Ślepców horda, rozdarta morda…

21 marca, 2012, Autor:

Nagonka na kościół! Czarna mafia i złodzieje! Jeżdżą chuj wie jakimi samochodami, pławią się w luksusach i pierdolą system! Do tego gwałcą dzieci, gospodynie na parafii i ministrantów – o kurwa, tragedia i zgorszenie!

Już kurwa rzygać się chce, jak widzę wszystkie te artykuły, te kurwa demotywatory, te kwejki chuj wie co jeszcze na temat złodziei w sutannach… Zobaczy jeden kurwa matoł z drugim w „TVN’e” czy kurwa wieczornym wyd. „wiadomości” że księża to złodzieje, przelecą mu przed oczami stosem liczb, mających symbolizować skradzione złotówki przez czarną mafię – i w takim kurwa popierdoleńcu (bo inaczej go nie nazwę) rodzi się powołanie do głoszenia prawdy! Gdzie zdobędziesz największy poklask i sławę a za razem, pod płaszczem anonimowości z łatwością pierdolniesz swoje wywody? – Tak kurwa, internet! I wchodzi taki kurwa pojeb jeden z drugim, (że o trzecim nie wspomnę) i cały chuj na ten temat wiedząc pierdolą przez siebie jaki to kościół nie jest zły.  Zaraz liczba rzekomych ateistów rośnie – jakby to jeszcze kurwa miało jakiś związek z wiarą! I tak się miętoli we łbach kurwa ludziom, którzy nie przeczytają jednego nawet kurwa zdania na ten temat i chłoną tą medialną papkę kurwa jak stado baranów kurwa!

Ale nie to jest najgorsze! Chuj z tym, jaki kto ma stosunek do kościoła. Nie ważne! Ale teraz zadam pytanie, po części do siebie – nie wiem kurwa, do powietrza? Bo do ludzi, do których powinno być skierowane i tak kurwa nie dotrze! Czy wy kurwa nie widzicie, że takie wybuchające aferki mają za zadania odciągnąć nas społeczeństwo od spraw na prawdę ważnych?! Kurwa, niedawno doczytałem się (po trudach i znoju), że ponad miliard złotych poszło w przysłowiowy chuj, po tym jak zakupiono nowe oprogramowanie dla Policji, umożliwiające coś tam, (kurwa nie znam się), które przeciążyło linie czy chuj wie co i nie działa, bo mamy za słabą sieć internetową w kraju. Pociągi – stan kolei kurwa gorszy niż przed wojną (wtedy tez był kurwa kryzys). Kurwa autostrady pękają, połowy i tak nie zbudują na czas, płacimy najwięcej za gaz z całej puli klientów kurewskiego „Gaspromu” – sprzedajemy gaz łupkowy Francuzom, choć nie wiem czy jest jeden odwiert na cały kraj jak na razie!Nasi żołnierze okupują państwo na życzenie naszego wielkiego przyjaciela z za oceanu, Holendrzy oblewają nas gównem, emerytury kurwa do 67 roku życia – a my rozwodzimy się nad pierdolonym funduszem kościelnym! Kurwa nienawidzę fanatyzmu, ale tak czy siak, moje wywody mają taki wydźwięk. Trudno kurwa, wkurwiłem się i tyle!

Ja pierdole…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 15 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Religia, Telewizja i radio, Życie

komentarzy 14 do “Ślepców horda, rozdarta morda…”

 1.  Belfer pisze:
  21 marca, 2012 o godzinie 20:38

  Szturmierz, wkurwiłeś mnei tym wkurwem.

  Skoro jesteś taki katolik, to nie pierdol o tych którzy nie wierzą, miej na nich wyjebane, chodź do kościoła, módl się, ale przestań pierdolić, że kler jest biedny i obsmarowywany błotem. Grube ryby typu arcybiskupi czy niektóre pedały z Watykanu taplają się w kasie i śmieją się z tych, dzięki którym żyją i swoje grube dupy pasą w wannach z bombelkami. A zasady które religia ze sobą niesie, dawno już sobie z głowy wybili, ich miejsce zastąpił hajs.

