Wejherowo

15 października, 2010, Autor:

Jebane, kurwa, Wejherowo. Czasami bywa tak, że niestety muszę tamtędy przejechać, ale tak zajebiście nie cierpię tego miasta, po prostu za każdym razem mam mega wkurw. Po pierwsze: dworzec. Ogólnie nie mam zamiaru tu mówić o architekturze, bo jak wiadomo w całym mieście jest zjebana i wali szczochem.  Na dworcu po prostu można spotkać ciekawych ludzi. Kurwa. Nie chce nikogo obrażać, ale, do kurwy jebanej nędzy, ci wszyscy kibole to chyba byli ręką robieni. Wyobraźcie sobie to wspaniałe uczucie kiedy na dworcu w Wejherowie spotykają się dwie niekochające się drużyny, a ty siedzisz i tylko modlisz się, żeby cię nie zauważyli. W pociągu też nie jest miło, ale to swoją drogą. Następnie idziemy w miasto. Jeśli Polska to szary i znędzniały kraj to Wejherowo powinno być jego kulturową stolicą. Wszyscy wiemy jakie są u nas sprzedawczynie w sklepach, raz się zdarzy miła, a raz taka co ma wręcz na czole wypisane „mam cię w dupie, wypierdalaj czym prędzej, zabieraj te siaty, nie, nie potrzebuję drobnych, chuj z tobą!”. W Wejherowie one są jeszcze gorsze. I tego nie potrafię opisać. Ci ludzie mają w sobie pewną dozę tajemniczości, coś, czego nigdy nie zrozumiem. Idźmy dalej w miasto. Szarość. Wszędzie te jebane bloki. Wszędzie blokowiska, kurwa, wszędzie. Zastanawiam się dlaczego tam jest tak mało domów… Chyba nikt sie tam po prostu już nie wprowadza. Wszystko śmierdzi, wszystko jest niemiłe, nawet trawa jest jakaś nie-zielona, kwiaty są nie-kolorowe, drzewa nie mają liści, ptaki nie śpiewają, każdy ma minę jakby mu psa zajebali. Kurwa, miasto Boga. Dlatego czym prędzej spierdalam do skm-ki na Gdańsk. Są dzielnice w każdym mieście, które po prostu wymiatają swoją kulturą, Wejherowo jest stworzone z samych takich dzielnic.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 8,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Miasta

komentarzy 8 do “Wejherowo”

 1.  Bergamo pisze:
  15 października, 2010 o godzinie 21:11

  Zacny debiut celeste!

  „Jeśli Polska to szary i znędzniały kraj to Wejherowo powinno być jego kulturową stolicą”
  „zabieraj te siaty, nie, nie potrzebuję drobnych, chuj z tobą!” :D

 2.  celeste pisze:
  15 października, 2010 o godzinie 21:25

  Prawdziwe wkurwienie, to dobre wkurwienie ;D

 3.  HrabiaOlaf pisze:
  15 października, 2010 o godzinie 21:44

  Dobre, dobre. To może Zaiste Wykurwiste? Co admin na to?

 4.  prywatnyKat pisze:
  16 października, 2010 o godzinie 02:28

  wszędzie jest chujowo

 5.  celeste pisze:
  16 października, 2010 o godzinie 10:30

  Nie byłeś w Wejherowie.

 6.  lukasz26stg pisze:
  16 października, 2010 o godzinie 20:31

  a wszystko przez to, że mieszkają tak KASZUBI

 7.  prywatnyKat pisze:
  18 października, 2010 o godzinie 12:59

  Byłem kilka razy, nie jest tak źle

 8.  Chemioholik pisze:
  1 listopada, 2010 o godzinie 14:08

  Tak się składa, że ja mieszkam w Wejherowie od urodzenia i bardzo się zdziwiłem widząc takiego „wkurwa”. Dla mnie jest to świetne miasto. Ludzie są naprawdę mili (nie wiem skąd takie brednie o niegrzeczności), nie spotkałem się tutaj z większą agresją przez 16 lat! Dworzec kocham! Codziennie na nim jestem bo muszę dojechać do szkoły w Gdyni. W ogóle nie rozumiem tego wkurwa. Mamy też mega super hiper w chuj park miejski, że Gdańsk się chowa. Wejherowo ma też bardzo ciekawą historię. Turyści latem poznają ją gdy są tutaj na wakacjach, bo latem zawsze jest wystawa kaszubska na pięknym wejherowskim rynku ;P. W ostatnich latach to miasto naprawdę zrobiło się piękne dzięki naszemu prezydentowi! Jak już wspomniałem jemu zawdzięczamy ten piękny, kolorowy park z placem zabawę (namawiam Cię, byś go odwiedziła! Mieszkam ulicę dalej od tego parku to nawet Ciebie oprowadzę :>), a także odnowione ulice. Nie wszystkie, ale nie da się wszystkiego zrobić „na już” :]

Napisz komentarz