Pierdolone polskie promocje laptopów

22 lipca, 2013, Autor:  

Ale kurwa ściema! Chciałem chapnąć se nowego lapka! A tak zapierdalam jak dziki kundel od marketu do marketu i szukam czegoś na miarę lat dzisiejszych. Jako żem kurwa wydział informatyki ukończył, uniwerek żem zdobył to żem jako tako kurwa się znam! No i szukam sobie jebana mać sprzętu godnego uwagi. I tak szukam, szukam, szukam…
Od 7dni zapierdalam po całej warszawie bo powrót się zbliża a ja jak laptopa nowego nie miał – tak nadal nie ma!
Brak jebanych słów!
Przybrakło mi słów i to w języku włoskim, niemieckim, angielskim jak i jebanym rodzimym.

Złom!!! Złom produkowany 3,4 lata wcześniej! SATA, DDR2, DDR3 i w chuj szrotu całe pułki!
Blue Ray Recorder??????
Kurwa w snach!! 1, 1.5, 2 czy 3 TB w laptopie??
Pojebało!?? To Polska!!

Sam złom!!! Szok…
Nie rozumiem!
Jak kurwa można sprzedawać złomy z napisem NOWOŚĆ (Media dla Idiotów) gdy złom ma na pokładzie procesory DualCore 2.2GHz T7500 wyprodukowane kurwa jebana mać w 2006 roku????
Jak można nazwać laptopa nowością gdy jebany złom ma w sobie RAM z czasów dinozaurów i to w wielkości z jebanego Commodre 64 :-) :-) Kurwa mać! 1GB Ramu? 2GB Ramu? a 3 czy 4GB to już sprzęt kurwa z górnej pułki!
Dysk???
Co jest kurwa grane???
Czy ograniczenie w Polsce to 750GB i to na najwyższej pułce a standardem jest 250, 320 i 500GB????

A gdzie są nagrywarki BluerRay, wbudowane modemy HSPA+ LTE czy kamery 5 czy 8 MPX????

Ja pierdolę!!
Sklepy ze złomem i to w cenach z kosmosu!!
Mam wrażenie że wszystko to co było na pułkach w marketach na zachodzie lat 6,7 temu – jest teraz w polsce i wciska się ludziom złom jako nowość! i3, i5 i7 ??? No dobra ale kurwa poczytajcie które i3, i5 i7 tam siedzą!!!
Te pierwsze z 2007 roku???
Ja pierdolę!!
W Media dla kretynów nie znalazłem ani jednego lapka dziś który ma dysk SSD choć by 120GB…

To jest dopiero robienie ludzi w chuja…

16 czy 32GB RAM DDR3 c zy EFI-BIOS??  W tym kurwa kraju w sklepach nikt nie wie co to jest EFI BIOS…

Zaraz kurwa padnę na zawał…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 5,50 na 10)
Loading...

pierdolona polska telewizja… satelitarna

22 lipca, 2013, Autor:  

Ma ktoś program telewizyjny z uwzględnieniem jakiś filmów pomiędzy reklamami i dokładnym czasem emisji reklam tak by można było sobie pudło wyłączyć na czas reklam i zaoszczędzić na fazie????

Ale jestem wkurwiony!! Co mnie skusiło na zwiększenie pakietu to ja kurwa sam nie wiem! Polsat Cyfrowy za 49,90zł to kurestwo! Ludzie brońcie się tego!

reklama , reklama, reklama, reklama…

Mam zmęczoną banię bo mieszkam od 1999r w Italii. Chciałem od czasu do czasu pooglądać zwierzaki na Animal Planet czy National Geographic. Wziąłem w nędzarni (tj. Polsce) Polsat za 49,90zł kurwa i wyjebałem kasę w błoto i to kurwa jebana mać na 29 miesięcy! O niech Was szlak trafi!! 8 minut programu na Discovery czy Animal i reklama 8 minut i tak 24 h na dobę!! Dobrze kurwa że kara za zniszczenie dekodera to 80euro bo go pierwszego dnia o podłogę rozpierdoliłem!!!! Ludzie uważajcie!! Reklama, reklama, reklama… 80% programów wyższych pakietach wałkowane jest cały tydzień. Powtórka, powtórka, powtórka. Kurwa pierdolona mać!

Druga sprawa… Dlaczego TVP1 i TVP2 z regionalną TVP3 na zachodzie z satelitów Astra i Hotbird jest zablokowany??????

Kurwa mać!!!
Dla kogo oni nadają??????

