Widzę, że nie jestem sam w swoim cierpieniu – już kilka osób wspominało o pyłkach… Tak się składa, że od 6 – tego roku życia mam uczulenie na większość pyłków drzew, traw, zbóż i innych krzaków. Mniej więcej od początku czerwca do końca września chodzę z opuchniętą gębą, swędzącymi oczami i zasmarkanym nosem, a tabletek […]
Ostatnio pojechałem na wymianę z młodzieżą szkolną z Holandii, na 3 dni, w ramach programu doskonalenia języka angielskiego. Trafiłem do miłej rodziny, od razu chcieli jak najwięcej o mnie wiedzieć; co lubię, czego nie lubię itd. W końcu zapytano mnie czego słucham, a ja im że różnych odmian rocka. Puściłem im fragment jednej z lepszych […]