Wkurwy oznaczone tagiem: ‘KONIEC’
Pierdole kurwa, Pierdole bez ogłady !
25 września, 2012, Autor: PiotrMiszaWszystkim Sejmom Panom skurwysnom mówie- żelatyna na chuj i koniec z płodzeniem dzieci kurwy
Wszystkim blogerom chujerom, vlogerom, gimbusom, gimbuskom piszącym serduszka i ;* pod poważnymi kawałkami- chuj wam w serca!
Wszystkim debilom, pojebom, nauczycielom, kurwom, alfonsom, tuskom, i ulicy Wiejskiej- Spaliłbym was chuje gdybym miał napalm,!
Wszystkim celebrytom, śmieciom, prezenterom, pułkownikom z prlu, prze chujom weteranom wojska prlowskiego, wałęsie- Do grobu chuje, byle szybko!
Wszystkim uniom, paktom, pejsatym, elektoratowi po i pisu mówie- idzcie kurwy w chuj
I wkurwieni drodzy mam taką kmine dobrą w chuj. Zawsze możecie te wkurwy pisać na A4. ha ha ha kurwy jedne. admin sie zrobil raprem bohater a mi kurwa bana za nic dał, nie moge nawet na jebanej ścianie wkurwien ani w komentach napisać. beka full adminie co weteranom można powiedzieć tej strony daje bany a potem sie dziwi że mała aktywność. Zacznijcie zmiany od siebie skurwysyny!
A teraz tak zupełnie na poważne. Ostatnie moje słowa w tym wkurwie. Zróbcie to dla wszystkich wkurwionych i niech będzie to pieśń megawkurwa.
Wpiszcie:
Vladimir Horowitz Playing Scriabin 12 Etudes Op.8 No.12
NIECH TO BEDZIE HYMN LUDZI WKURWIONYCH. A poza tym na prawde piękny utwór. mozna sie popłakać
Pozdro luk, prywatny, szturmierz, admin(chuj jesteś xD) i inni kudłate szmatławce. hehe
Tagi: HOrowic, kamień na plaży, KONIEC, majowie, PO, spierdalajcie, Wy kurwyJak to kurwa koniec? gdzie mój nóż :/
19 września, 2012, Autor: karpiulaNosz ja pierdole, wiem, że jestem nowym użytkownikiem ale kurwa i tak się wypowiem. Przez lata grzęzłem w tym całym internetowym syfie, aż tu nagle cud, znalazłem strone gdzie moge się wkurwić, wyżalić i to kurwa bez żadnych pierdolonych ograniczeń, chce rzucić chujem to rzucam i nie martwie się, że dostane za to bana… znalazłem coś dzięki czemu warto jest odpalić pierdoloną przeglądarke. I co? i chuj! wpadam na lapka, odpalam opere, wpisuje adres, wciskam jebany enter i jest kurwa, jest nowy wpis, ciekawe któż to się dzisiaj wkurwił, czytam temat i jeb, jakby coś umarło… nosz kurwa mać! jak to koniec? nie wytrzymam… weżcie wypierdolcie naszą klase, wyjebcie facebooka, youtube’a, oneta, czy co tam sobie chcecie, ale zostawcie kurwa megawkurwa :/
Tagi: KONIEC, megawkurw



(oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 6,40 na 10)