Wkurwy oznaczone tagiem: ‘zakopane’
Wakacje w Zakopcu
10 lipca, 2013, Autor: skrycie_zlyMoi rodzice mają kemping i co roku jeżdżą w Biesy i Czady, rok temu też na Mazury a w tym roku postanowili się wybrać do Zakopanego. Jako że po wakacjach internat to ten ostatni raz zabrałem się z nimi…
Zakopane jest nudne. Zakopane jest drogie. I w ogóle nie tatrzańskie.
Na samym wjeździe zobaczyliśmy najbardziej góralskiego górola mówiącego gwarą. Lekko spasłego kolesia po 40tce w obcisłej koszulce. Już czuję ten klimat…
Górol ów reklamował swoje pole namiotowe za 100zł za 4 osoby plus przyczepa. Ok, nie jest źle, myślimy. A koleś pyta nas czy na noc czy dłużej. My że na jedną noc. Kolo udaje smutną minę i mówi:
– uuuu, na jedną to 135zł.
My: A za co..?
– Noooo, bo prąd idzie bo woda blablabla.
Pojechaliśmy więc nocować na parking autobusowy obok dworca. Pipiiiiiip, tu-dum,tu-dum. Odgłosy natury.
Druga sprawa.
Ten taki flagowy deptak Zakopanego jest pełen tego, co nad morzem i nawet u mnie na dolnym śląsku w sklepie z rzeczami za 5zł….
Poza tym zakopane jest nudne, zeżarte komerchą i zatłoczone.
Zamiast przyjeżdżać tutaj kupcie namiot i heja w Bieszczady. Tam górale są prawdziwi i nie sprzedają figurki delfina z napisem „Tatry” ani „Ustka”



(oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)