Światowa nowość – pocztówki z twoją twarzą

6 sierpnia, 2009, Autor:

Jestem sobie na wakacjach, w słonecznej (naprawdę!) Jastarni. Wstałem skoro świt o 12tej, poczułem głód, pomyślałem sobie, że zjem coś na szybko, zanim pójdę na plażę. Idę do jakiejś przydrożnej jadłodajni, zamawiam u wyjątkowo nieuprzejmej pani – serio, mam wrażenie, że oni tam za karę siedzą – jajecznicę na boczku. Czekam przy stoliku, czekam, i czuję, że coś mnie wkurwia.

Przy ulicy, kilka metrów ode mnie, stoi automat do zdjęć, w którym można sobie cyknąć fotkę i po chwili wyskoczy pocztówka z naszym własnym ryjem umieszczonym pośród widoków plaży, morza itp. Nawet niegłupia rzecz, dla turystów super, ale… wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że ten automat gada. To znaczy reklamuje się, i to jeszcze w tak wkurwiający sposób. Co 10 sekund wydobywa się z niego generowany komputerowo głos, mówiący ten sam wkurwiający tekst:

„Światowa nowość – pocztówki z twoją twarzą”.

„Światowa nowość – pocztówki z twoją twarzą”.

„Światowa nowość – pocztówki z twoją twarzą”.

„Światowa nowość – pocztówki z twoją twarzą”.

„Światowa nowość – pocztówki z twoją twarzą”.

No żesz do kurwy nędzy!

A ja jem jajecznicę i czuję jak mi guła rośnie i zaraz pójdę tą jebaną maszynę rozpierdolę w drobny mak! Kto to wymyślił? Kto to postawił koło stolików z jedzeniem? No do kurwy nędzy!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , , ,

Kategoria Różności

1 komentarz do “Światowa nowość – pocztówki z twoją twarzą”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    6 sierpnia, 2009 o godzinie 21:38

    a to słyszałeś..”wrzuć monetę,wrzuć monetę,wrzuć monetę,wrzuć monetę,wrzuć monetę,” to chyba z budki telefonicznej :)
    ahahaha

Napisz komentarz