Wkurwmniejeszcze

26 stycznia, 2011, Autor:

Megawkurw to u mnie dopiero narasta,relacja na żywo,moja ulica murem podzielona,świeci lekko wydymanymi kurwami lewa strona,prawa strona całkiem jest wkurwiona…po prawej stronie butelka po lewej stronie parabelka,a w zeszły piątek miałem kobitę co miala łobie nogi umytę i tak to z tych różnych tekstów mozna sklecić szajbonurka,proszę nie oceniać i mnie nie wkurwiać bo nie po to,to piszę.Bo czy człowiek może być szczęśliwy?NIE!Bo szczęście trwa tylko kurwa chwile dwie..ale wkurwiony to może być wiecznie,nie wiadomo za jaki chuj!Bo np.jak jest głodny to pusta lodówa,jak ma wyjebane na żarcie to stoły się uginają,jak masz czas na sranie to ci się nie chce srać a jak nie masz czasu to sraczka Cię dopadnie w tramwaju i się złamiesz na przystanku w krzaczorach lub chynchach,nie wiem jak się pisze chynchi ale jest takie słowo.Jak ci dupa powie że Cie kocha to na drugi dzień wyjedzie do szikago albo siekierowic koło Wrocka,ja nie wiem.AAAA,dlaczego jak czytam gazetę w wannie to zawsze mnie coś sędzi pod wodą kurwa?Żebym musiał kurwa zamoczyć tą steranom ą życiem dłoń?Już mi powoli wkurw przechodzi to kończę bo tu nie beretownia,nie L?
Podia no podia ale zrobilia..

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 7,20 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 9 do “Wkurwmniejeszcze”

 1.  Bergamo pisze:
  26 stycznia, 2011 o godzinie 22:04

  Się ciesz, że masz wannę

 2.  kółko pisze:
  26 stycznia, 2011 o godzinie 22:34

  Dobrze, że kurwa włosów nie suszysz w wannie!

 3.  prywatnyKat pisze:
  26 stycznia, 2011 o godzinie 22:47

  A zdarzyło wam się kiedyś wypuścić czystego krecika? A no czysty krecik to taki który po opuszczeniu swojej norki nie brudzi rowa, mało tego kurwa po spadnięciu do giera ochlapuje nam dupsko świeżą wodą to jest kurwa ewenement, to tak jakby się urodzić z dwoma chujami. Kurwa chciałbym żeby takie kasztaniaki wychodziły cały czas, nie musiałbym kurwa przerywać czytania gazety i wykonywać najbardziej wkurwiającej czynności jaką jest podcieranie osranego dupska! xD

 4.  prywatnyKat pisze:
  26 stycznia, 2011 o godzinie 22:49

  kiedyś kurwa napiszę o niezatapialnych gównach to jest dopiero wkurwiające spuszczasz wodę a tam kurwa nadal pływa klocek ja pierdole balistyczne kloce to jest masakra!

 5.  Kenel_Murewski pisze:
  27 stycznia, 2011 o godzinie 02:35

  gorg, nażarłeś się gówna to teraz cierp

 6.  Nolens volens pisze:
  27 stycznia, 2011 o godzinie 03:45

  Kenelu Murewski twoja wypowiedz jest tym razem zajebista. Będę śmiał się sam do siebie idąc ulicami. Kurwa muszę to sprzedać. Blagam rozwin temat do megawkurwopedii.

 7.  gorg pisze:
  27 stycznia, 2011 o godzinie 13:03

  Cierpiętyzm jest mi nie znany a gówna żre od urodzenia Kenelu czy jak Ci tam…

 8.  gorg pisze:
  27 stycznia, 2011 o godzinie 13:05

  …a Bergamo,wanne mam ale aktualnie różnica temperatur ciepłej wody a otoczenia wynosi około 35 stopni co się równa temu że się nie mogę cieszyć..

 9.  gorg pisze:
  27 stycznia, 2011 o godzinie 16:44

  Ja wszedbłym z chęcią Kacie w ten temat gówniany,bo nie jest mi obcy ale co to kurwa jest gier..a,to grypsera czy gwara?Bom jest prosty człek i nie wim.

Napisz komentarz