Fuck GuŚ,com.pl

15 marca, 2013, Autor:  

Bez urazy!!!Ale nie miałam czasu zjebać wiadomych personas!Jeżeli ktoś z megawkurwa chce zrobić forum typu „co słychać w literaturze?”lub wierszokletyzm,to niech tam spierdala!Jeżeli chopaki chcecie poczytać moje wiersze,to zapraszam na bejjo wierszejjo,nie piszę bo kryptoreklama błabły!Debilizm się szerzy,przez narcyzm!Każdy z Was facetów jest taki mundry kurrwa,że nie daj Bóg cosik powiedzieć!Słowacki?Norwid?Kurrrrrwa a Ktoś jeszcze?Taka mała cosa: DILES QUE TU QUIERES IR Diles que tu quieres ir de dia por la marea
para que sea tu chico
patron de barco de vela.
Y que le quiten de encima
tanto traje y tanta prenda
que el quiere ser marinero
de barca candelariera.
Powiedz mi!Powiedz!Będe pędził z Tobą stado owiec,oł jeee!;-),piensa.pa!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 4,60 na 10)
Loading...

MagdaT – nowa użytkowniczka!

14 marca, 2013, Autor:  

Witam
Dziś dołączyła do nas nowa użytkowniczka, powitajmy ją gorąco!
Pozdrawiam
admin

Temat:
chociaż Wy mnie nie wkurwiajcie, proszę…

Treść wiadomości:
Witam w chujowym nastroju!
Mam dziś straszne ciśnienie i muszę się gdzieś wyżyć!
Byłam już co prawda w lesie, chciałam wydrzeć pyska ale nawet tam nie zazna człowiek chwili spokoju. Łażą jebane mochery na spacer, chuj wie czego tam szukają.
Ale nie oni mnie najpierw wkurwili…
Jakiś czas temu zamówiłam na allegro przesyłkę. Gościu w auckji pisze o natychmiastowej wysyłce, zaraz po zaksięgowaniu kasy na jego koncie. A że zależało mi na czasie to mu kurwa wysłałam te jebane pieniądze natychmiast! Niemalże natychmiast też otrzymałam potwierdzenie wpływu na jego konto. Mało tego, zapłaciłam najwyższą z możliwych kwotę za przesyłkę, miała być priorytetowa! Dziś mija 5 dzień a przesyłki jak nie było tak nie ma! W międzyczasie pisałam do faceta maile z prośbą o kurwa informacje, co się dzieje?! No i chuj, zero odpowiedzi!
Już na konkretnym ciśnieniu, z uwagi na jego ignorancję, piszę maila. Wkurwiona ma maksa ale powstrzymuję się od wulgaryzmów. Uprzejmie proszę o łaskawą odpowiedź, uprzedzam o zgłoszeniu naruszenia zasad, upominam o uczciwości i szacunku oraz daję szansę na wyjście z twarzą z transakcji. No i kurwa poskutkowało. Pańcio raczył łaskawie odpowiedzieć na maila. Cymbał jeden się wysilił pisząc: „dziś wysłałem towar”!
Nosz kurwa zajebiście! Bardzo Panu dziękuję!

W związku z powyższym musicie mnie przyjąć do swojego grona, bo gdyby w przyszłości poniosły mnie podobne wkurwienia to zajrzę tu i się wygadam :) Nie chcę żeby zabrzmiało to jak szantaż, ale jak nie będę miała gdzie się wyżyć to moje wkurwienie sięgnie zenitu, a wtedy już moje maile mogą być mniej uprzejme.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mej prośby :)

Jak się dowiedziałem o stronce?
Ksiądz ostatnio ogłaszał z ambony, że jest taka fajna stronka

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
obiecuję, będę w chuj sumienna

Nie kłamiesz?
rzadko mówię prawdę ale teraz serio, nie kłamię

Jaki chciał(a)byś mieć login?
Magda*

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
nie mogę mieć chujowszego od Twojego

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
za kilka dni, jutro teściowa wraca z podróży

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
wolałabym żeby wróciła później

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
nie lubię fejsbusia, FUCK!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 7,40 na 10)
Loading...

Wyniki – wkurw tygodnia 10 (2013)

13 marca, 2013, Autor:  

Witam
Informuję, że tytuł wkurwu tygodnia 10tego otrzymało nieustanne pierdolenie o mamie Madzi. Gratulacje, kurwa!
admin

Na tytuł wkurwu tygodnia 10 (2013) zasługuje według Ciebie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...

Wkurw przy jedzeniu

12 marca, 2013, Autor:  

Jak wiadomo, przy jedzeniu różne rzeczy się dzieją, różne tematy są poruszane. Czasem błahe, czasem poważne. To tak tytułem wstępu. Teraz nakreślę sytuację.
Wkurwiony, chory i głodny stwierdziłem, że sobie uprzyjemnię wieczór i pierdolnę sobie jajecznice na szynce. W przerwie między Światem Według Kiepskich pokroiłem sobie szynkę, wtłukłem jajka do szklanki, patelnię wyciągnąłem, położyłem na niej masło i wróciłem do oglądania Kiepskich. Kiepscy się skończyli to przystąpiłem do części kulinarnej, której nie chce mi się opisywać. Pokroiłem sobie chleb, niezbyt świeży, myślę, że kotleta można by było nim ubić. Razowy. Posmarowałem masłem, zasiadam przy stole do konsumpcji zadowolony. Przy stole siedziała już moja kochana mamusia i zdołowana siostra. Zabrałem się do jedzenia, uśmiechnięty od ucha do ucha, bo jajecznica dobra, mimo, że szynki niezbyt dużo było. I kurwa zaczyna się. Siostra wyciąga jakieś tabletki, chyba antykoncepcyjne. Na początku niewinna gadka, że już się kończą, że musi załatwić nowe, blablabla. Ale już czułem po kościach, że się zaraz wkurwię i oczywiście nie pomyliłem się. Jadłem sobie jajecznice a moje drogie Panie zaczęły sobie kurwa gadać o okresach, krwawieniach, bólach jajników, menstruacjach i kurwa wszystkim z podwoziem związanym. No kurwa niech sobie gadają, ale nie kurwa jak wpierdalam sobie zadowolony jajecznicę… Ja im przy jedzeniu nie gadam, że mnie chuj swędzi albo że czuję, że z lewego jądra leci mi mniej spermy niż z prawego itp. No się wkurwiłem i poszedłem dokończyć konsumpcję w moim pokoju, na zajebanym biurku, zdegustowany i zniesmaczony.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 15 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Tagi: