Fuck GuŚ,com.pl

15 marca, 2013, Autor:

Bez urazy!!!Ale nie miałam czasu zjebać wiadomych personas!Jeżeli ktoś z megawkurwa chce zrobić forum typu „co słychać w literaturze?”lub wierszokletyzm,to niech tam spierdala!Jeżeli chopaki chcecie poczytać moje wiersze,to zapraszam na bejjo wierszejjo,nie piszę bo kryptoreklama błabły!Debilizm się szerzy,przez narcyzm!Każdy z Was facetów jest taki mundry kurrwa,że nie daj Bóg cosik powiedzieć!Słowacki?Norwid?Kurrrrrwa a Ktoś jeszcze?Taka mała cosa: DILES QUE TU QUIERES IR Diles que tu quieres ir de dia por la marea
para que sea tu chico
patron de barco de vela.
Y que le quiten de encima
tanto traje y tanta prenda
que el quiere ser marinero
de barca candelariera.
Powiedz mi!Powiedz!Będe pędził z Tobą stado owiec,oł jeee!;-),piensa.pa!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 4,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 6 do “Fuck GuŚ,com.pl”

 1.  Faquś pisze:
  15 marca, 2013 o godzinie 18:03

  Boję się.

 2.  gorg pisze:
  15 marca, 2013 o godzinie 23:14

  Nie o to chodzi żebyś robił sobie jaja z tematu!Te amo,dar przestań nawoływać do nienawiści!Luke sie na tym zna!Taka zjebana riposta!Zaraz Ci posłodzę…

 3.  luke pisze:
  16 marca, 2013 o godzinie 08:17

  Precz mi z oczu lecą kamienie, gdyż szpachel szlifuje…

 4.  Szturmierz92 pisze:
  16 marca, 2013 o godzinie 18:04

  Nie no, jeśli chodzi o to że ktoś (w tym ja niejednokrotnie) pisał wiersze na megawkurwie, to co w tym kurwa złego? To nie jest chop siup tendencja, bo chwile na megawkurwie siedzę i od kiedy pamiętam, od czasu do czasu jakieś wiersze, wierszyki, fraszki i chuj nie wie co się pojawiały. Ja wiem że z poezją mam tyle wspólnego co Tusk z uczciwością, ale no kurwa, mam potrzebę to pisze. Pokazać to komuś w realu – brakuje jaj, a tutaj w naszym gronie zawsze łatwiej.

 5.  Szakalaka pisze:
  16 marca, 2013 o godzinie 19:54

  Ja tam lubie czytać wierszyki Szturmierza i innych. Są ciekawsze niż Mickiewicz i reszta poetów razem wziętych. One przynajmniej cos wyrażają gorg ;)

  Po za tym lubie placki xD

 6.  Faquś pisze:
  17 marca, 2013 o godzinie 13:09

  Ja nie żyję nienawiścią. Teraz jej potrzebowałem, bo się rozczarowałem ludźmi. Niektórzy nie rozumieją, że niektóre słowa są trudne i muszą czekać. I ja muszę czekać razem ze słowami, razem z nimi w ciszy. Tu nigdy nie było kpiny w takim temacie. Nie może jej tu być, bo nie ma tam miejsca na żarty.

Napisz komentarz