Przełożony – tosz to dopiero kurestwo

30 września, 2012, Autor:

Cała sytuacja miała miejsce we wtorek, mam, a raczej miałem w pracy pewną koleżanke, która to nie jest w żaden sposób upośledzona umysłowo, lecz nie oszukujmy się, szukanie u niej objawów inteligencji, to jak szukać wody na księżycu, ale za to bardzo miła, sympatyczna i przyjacielska osoba. To tyle, jeśli chodzi o wstęp, a teraz do rzeczy.

Sposób w jaki została zwolniona spowodował u mnie natychmiastowy skok wkurwienia i obrzydzenia względem moich przełożonych, otóż w niedziele (czyli dzisiaj) skończyła jej się umowa o prace, a jako, że miała ona jeszcze stary urlop do wykorzystania to te chuje przyszły do niej z obiegówką i powiedzieli jej, iż ma to sobie załatwić bo wysyłają ją na urlop, tylko zapomnieli wspomnieć, że już z niego nie wróci… Jak już wspominałem, dziewczyna nie grzeszy inteligencją, więc z radością na twarzy poszła załatwiać podpisy pod obiegówke, dosłownie kurwa chodziła z uśmiechem od ucha do ucha bo idzie na jebany urlop! dopiero koleżanka z pracy do której poszła, aby podzielić się tą „szczęśliwą” nowiną uświadomiła ją co oznacza obiegówka. Możecie mi wierzyć, że rzadko kiedy można zobaczyć taki strach na twarzy człowieka, ściana przy niej wydawała się być kolorowa. I tu sie rodzi powód mojego wkurwienia, jakim trzeba być nieczułym chujem, żeby dać komuś zwolnienie do ręki i powiedzieć, że idzie na urlop, nosz do kurwy jebanej nędzy, gdyby mieli choć troche pierdolonego szacunku to powiedzieliby jej prosto w oczy, że jest zwolniona. Ale nie kurwa, łatwiej jest wcisnąć debilny kit, przecież ona jest głupia, nie zrozumie. Gdyby mi spróbowali odjebać taki numer, to skończyłoby się to krwawą łaźnią, nie za zwolnienie, bo kurwa mac koniec umowy to koniec umowy, ale za ten pierdolony brak szacunku dla kogoś kto pracuje x lat wykonując wszystkie zachcianki szefostwa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 9,18 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , ,

Kategoria Ludzie, Praca, Zachowanie, Życie

komentarze 3 do “Przełożony – tosz to dopiero kurestwo”

 1.  Szturmierz pisze:
  1 października, 2012 o godzinie 00:16

  Ha, kurwa aż szkoda mi tej dziewczyny – choć wcale jej nie znam. Ale kurestwo, zwykłe śmiecie nie znający słowa szacunek, honor – ja pierdole skurwysyństwo nie zna granic.

 2.  lukasz26stg pisze:
  5 października, 2012 o godzinie 23:19

  Kurwa, mnie zwolnili 2 dni temu! miałem 5 dni chorobowego i na następny dzień wystawili mi wypowiedzenie i wysłali pocztą! Dzwoniłem o godz 12 w sprawie wyjazdu to nic nie wspominali a o 14 listonosz przyniósł wypowiedzenie! Kurw czy to tak ciężko powiedzieć prosto w oczy!

 3.  karpiula pisze:
  6 października, 2012 o godzinie 23:09

  Bo kurwa pracodawca ma wyjebane na pracownika, dopóki zapierdalasz na niego to nawet nie zwróci na ciebie uwagi. A tak po za tym to podaj powód twojego zwolnienia, bo jak powodem jest twoje chorobowe a pracowałeś tam już jakiś czas, to ja bym skurwiela do sądu pracy podał.

Napisz komentarz