TVP1 i TVP2 tylko dla Polaków w Polsce??????
A co Oni???
Wstydzą się że syf i beznadzieja z Polski na świat wyjdzie że kodują sygnał ???

Ja pierdolę!!!!

ARD1, ZDF, WDR, RTL1, RTL2, PRO7 odkodowane!
Raiuno,Raidue,Raitre, La5, Rete4 odkodowane!
Tv5, CNN, BBC, NBC, France1, TRT odkodowane!
Russia1, Czechy, Słowacja, Slovenja odkodowane!
Rumunia, Bułgaria, Turcja odkodowane!
Polska pierdolona zakodowana!!!!!
Paranoja…

Kurwa mać!! Mam dekoder SKY ITALIA oraz dekoder Premiere Germany. Znam trzy języki. SKY i Premiere podłączone pod malutką antenkę 60cm TELE-SYSTEM która posiada dwa konwertery Inverto Black 4 wtyczkowe. Ustawiona przez serwis SKY miernikami TRIMAX z najwyższej półki. Antena ma 6miesięcy. Kabla mam 17 metrów (Triset 113PE) i pozłacane wtyczki.  Dekoder SKY i Premiere to dekodery FullHD 3D MAX. połączone przez HDMI.

Sygnał z HotBirda (cały pakiet SKY) mam na poziomie 90-95% jakości i 98-100% sygnału!  Sygnał z Astry pomimo tego że to ZEZ jest na poziomie jakość 88-92% w dekoderze Premiere.

Kurwa zajebana mać!! Polsat MINI HD3000 pokazuje mi skurwiel 55-65% jakości i gdy tylko lekko popada sygnał zanika a jak mocno wieje (mieszkam w górach) to kurwa kanały z HD znikają do zera!!!

Wkurwa załapałem – pojechałem do sklepu 0- kupiłem pod Polsat antenę 80cm firmy TRIAX DENMARK. Kupiłem nowiutenki konwerter Inverto Black Twin 0.2dB.  Kurwa!!  Spece ze SKY ustawili mi bajer sygnał!!

Dekodery SKY i Premiere prawie 100% jakości!!!  Patrz kurwa mać!! Jebany Polsat!  Deszcz pada – sygnału zero!!!

Co jest w kurwę nie tak???

Pojechałem – wymieniłem antenę za dopłatą na Triaxa 100cm!!!   No patrz!! Gdy pada deszcz sygnał spada do 30-40% i szatkuje w kratkę ekran a HD nie ma wcale!! Pierdolona polska telewizja…

Jaką antenę mam wypierdolić w ogrodzie by telewizję ogladać???

180 czy 280cm??? parabole????

Leje, wieje, grad napierdala – SKY ITALIA jakość 55-60% – Premiere Niemcy to samo!

Polska znika!!!!

ale to nic….   w porównaniu z pseudo HD !!!!

Czemu kurwy nie informują przed podpisaniem umowy że połowa kanałów HD w Polsce to kit??????????

Kurwa zajebana mać!!  Mam LCD 55 cali i obraz z Polsatu w Pseudo HD czyli w HD Ready wygląda jak kozia pizda w czerwone kropki ….  jebany kraj oszustów!!

Tego się nie da oglądać!!!!!!

Obraz na kanałach HD ma kratkę bo jest w rozdzielczości pół HD czyli HD Ready 1300 coś na 700… a nie w HD 1920 x 1080 …

Przecież taki masowy kit to tylko pod trybunał stanu albo pod mur kulę w banie wpakować!!!

Jak KURWA MAĆ pół kilo cukru można nazwać kilogramem??

Jak KURWA MAĆ pół litra można nazwać litrem????

Jak HD READY można reklamować jako HD????????????????????????????????

Do Sądu w Brukseli papiery już poszły!!!

Prawo Unijne mówi: NIE WOLNO SPRZEDAWAĆ CZY HANDLOWAĆ CZYMŚ CZYM SIĘ NIE DYSPONUJE

więc Pierdolony Polsacie – udowodnij teraz że masz kanały HD w ofercie i jest to 30 kanałów a nie jeden!!

Powiedz też co w Twoim myśleniu znaczy definicja HD i po co kłamliwy skurwielu świat wprowadził nazwy:

HD i HD Ready…

Obiecuję że za ten kit Polsat zerwie umowę i anuluje kary za nie zapłacenie abonamentu!!

Nie można KURWA sprzedać PÓŁ HD reklamując jako HD…

Przecież nie będę płacił 2 i pół roku za HD dostając KURWA MAĆ pół HD, prawda??

Jak można wciskać masowo taki kit???

