Generalnie o tv i błaznach

29 lipca, 2010, Autor:

Chciałbym zwrócić waszą uwagę na to jakim GÓWNEM raczy nas telewizja! Tak GÓWNEM, nie bójmy się tego słowa, bo to co prezentuje TV to jedno wielkie gówno, gówno i chłam. Gówno przez wielkie G i chłam przez wielkie C. Dominują programy tzw.  rozrywkowe, w których to wszelkiej maści bracia i siostry za wszelką cenę starają z siebie zrobić błazna! Stacją najbardziej dla mnie ostatnio gównianą stała się PIPA (wszyscy wiedzą o jaką tv chodzi – generalnie dużo gównianej muzyki i innego gówna) i jej flagowy program, w którym młodzi i głupi robią z siebie błaznów przed trójką zbłaźnionych już wcześniej jury! Wkurwia mnie to, że tacy młodzi mają pusto w głowie! Przecież oni mają być przyszłością naszego narodu. A skoro chcą się publicznie ubłaznowić, wiemy jaka czeka przyszłość nasz kochany, zakłamany, obłudny i zbłaznowiony od pokoleń kraj! Nosz kurwa ludzie miejcie jakieś poczucie godności – ceńcie się bardziej niż te błazny na sofach w tv PIPA!!!!

Chcę w tv programy jakim kiedyś była Sonda, Kwant! Będzie nam wtedy dobrze!

Stop błazenadzie!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Telewizja i radio

komentarzy 6 do “Generalnie o tv i błaznach”

 1.  luke pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 01:07

  wypierdol telewizor – ja jak wroce za chuja nie będę tych idiotów wspierał – puścilem sobie kawałek filmu z polskim lektorem – jakie to jest wkurwiające jak ktoś ci coś pierdoli po polsku – nie można się skupić – a tv to już była kupa gówna przed moim wyjazdem a będzie gorzej – SONDA to był kurwa program – oglądałem w wersji białoczarnej za komuny – teraz oglądam na youtube’ie w kolorze – Kurkowi i Kamińskiemu się pomnik należy za to co zrobili w kwesti popularyzacji nauki – Pomnik przez duże P – a tych debili co teraz w tv siedzą do gazu wysłać za ogłupianie i tak ogłupionego narodu

 2.  ATC">ATC pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 01:39

  Zapraszam na atochuj.pl

 3.  Kircia pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 11:07

  Co to jest?! Kolega u góry spamuje.

 4.  Silver pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 15:03

  i to jeszcze jakiejś pseudo konkurencyjnej strony gównianej, kasować posta i wyjebać ATC a niech spierdala

 5.  Bergamo pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 21:27

  Każdy rząd woli mieć społeczeństwo debili, bo łatwiej nimi żonglować i napuszczać poszczególne grupy na siebie, no i jak łatwo im rzucać tematy zastępcze. Nie spodziewajmy się gruntownej masowej edukacji….. Do gazu nie tylko tv, ale 6/7 „narodu”

 6.  Bergamo pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 23:04

  Teraz na Planette leci dokument „Zabić Papałę”, dający wiele do myślenia – a na TVP 1 w tym czasie „Szczęki” z 1975, na 2 jakaś francuska nuda, na Polsacie amerykańcy łażą po jaskiniach, na 4 kurwa żałosny Figurski gości Skrzynecką, na TVN Harry Potter! (co jest, dzień dziecka?), na TVN7 przygodowe gówno wmawiające ludowi że wszystko się dobrze kończy, na AXN „Gwiezdne wrota” po raz setny, na Zone Europa chociaż dali „12 małp”. Ten dokument powinien lecieć na 1, i nie kurwa w nocy

Napisz komentarz