Certyfikat Chujowości

1 października, 2010, Autor:

Witam moi drodzy Milusińscy i szanowni czytelnicy niniejszej stronki

Otóż wpadłem na pomysł na nową działalność megawkurwa. Jak zapewne wiecie megawkurw zainicjował kiedyś akcję „Gdzie jest Chujowo” skąd zrodziło się wirtualne miasto „Chujowo”, które pod patronatem megawkurwa żyło sobie jakiś czas (stronka jeszcze stoi ku pamięci). Jednak idea chujowości zaczęła trochę blednąć ostatnimi czasy, a warto by ją krzewić i popularyzować. Dlatego też wpadłem na pomysł by przyznawać, niejako w imieniu miasta Chujowa, Certyfikaty Chujowości.

Jak by to miało wyglądać? Mianowicie tak: jeśli ktoś jest zainteresowany otrzymaniem certyfikatu, że coś jest Chujowe, może się do nas zwrócić, a my zbadamy sprawę i przydzielimy (lub nie) certyfikat. Certyfikat będzie miał swoją skalę, od 1 do 3, gdzie 3 oznaczać będzie wybitnie Chujową rzecz. Oczywiście tematem certyfikatu może być tylko coś, co jest w posiadaniu osoby proszącej o wystawienie certyfikatu. Nie może to być żadna osoba publiczna, polityk czy ktokolwiek, kogo dobre imię mogłoby zostać narażone na szwank, mimo, że wielu by się ten certyfikat należał, kurwa. Ale wystawiać możemy go jedynie pozostając czyści jak łza pod względem moralnym, etycznym i prawnym.

Zapraszam więc wszystkich zainteresowanych otrzymaniem Certyfikatu Chujowości o zgłaszanie się z prośbą na adres: admin@megawkurw.pl

Pozdrawiam, kurwa.

admin

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Gry i zabawy

komentarzy 12 do “Certyfikat Chujowości”

 1.  Bergamo pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 12:02

  Kapitalne!

 2.  prywatnyKat pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 13:24

  dobra kurwa wystawiam swojego psa, więcej szczegółów w moim poście „pies człowiekowi wilkiem”.

 3.  Bergamo pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 17:06

  Wystawiłabym moją starą, ale nie będę jej robić reklamy

 4.  luke">luke pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 17:35

  moje zycie jest chujowe – poprosze o certyfikat – wyjebalo mi gdzies z pulpitu ten przelacznik co z angielskiej klawiatury na polska przestawiam – ponadto jak sie zdenerwuje, to licze sobie zeby sie uspokoic : raz, dwa, raz dwa trzy, i sie wkurwiam jeszcze bardziej, bo nie mowi sie „raz” tylko „jeden” kurwa mac !!!!

 5.  admin pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 18:49

  Luke – w takim razie poproszę o opis Twojego dnia (przeciętny dzień w tygodniu i podczas weekendu). Poddamy to pod głosowanie czy faktycznie Twoje życie jest chujowe i ewentualnie przyznamy też odpowiednią skalę chujowości.

  Prywatny Kacie – tutaj to samo, poprosimy o opis psa, ewentualnie jego zdjęcie również.

 6.  luke pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 20:25

  Admin tu nie chodzi o dzień – tu chodzi o całe życie – to może umieszczę streszczenie mojego chujowego życia – bedzie bardziej komplekosowo

 7.  mikel pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 20:46

  Proponuję wystawić certyfikat chujowości jakiejś stronie, bo do tego chyba zmierzał admin.

  Na początek więc moją propozycją jest DobraMama.pl, na której chuj wie kto daje rady innym, chociaż się sam na tym nie zna. Samosia rzecz jasna już została opanowana przez trolli, więc admini się nie przejmą.

  Więc tak… Dobramama wg. mnie zasługuje na certyfikat chujowości 2 stopnia, jeżeli się zgadzacie to ktoś robi szatę graficzną i wysyłamy maila z certyfikatem do władz strony, a u nas tworzymy oddzielny dział z owymi certyfikatami.

 8.  prywatnyKat pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 21:04

  Zajebisty pomysł!, dobra przejrzałem tą stronę, przeczytałem sobie nawet nawet posta „Farbowane włosy na blond – pielęgnacja! pomocy” i kurwa stwierdzam, że strona jest nieźle pierdolnięta i zgadzam się z mikel’em.

 9.  admin pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 21:16

  Hm… to trzeba by do nich wystosować maila czy zgadzają się na wystawienie certyfikatu. Nie wiem czy się zgodzą… Śmiem wątpić.

 10.  prywatnyKat pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 21:23

  jak nie napiszesz o jaki certyfikat chodzi to sie zgodzą… aaaaaaaaaaahahahha

 11.  prywatnyKat pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 21:24

  certyfikat chujowy będzie pod kryptonimem zajebisty

 12.  mikel pisze:
  1 października, 2010 o godzinie 22:22

  Dlaczego napisać czy się zgodzą? Po prostu wystawiamy certyfikat i już… Jeżeli będą mieli coś przeciwko, coby ich certyfikat wisiał w naszej „gablocie”, to chyba najpierw się zwrócą do Ciebie, niż od razu na policję, prawda?

Napisz komentarz