Rumun!

23 lipca, 2010, Autor:

Wkurwia mnie ta nacja!Nic kurwa tak naprawdę do nich nie mam ale jak kurwa widzę dwie paskudy które na skrzyżowaniu ulic próbują umyć mi kurwa szyby w samochodzie chuj wie czym bo kurwa w butelce mogą być szczochy rumunskie a szmata ma wyglad jak by przedchwilką myli Czauczesku to jak widzę takich co podlaza do mojego auta to najlepiej bym jednego z drugim chujarozjechal !

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 7 do “Rumun!”

 1.  kółko pisze:
  23 lipca, 2010 o godzinie 23:09

  a jakie masz auto? bo jak dacie albo poloneza to wiadomo…

 2.  ASPIRYNA pisze:
  23 lipca, 2010 o godzinie 23:23

  Dacie albo poloneza kurwa!A kogo to kurwa obchodzi czym jeżdżę!:)Chodzi o sam fakt mycia szyb brudna szmatą kurwa!

 3.  kółko pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 04:12

  bo kurwa im lepsza fura tym szmata bardziej ujebana ot co!

 4.  admin pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 11:30

  Mnie też to wkurwia! A najgorsi są ci, co udają kaleki, ja pierdolę, co to w ogóle ma być? Kiedyś w Krakowie była jeszcze banda udająca grajków na skrzypcach, jeździli tramwajami i rzępolili na nienastrojonych skrzypkach, aż uszy więdły, i zbierali kasiore. Kurwa jego mać, to tylko w Polsce jest możliwe coś takiego.

 5.  ASPIRYNA pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 11:45

  Kaleki są zajebiste!

 6.  Bergamo pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 21:01

  U nas w Poznaniu jakoś rumuny się skończyły, chyba ich gdzieś wyjebali w kosmos, ale były czasy, gdy ich stada nagminnie wbijały do autobusów, terroryzując wrzaskami i brudem wszystkich podróżujących, a strach było się przeciwstawiać takiej watasze, gry raz jednemu powiedziałam, że ma spierdalać, gdy wyciągał brudne łapy w moją stronę, zostałam przez parcha złośliwie opluta… Koczowali tez na Dworcu, zmuszając ludzi do lawirowania między wystawionymi śmierdzącymi nachalnymi żebrakami, a jak się dało to kradli. Potem cud się stał i na początku nowego stulecia na szczęście zniknęli, zostały jakieś niedobitki…

 7.  Gienek Kłamca syn Bożydara i Helgi z Gnojników Dolnych pisze:
  25 lipca, 2010 o godzinie 01:27

  To nie rumunii tylko cyganie. Rumuni sami mają dość cyganów w rumunii i cieszą się że po wejściu do ue wszyscy cyganie wyjechali kraść na zachód.
  Bergamo jak chcesz wiedzieć gdzie się podziali to zobacz sobie dokument na youtube „Mali złodzieje”. Prawie wszyscy koczują teraz we włoszech i hiszpanii.

Napisz komentarz