Wkurwy oznaczone tagiem: ‘Kraków’

Ponowne pytanie do Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu

18 maja, 2009, Autor:

Dzień dobry!!!
Ponieważ nie doczekaliśmy się od Państwa odpowiedzi na nasze pytanie w kwestii planów remontu trzech odcinków dróg w Krakowie, chcielibyśmy jeszcze raz wrócić do tej sprawy i łaskawie prosić Państwa o przesłanie oficjalnego stanowiska:

Czy i ewentualnie kiedy zamierzacie Państwo podjąć działania zmierzające do naprawy znajdującego się w tragicznym stanie asfaltu na ulicach:
– Wielickiej (chodzi mi zwłaszcza o odcinek pomiędzy ulicą Wolską i Na Kozłówce)
– Kamieńskiego (zwłaszcza od Ronda Matecznego do zjazdu w Powstańców Śląskich)
– Nowosądeckiej (cały odcinek)

Wszystkie te odcinki dróg są po prostu w opłakanym stanie. W żadnym cywilizowanym kraju nie byłyby nawet dopuszczone do ruchu. Zwłaszcza ulica Nowosądecka, po której po prostu strach jeździć, żeby nie uszkodzić zawieszenia samochodu.

Będziemy wdzięczni za odpowiedź
Redakcja i czytelnicy megawkurw.pl

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: ,

Pytanie do Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie

6 maja, 2009, Autor:

Witam
W imieniu redakcji oraz czytelników strony internetowej megawkurw.pl chciałbym zadać Zarządowi Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie pytanie:

Czy i ewentualnie kiedy zamierzacie Państwo podjąć działania zmierzające do naprawy znajdującego się w tragicznym stanie asfaltu na ulicach:
– Wielickiej (chodzi mi zwłaszcza o odcinek pomiędzy ulicą Wolską i Na Kozłówce)
– Kamieńskiego (zwłaszcza od Ronda Matecznego do zjazdu w Powstańców Śląskich)
– Nowosądeckiej (cały odcinek)

Wszystkie te odcinki dróg są po prostu w opłakanym stanie. W żadnym cywilizowanym kraju nie byłyby nawet dopuszczone do ruchu. Zwłaszcza ulica Nowosądecka, po której po prostu strach jeździć, żeby nie uszkodzić zawieszenia samochodu.

Będziemy wdzięczni za odpowiedź
Redakcja i czytelnicy megawkurw.pl

Powyższy list wysłałem dzisiaj, 06.05.2009, o godzinie 22:15.

Czekamy na reakcję.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 2,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: ,

Niemożliwe! Sukces?

5 maja, 2009, Autor:

No to się dzisiaj zdziwiłem.

Zacznę od tego, że zanim założyłem Megawkurw.pl, jakieś dwa tygodnie wcześniej w przypływie wkurwienia wyszukałem adres email Prezydenta Miasta Krakowa i napisałem do niego, kulturalnie, ma się rozumieć, list. Tematem listu było pytanie o asfalt na Błoniach, a konkretnie problem dziur po kołach TIRów, jakie zostawiła ekipa przygotowująca koncert Celine Dion (rzecz opisywałem w jednym z postów, https://megawkurw.pl/?p=185). Nie oczekiwałem odpowiedzi, aż tak naiwny nie jestem, tym bardziej, że pod koniec listu pozwoliłem sobie na jeszcze kilka wymówek pod adresem władz miasta (m.in. to, że buduje się tutaj koszmarne budynki i to dla garstki ludzi, jak choćby Opera Krakowska, a o coś, czego potrzebują tysiące krakowian, nikt nie dba). Może po prostu chciałem coś z siebie wykrzyczeć, i może dlatego później powstał Megawkurw.pl? Sam nie wiem. W każdym razie dziś minął równy miesiąc od wysłania przeze mnie owego listu, i byłby to zupełnie zwyczajny dzień, tak samo wkurwiający jak inne, gdyby nie coś, co przypełzło do mojej skrzynki pocztowej gdzieś w okolicy lunchu. Aż mi widelec wypadł z ręki i wbił się w Dewolaja. Sami zobaczcie (dane osobowe wyciąłem, bo i tak walnęli się w nazwisku):

ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE

ul. Centralna 53, 31-586 Kraków, centrala tel. +48 12 61 67 000, fax: +48 12 61 67 417 ,email: sekretariat@zikit.krakow.pl

ZIKiT/S/ZZZZZZ/09/DG/XXXXX Kraków, dnia 28.04.2009 r.