Przecież niemieckie ARD HD, ZDF HD czy podobne to obraz żyleta! Ani jednej malusieńkiej kratki nie widać! TO jest HD, dekodery wyświetlają mi FULL HD 1080p, a gdy włączam Polsat Hd czy TVN HD to kurwa mam 720p czyli mniej jak pół HD!!!  Dlaczego te kurwy masowo reklamują coś czym nie dysponują?????

Jakim prawem w kraju oszustów i bajerantów zmieniono tryb HD Ready i nazwano to HD?

Przecież kurwa mać PÓŁ MERCEDESA ani jeden nawet debil nie nazwie Mercedesem!!!!!!! Prawda??

Jeśli DEBIL kupi pół Mercedesa ze szrotu (dosłowne pół! Przecięty ) to nie powie że ma MERCEDESA kurwa jebana mać!!!   Gdy 5 letnie dziecko wyślesz do sklepu po poł chleba i zapytasz:  ILE CHLEBA KUPIŁEŚ to odpowie że PÓŁ a nie kURWA że cały!!!

Co jest w tym debilnym kraju???

Na 30 kanałów HD tylko jeden jest w HD – reszta to masowe oszustwo !!

Tylko EuroSport w trybie NATIVE to prawdziwe HD a reszta to szmelc który w Eyropie nie jest nazywany jako HD tylko DIGITAL czyli zwykły cyfrowy!!

Jebani oszuści i naciągacze…

Sami sobie oglądajcie te reklamy w HD na 55 calach debilątka …

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 7,11 na 10)
Loading...

pierdolone Polskie pseudo-paliwko

22 lipca, 2013, Autor:  

Śmiech na sali a woda na stacjach paliw! Za co kurwy jebane w Rządzie Wy tyle akcyzy bierzecie – złodzieje!??
Za co? Ogólnie się pytam?
Tankujesz auto polskim szmelcem i jechać nie chce!! Kurwa pierdolona mać!! Kraj oszustów! I oby była to jedna stacja to bym mordy nie otworzył! Kurwa! 2 letnie BMW z silnikiem 4.2 na hamowni w Warszawie pokazuje 237 koni gdy na hamowni na zachodzie pokazuje pełne 320!!!! (silnik 335KM). Kurwa mać!!!!!! 6 hamowni objechałem i to samo!! Szok! Na kilku stacjach (Shel, Bp, Petrol, Orlen, Aral) zupę tankowałem! Dwa razy bak zlewałem!!! Co to kurwa jest?????? Samochód normalnie ma 7 sek do setki a tu patrz – kurwa – polska pseudo zupa i 11 sek do setki! Na dodatek muli jak zdechły koń pod górę – złodzieje – wodo lejcy!!! Prędkość maksymalna z oporami 240km/h Kurwa co to?? Woda mineralna??????
Zlewam syf na Warsztacie pod Monachium – czyszczę wtryski – zalewam SuperBleifrei98 i na hamowni pokazuje 320km/h, wraca kop 7sek do setki i auto spala o 3-5L na setkę mniej jak w Polsce! Co jest kurwa mać?
Na dodatek 270-280km/h nie jest problemem i to przy obrotach niższych o 1000-1200!!!
Gdybym miał bombę atomową to w pierwszej kolejności wypierdolił bym ją na te zjebaną warszawę!! Siedlisko złodziei …

Wszystkie stacje macie do wypierdolenia oszuści….

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 5,75 na 10)
Loading...

Pierdolony Polski Internet zajebany!

22 lipca, 2013, Autor:  

Tak popierdolonego usługowo kraju to nie ma nigdzie. Internet w cenie złota. Jaki pojeb wymyślił te stawki, ograniczenia i co za kretyn wciska ludziom bajki o Internecie 100 czy 150Mb/s kurwa mać! Ostro mnie to wkurwia! Plus GSM i Polsat na czele! Kłamliwe frajery! Gdzie jest 150Mb/s które tak reklamują??????
Gdzie????
Przecież za ten masowy kit powinno ich poustawiać się pod murem i kulkę w glacę wpakować!! Żenada! Cieszę się że od 14lat w tym cyrku nie mieszkam! Przyjechałem na 3,4 miesiące i zwariować idzie! 1Mb/s prędkości w Internecie na kartę i 2GB danych za 30 kurwa pierdolonych złotych!! Jezusie!! Trzy razy drożej jak na zachodzie przy zarobkach 5 razy mniejszych! To jest dopiero kopalnia szmalu!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 23 raz(y), średnia ocen: 8,26 na 10)
Loading...