Wkurwy oznaczone tagiem: ‘Kraków’
Korek na Alejach
23 lipca, 2009, Autor: ZiutekJade sobie dzisiaj do pracy, myślę sobie, że myknę raz dwa, ostatnio całkiem szybko dojeżdżałem do roboty. Ale dzisiaj jade i … no niech to jasny chuj strzeli. Taki korek, że stałem prawie pół godziny.
I jak tu się nie wkurwiać od rana? Powiedzcie mi – jak? Nie dość że upał taki, że cały się kleję, nie dość że jakaś Żanet Kaleta szoruje pochwę w radiu swoim Laktacytem, nie dość że rozpierdala mnie wesoła piosenka o żylakach odbytu Diosminexu, to jeszcze taki korek że ja pierdole. I jeszcze ci jebani kierowcy, którzy się wciskają na chama, cwaniaki jebane. I ta nudna robota przez 8 godzin. I ten upał pierdolony. I klimatyzacji nie ma. I kurwa w krzyżu mnie boli. I kurwa wszystko jest do dupy. I kurwa mam wszystkiego dość, kurwa, jadę do domu, a tu kurwa znów korek, kurwaaaaaaaaaaaaaa!!!! I dojeżdzam do domu i już nic mi się kurwa nie chce, łeb mnie napierdala jak sto chujów i idę spać!
Czy kurwa wszędzie jest tak chujowo czy to tylko w tej Polsce???
Tagi: Aleje Trzech Wieszczów, korki, Kraków, Laktacyt, reklama, stosuj Diosminex, Żanet Kaleta, żylaki odbytuAsfalt na Błoniach – reanimacja
19 lipca, 2009, Autor: ZiutekJuż się miałem znów wkurwić, już miałem rzucić mięsem, bo pojechałem na rolki na Błonia. Jeszcze niedawno widziałem, że asfalt, o którym kiedyś pisałem i w sprawie którego interpelowałem u samego prezydenta miasta Pana Majchrowskiego, wciąż był rozjebany, mimo zapewnień, że uszkodzenie, przez które rolkarze mało sobie zębów nie powybijają, zostanie naprawione. Mijały miesiące i nic się tam nie działo. Kurwowałem na to już nie raz. Ale dzisiaj co? Jadę sobie, patrzę i oczom nie wierzę. Naprawili! Co prawda nie wszystko, niektóre mniejsze dziury po kołach tirów wciąż zostały, ale te główne, największe, wycięli i załatali. No niemożliwe, kurwa, niemożliwe, hehehe :)))
Tagi: asfalt, Błonia, Jacek Majchrowski, KrakówWypierdalać, zamykamy!
17 czerwca, 2009, Autor: ZiutekWczoraj wieczorem byłem z kumplem na pizzy. Było już późno, po 22, ale pizzeria była jeszcze otwarta, zamówiliśmy dwie małe, siedzimy, jemy, gadamy. Wkrótce dobiegła godzina 23, oprócz nas wszyscy już wyszli. Na talerzu został mi ostatni kawałek pizzy, dwie minuty i skończyłbym.
Nagle wychodzą zza szynkwasu jakieś gnojki w dresach i z hukiem zaczynają znosić z zewnątrz ławki i krzesła. Nie, żeby jakoś delikatnie, co tam, po prostu JEB, raz, drugi, żelazne nogi ławek i krzeseł tłuką się o kamienną posadzkę, szurają, drechy drą się coś do siebie, wszyscy patrzą na nas wilkiem, no żesz kurwa!!! Ja rozumiem, że zamykają, że oni też są zmęczeni i chcą iść do domu, ale jakieś elementarne zasady kultury niech kurwa obowiązują. Można przecież powiedzieć „Przepraszamy, już zamykamy”, zrozumiałbym, odpowiedziałbym, że oczywiście, już kończę, mógłbym nawet wziąć do ręki ten ostatni kawałek pizzy i wyjść. Ale nie cierpię, po prostu nie znoszę, jak ktoś traktuje mnie w ten sposób, jak niekumatego debila, i usiłuje mi w taki chamski sposób dać do zrozumienia, żebym się już wynosił. Kurwa, co za dziadostwo. Więcej tam nie pójdę. Żeby nie było niejasności – to pizzeria Da Grasso w Krakowie.
Tagi: chamstwo, Da Grasso, Kraków, pizza, pizzeriaOdpowiedź Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu
3 czerwca, 2009, Autor: adminKilka tygodni temu wysłałem list, dopytując się, czy Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu zamierza podjąć jakieś działania mające na celu naprawę będącego w fatalnym stanie asfaltu na ulicach Wielickiej, Kamieńskiego i Nowosądeckiej. Odpowiedź nadeszła dziś rano:
—
Kraków, dnia 26.05.2009
Dotyczy : remontu nawierzchni ulic
W odpowiedzi na Państwa maila z dnia 18.05.2009 r. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w chwili obecnej nie posiada środków finansowych na wykonanie remontu w 2009 roku wymienionych przez Państwa ulic tj:
- Wielickiej
- Kamieńskiego
- Nowosądeckiej
Uzyskiwane przez tutejszy Zarząd środki finansowe na utrzymanie dróg są niewystarczające na wykonanie wszystkich niezbędnych robót. Z chwilą pozyskania dodatkowych środków finansowych rozważymy możliwość wykonania remontu nawierzchni przedmiotowych dróg.
p.o. Z-ca Dyrektora
ds. Dróg
Jan Rudek
Tagi: Kraków, stan dróg



(oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)