  Widzisz chyba nie jesteś kurwa ślepcem,mało który ksiądz nadwagi nie ma, reszta to spasiona albo brzuszek z karmienia. Gdyby nie mieli kasy to by tak nie wpierdalali. Mają kase wpierdalają; kapitalistyczni, obrotowi księża typu Rydzyk potrafią opierdolić swoim słuchaczkom pół emeryturki. Więc przestań pierdolić o tym, że to co się mówi i o klerze to manipulacje.
  Tak było od zawsze, nie zmienisz tego za chuj. Niech ludziom się otworzą oczy co to za skurwiała instytucja (nie obrażam Boga, tylko stwierdzam fakty). Mi
  Uważam, że kościół to kompletny niewypał, kościół towrzą ludzie i poddają się ziemskim pokusom i dziwo chyba bardziej niż ,,śmiertelnicy” jak to mówią zakazany owoc smakuje lepiej.

  Co innego temat popierdoleńców, którym wystarczą dwa zdania z faktach by myśleć że wiedzą już wszystko, Takimi chujami się manipuluje tak łatwo jak mym chujem w stanie erekcji.

  Kocham fanatyzm, system pierdole, razem z innymi podziele niedole.

 2.  Belfer pisze:
  21 marca, 2012 o godzinie 20:49

  Ameryko Wypierdalaj

 3.  Szturmierz pisze:
  21 marca, 2012 o godzinie 20:56

  Kurwa no nie…
  Przeczytaj raz kurwa twoja mac jeszcze dokładnie, a nie pierdol kurwa jebana w dupę pierdolona słodko mać. Napisałem że jebie mnie kurwa stosunek do kościoła innych, więc skończ pierdolić jak bym najeżdżał na ateistów, agnostyków i wszystkich tych, którzy odwrócili się od wiary kurwa! Nie pierdole ze kler jest „biedny i obsmarowany błotem” – jak możesz tak pierdolić skoro dobrze znasz moje zdanie na ten kurewski temat – no kurwa po kim jak po kim! Podałem pierdolony przykład na to jak media manipulują kurewskim społeczeństwem, odciągając nas od spraw na prawdę ważnych kurwa! – Oto sens wkurwa :/ Po chuj pierdolisz mi Twoje zdanie na temat kościoła, które znam kurwa na wylot?! Ja pierdole, wkurwiłeś mnie teraz… to wszystko, co dzieje się z tym kurewskim funduszem kościelnym przedstawiają w krzywym kurwa zwierciadle, tak abyśmy my oburzyli się na to jak kościół dyma nas w dupsko. Zauważ jedno, nikt w mediach nie powiedział że kościół kradnie i jest chujowy, ale tak czy siak, informacje przekręcili tak, abyśmy my tak własnie myśleli. Zajęli się obrzucaniem ścierwem kościoła, a nie tym co na prawdę jest ważne. Z klerem było tak zawsze, więc skąd kurwa teraz, akurat w czasie kryzysu i popierdolonych działań rządu nagle przypomniano sobie o tym jaki kk jest zły kurwa…
  Mam nadzieje ze teraz kurwa twoja mac zrozumiałeś co chciałem przekazać.
  Fanatyzm to kurestwo…

 4.  Szturmierz pisze:
  21 marca, 2012 o godzinie 20:58

  Ameryka to kurwa dzika…

 5.  DR HAŁS">DR HAŁS pisze:
  21 marca, 2012 o godzinie 21:22

  …”jak donosi THE TIMES miliardy euro, które dotąd zostały wpompowane w upadające greckie państwo i tak nie pomogą, bowiem pomimo tak znacznych nakładów ze strony UE jak i państw spoza UE, rząd Grecji z nieukrywanym brakiem wstydu i tak przyznał, iż dotychczasowa pomoc nie odniosła praktycznie żadnego efektu, a jedynie podsyciło to apetyty greków na „dojenie” partnerów. Ostatnie analizy dowodzą, że pomimo uruchomienia dodatkowych transz w wysokości realnej około pół biliona euro spowoduje jedynie spadek długu względem pkb o niespełna 14 punktów procentowych co i tak przed włochami i francją plasuje greków na szczycie listy bankrutów.” – takie tyci długie ale co my się kurwa przejmujemy koniobijcami w sutannach, legalnemu złodziejstwu ze strony kleru, pojebanym społeczeństwem, próbami jawnej inwigilacji za pomocą ACTA czy kolejnymi już przetasowaniami w naszym jebanym rządzie w związku z wojną o emerytury, których tak czy kurwa srak nie dostaniemy, bo jak ktoś tego nie zrobi to ja osobiście ruszę zadek i podpalę ZUS i z procą w dłoni będę pilnował aby nikt się kurwa nie ważył gasić tego ognicha. Skoro… jak już upadnie Grecja to pociągnie całą UE i wszystko chuj jaśnisty strzeli, a nasi przyjaciele Amerykanie tworząc kolejną kolonię w strefie gdzie kiedyś była Europa będą witać niedobitków z uśmiechem na końskim ryju pytając „HAŁARJU, AR JU NOŁ WER IS GAS LUPKOWY ?