Dotyczy: uszkodzenia asfaltowego deptaka wzdłuż al. 3-go Maja.

Pan

XX

 

W odpowiedzi na Pańskie pismo (e-mail) z dnia 06.04.2009 w sprawie j.w. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że Pańskie pismo zostało przesłane do załatwienia zgodnie z kompetencjami na adres Krakowskiego Biura Festiwalowego, które w roku ubiegłym było organizatorem koncertu Celine Dion.

Jednocześnie tutejszy Zarząd zwrócił się do K.B.F. z prośba o podjęcie działań zmierzających do usunięcia przedmiotowych zniszczeń.

p.o. Z-ca Dyrektora

ds. Dróg

 

YY


I co Wy na to?

Bo ja odpisałem: No! Tak trzymać!

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,89 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , ,

Opera Krakowska

28 kwietnia, 2009, Autor:

O matko z córką, o jeżu kolczasty, o jak mnie wkurwia ten nowy gmach Opery Krakowskiej.

Zaznaczyć muszę na wstępie, że jestem wielkim fanem pięknej archietektury, a prawdziwego hopla mam na punkcie architektury nowoczesnej. Nic mnie tak nie kręci w zwiedzaniu miast, jak właśnie nowo powstające, wspaniałe budynki, mosty, prawdziwe popisy ludzkiego geniuszu.

Niestety mieszkam w Krakowie.

Tutaj, od czasu wybudowania Wawelu, stawia się już tylko same kaszaloty, kwadraciaki, budynki dziwne, śmieszne i po prostu wkurwiające. Jeszcze się łudziłem, gdy usłyszałem dwa lata temu, że to co tam dłubią przy okazji remontu Ronda Mogilskiego, to ma być nowa opera. Pomyślałem, że może w końcu, że może po tylu brzydkich gmachach, jakie tu powstały, po tylu głośnych tytułach archi-shopy, to miasto czegoś się nauczy. Że prezydent tego miasta czegoś się nauczy. Niestety, srodze się zawiodłem. To co powstało przy Rondzie Mogilskim woła o pomstę do nieba. Zgryzota, wściekłość, wołanie o potępienie, brak słów jak wyraźić co poczułem widząc to… to… to jedno wielkie gówno, które odtąd będzie śmierdzieć na czerwono-zielono-niebiesko w samym centrum miasta. Po prostu MEGAWKURW!!!

Ludzie, jak można coś takiego zaprojektować? Kto to zaprojektował? Kto się na to zgodził? Co oni wszyscy brali? No ludzie, do jasnej kurwa cholery!!!

Czy to w ogóle wygląda jak opera? Czy ktoś, kto to zobaczy może pomyśleć, że to coś ma jakikolwiek związek z kulturą? Przecież jak taki przysłowiowy Japończyk do nas przyjedzie, i będzie szukał opery, powiedzą mu, że koło Ronda Mogilskiego, to on tam będzie jeździł w kółko przez pół dnia i nic nie znajdzie. I wróci zawiedziony do swoich i powie, że opery nie było, oszukali go, był tylko jakiś paskudny czerwony magazyn, z zielonym hangarem na małe samoloty po lewej i jakimś niebiesko-zielonkawym biurowcem!!!

I jak tu się nie wkurwiać?!

Zdjęcia zapożyczyłem póki co ze stronki, która już opisywała ten absurd architektury:

http://www.bryla.pl/bryla/1,85299,5576000,Tropiciele_Makabryl__Upiorna_Opera.html

m5576686m5576685

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , ,