Pogoda w tv

9 sierpnia, 2010, Autor:

Wkurwia mnie pierdolenie w tv i radio o pogodzie. Jak tylko dłużej niż 3 dni jest powyżej 30 stopni, już zaczynają pierdolić jakie to kurwa upały, zagrożenie pożarowe w lasach, susza, drożejące owoce,  zaraz pseudo-specjaliści pierdolą w kółko ile jeszcze tych upałów, dlaczego takie i wogóle….Jak popada z dwa dni, zaraz znowu pierdolą jakie to chujowe lato, że zimno, że dzieci się nudzą, że wczasowicze spierdalają znad morza itp… To samo zimą: jak trochę popada, zaraz pierdolą że drogi kurwa zasypane, że nie da się przejechać, że miejsca odcięte od świata…. kurwa….może i są zasypane gdzieś przy Kasprowym a oni pierdolą jakby pół Polski nie dało sie przejechać… kurwa, słońce świeci: źle, deszcz pada: żle, śnieg pada: żle, zima bez śniegu: żle… ja pierdole żygać mi się chce jak ich słucham……

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Pogoda, Telewizja i radio

komentarzy 6 do “Pogoda w tv”

 1.  Miro pisze:
  9 sierpnia, 2010 o godzinie 12:03

  Haha dobrze prawisz! Taka to polska mentalność. Wszystko kurwa źle i wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. U mnie susza jak skurwysyn bo słońce napierdala cały rok, teraz mam 46 stopni w cienu a w zimie 28. Cikawe co by wtedy pierdolili.

 2.  kółko pisze:
  9 sierpnia, 2010 o godzinie 14:51

  Hej , zwir – naciskasz PRAWY ALT i X i masz „ź”, naciskasz PR ALT i Z i masz „ż”, chyba że nie widzisz rożnicy między ż i ź! Do chuja żle się czyta takie ż, które miałobyć ź!!!!

 3.  Bergamo pisze:
  9 sierpnia, 2010 o godzinie 15:20

  no i rzyga się przez RZ :)
  A z tą pogodą to owszem jest chujnia, bo albo skwar albo leje, a zwykłego +25 ze słonkiem nie uświadczysz. Tak żeby człowiek nie łaził po kolana w błocie ani nie ociekał potem jak stara świnia.

 4.  ASPIRYNA pisze:
  9 sierpnia, 2010 o godzinie 18:17

  Hej zwir wyrzuć „z”a wstaw w to miejsce „ś”i już zrobi Sie wesoło :)))

 5.  luke pisze:
  10 sierpnia, 2010 o godzinie 00:24

  a w zimie drogowcy znowu zawiodą – niech się wszyscy odpierdolą od drogowców – najebie śniegu to jak mają odgarnąć w 5 kurwa minut, dwa że sól im się kończy w październiku to czym mają sypać – w Ameryce drogowcy sa sprytni – solą zanim śnieg zacznie sypać, a jak zacznie sypać to w piździe mają i czekają aż przestanie

 6.  sadokasa pisze:
  10 sierpnia, 2010 o godzinie 10:37

  Bo to polska , nam polakom nigdy nic nie pasuje :> bynajmniej tak twierdzą sondaże bodajże w Teletygodniu

Napisz komentarz