemu) mówi, że pierwszy, zgłoszeniowy wkurw jest wstawiany publicznie.

  Nie tylko Letalny, bo admin-admin też ostatnio nie publikował tego. Może jestem nie na czasie, coś mówiło się na ten temat na stronie?

 8.  Letalne Prącie pisze:
  27 grudnia, 2013 o godzinie 19:57

  Publikowane były najciekawsze prośby o rejestrację, nie wszystkie, dlatego pozwoliłem sobie ten pominąć. Sapy nie sapy, ale macie rację, mój błąd – poprawiam się jeszcze w tym roku!

 9.  Szturmierz pisze:
  29 grudnia, 2013 o godzinie 12:12

  Widzę że temat zamknięty, ale myślę sobie skoro zaszedłem aż na sam dół skomentuje sobie… A co mi tam. :D

Napisz komentarz