 6.  Szturmierz pisze:
  21 marca, 2012 o godzinie 21:28

  „koniobijce w sutannach” xD A co do Zus’ u jak coś załatwiam butelki i zapałki, zrobimy kurwa koktajle Mołotowa! A proce mam nawet w szafce…
  Dzięki za komentarz!

 7.  Belfer pisze:
  21 marca, 2012 o godzinie 22:00

  Szturmiesz jak dla mnie napisałeś to chujowo- tyle xD wypierdolył xD po chuj proca, lepiej wypierdolić z katapulty głazem dużym w chuj.

 8.  Belfer pisze:
  21 marca, 2012 o godzinie 22:02

  z pogardą będę pisał Szturmiesz nie Szturmierz xD

 9.  Kistos pisze:
  22 marca, 2012 o godzinie 00:12

  Na początek :

  Wierzę w Boga, niebo, piekło itp. Ale do kościoła nie chodzę ( a przynajmniej baardzo rzadko ). W domu modlę się codziennie. Dlaczego ? Uważam że ciągle chodzenie do kościoła, słuchanie ciągle tych samych słów i dawanie ciężko zarobionych pieniędzy to głupota, przejaw fanatyzmu i próba wkupienia się w łaskę Bożą. Wiem też że księża mają dużo kasy, to widać. Ksiądz z zadupionej parafii w mojej okolicy jeździ nową BMW i jest gruby jak polityk. Ale jebie mnie to..

  Pedofila to najgorsze kurewstwo, za to powinni ucinać jaja. Wśród księży zdarzają się skurwysyny, ale tak samo zdarzają się wśród przeciętnych ludzi więc wiadomość w TV o księdzu zboczeńcu mnie nie rusza.

  Co do ameryki to skończyła się po odejściu Reagana. Teraz rządzi nią jebany czarnuch, czyli ktoś kto parę lat temu uważany był za 0 był niewolnikiem. Jego kadencja się powoli kończy a co będzie potem ? Jeszcze gorsze kurewstwo

 10.  luke pisze:
  22 marca, 2012 o godzinie 02:18

  ja to wszystko naprawię – wracam…

 11.  Szturmierz pisze:
  22 marca, 2012 o godzinie 11:45

  Belfruś xD mogłeś od razu tak napisać, a nie nakurwiać epopopeje. :D

  Kistos zauważyłem zajebiste podobieństwo w sprawach wiary, miedzy nami. Masz podobny stosunek do kościoła i modlisz się codziennie. A co do Reagana, po części się zgadzam.

  Luke, wracaj i zaprowadź stary porządek, bo kurestwo szerzy się aż miło :/

 12.  Belfer pisze:
  22 marca, 2012 o godzinie 19:11

  Belfer pisze:
  21 marca, 2012 o godzinie 22:02

  z pogardą będę pisał Szturmiesz nie Szturmierz xD Delta patrzy…

  e kurwa nie żartuję. nie napisałem tam na końcu Delta patrzy. Kurwa. Szok w chuj

  Kistos na prawdę sądzisz że Reagan był lepszy od czarnucha?
  Wszystko to jeden wielki chuj.

  Luke, wracasz do Polski?

 13.  31akzul pisze:
  23 marca, 2012 o godzinie 07:17

  No pewnie że wraca!!!
  Sąsiad rozpierdolił mu auto, arab podkupił robotę a asfalty latają po ulicach z gnatami pod koszulą i kieszeniami wypchanymi crackiem.
  Tu przynajmniej auto rozpierdoli sobie sam na dziurach, robotę podkupią mu słoiki a crack przepisze lekarz na deprchę.

 14.  iguana pisze:
  7 kwietnia, 2012 o godzinie 17:34

  no dobry wkurw.. moze nie do końca sie ze wszystkim zgodzę ale mnei też wkurwiają ci ludzie którzy ślepo gapią się w ekran i nie mają własnego zdania tylko głoszą medialną nagonkę nie tylko jeśli chodzi o kościół

Napisz komentarz