Celuloza a sprawa polska

23 lipca, 2010, Autor:

… ja pierdolę!!  Super ważna relacja z super ważnego wydarzenia – na TVP INFO przez dobre 20 minut stado borostworów pierdoliło niestworzone farmazony na temat wiadomych desek.  „Obrońcy krzyża”,  „narodowa relikwia”, „wojna polsko-polska” i inne bzdety,  nie sposób zapamiętać takiej waty słownej, a najbardziej rozwalił mnie tekst jakiegoś xiendza:

„Nie pozwólmy, aby krzyż stał się symbolem nienawiści środowisk innych niż katolickie” – pewnie, należy bronić monopolu i znaku firmowego… Jak tymi wszystkimi debilami łatwo zakręcić, można im zrobić złotego cielca z gówna i też będą się zachłystywać swą sraczką oralną!

Do roboty kurwa, na wolontariat do szpitali, domów dziecka i hospicjów, ale nie, łatwiej kłapać japą i lansować się na pielgrzymkach!

Wiem, że głupota jest nieśmiertelna, ale będzie mnie ów fakt do śmierci wkurwiać.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,25 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Polityka i gospodarka, Przedmioty, Religia, Telewizja i radio

komentarzy 14 do “Celuloza a sprawa polska”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  23 lipca, 2010 o godzinie 22:10

  kurwa co kraj to inny kurwa obyczaj ale te katoliki napierdalają jadem po grzbietach to krzyż nienawiści i kłótni!

 2.  kółko pisze:
  23 lipca, 2010 o godzinie 23:07

  apostazja jedynym wyjściem bracia i siostry!!

 3.  luke pisze:
  23 lipca, 2010 o godzinie 23:45

  katolik to wróg, bo zamiast nadstawić drugi policzek(tak jak powinien) to ci kurwa z nienacka kopa zasunie i nożem w plecy poprawi w imię miłości bliźniego i obrony świetego drewna i kurwa gwoździ

 4.  tyrq pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 08:47

  luke: obrażasz mnie i pewnie połowę uzytkowników tutaj…ASPIRYNA to samo. Widzieliście żebym jadem napierdalał ASPIRYNA, a luku nóż Ci w plecy wbijam ? Proszę się ode mnie odpierdolić.

 5.  admin pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 11:32

  Luke, ostro pojechałeś i trochę naobrażałeś ludziom, ale z jednym się zgodzę: często jak oglądam tego typu obrazki to zastanawiam się co to w ogóle ma wspólnego z miłością bliźniego, z naukami głoszonymi w Ewangelii. Ktoś gdzieś to wszystko pomylił i przeinaczył, zapomniano o sednie sprawy. Niestety ludzie wszystko potrafią spierdolić, nawet najbardziej szlachetne idee.

 6.  ASPIRYNA pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 11:49

  Nie w tym rzecz tylko że wykorzystują kościół do rozgrywek politycznych po jednej stronie barykady stoją moherowe babcie i ojciec R. a po drugiej stronie stoją ludzie świeccy …i dzielą Polskę tak jak by kurwa były rozbiory a wszystko kreci się wokół tragedii smoleńskiej tak jak by kurwa ważniejszych spraw dla Polski już nie było tylko ta śmierć co jest do kurwy nędzy!

 7.  luke pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 14:15

  o to ja temat chętnie rozwinę : „Proszę się ode mnie odpierdolić.” – napisał tyrq – do mnie w temacie, że go obrażam – nie dziwi mnie ten ton bo jest to typowa odpowiedź miłujacego bliźniego – czy nie można było napisać np. luke – nie zgadzam się z tobą, nie masz racji itp. – a tutaj typowo użyto słowa : ODPIERDOLIĆ – zadam tylko jedno pytania: dlaczego katolicy myślą, że zawsze mają rację i złego słowa na nich nie można powiedzieć, może rację mają np. muslimi?
  A teraz pytanie opisowe : co by się stało gdyby Jezus zstąpił z nieba znalazł sie w Warszawie i powiedział do protestujących – przestańcie się kłócić??? – podejrzewam, że przytrafiło by mu się to samo co 2010 lat temu – w Polsce nie wierzy się w Boga, w Polsce czci się symbole – do Częstochowy ludzie nie jadą modlić się do MBC tylko jadą modlić sie do obrazu – gdyż ten obraz otoczony jest kultem a nie postać na nim namalowana.
  I mam prawo wyrazić swoją opinię, bo Polska nie jest państwem wyznaniowym, o czym zapewne wielu z was marzy, a katolicy nie maja monopolu na zamykanie innym ludziom ust tłumaczeniem, że jeżeli jesteś przeciw to obrażasz ich uczucia.

 8.  ASPIRYNA pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 20:30

  A tak naprawdę to tylko 10% ludzi chodzi do kościoła!A reszta udaje!

 9.  Bergamo pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 20:54

  Najwięcej kłótni w tym kraju jest właśnie o to kto i co świętsze od papieża. To że ludzie zdychają w szpitalach, bo nie ma odpowiedniej i szybkiej opieki, to że nie można się wyskrobać, choć nie chce się dziecka /przecież są domy dziecka co?/, i wiele innych – to jest mało istotne, ważniejsze jest co powiedział jeden napuszony debil do drugiego. Mam już 33 lata, obserwuję więc ten pojebany kraik od dobrych 20 lat, w temacie wolności jednostki, znośnego życia, sensowych przepisów – cały czas kroczki wstecz…

  Tyrq Ty najwyraźniej masz mózg, i to działający, więc nie powinieneś czuć się obrażony, wszelkie ludzkie wypowiedzi w tonie anty-kato odnoszą się do OSZOŁOMÓW, PSYCHOPATÓW, ŚLEPYCH MORALNIE i tak dalej. Teraz już tylko mnie oni wkurwiają, ale jako jedyne dziecko, które w podstawówce nie zapierdalało na religię wiem coś niecoś o nienawistnej sile fanatyków.
  Antykatolskie wypowiedzi są krzykiem rozpaczy a nie obrazą.

 10.  Bergamo pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 21:14

  http://img839.imageshack.us/img839/1775/61762c68.jpg
  Czy ten obrazek tez kogoś obraża? Prawdą?

 11.  tyrq pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 22:35

  luke: piszesz (niech Ci przypomnę) „katolik to wróg, bo zamiast nadstawić drugi policzek(tak jak powinien) to ci kurwa z nienacka kopa zasunie i nożem w plecy poprawi w imię miłości bliźniego i obrony świetego drewna i kurwa gwoździ”. – o katolikach czyli także o mnie, a jak ja użyje słowa „odpierdolić” (co raczej na megawkurwie nie jest zbytnio obelżywe) to raban podnosisz jak mocher z pod krzyża na Krakowskim Przedmieściu… Czy ja mówie, że ateiści to tacy nie tacy ? Nie mówie więc nie wrzucaj wszystkich katolików do jednego wora. Bo większość jest normalna a armia rydzyka i wyznawcy kaczki to inny zbiór fanatyków robiący czarny PR normalnej większości. Ja bym ich spalił na stosie jak za czasów starej dobrej inkwizycji (razem z ateistami) hehe, joke :P

 12.  luke pisze:
  25 lipca, 2010 o godzinie 00:11

  tyrq – masz racje – ja zapomnialem dodac slowa „potencjalny” przed wrog, a nie pisalem o Tobie tylko o tym dziadku co w tv malo jakiemus chlopu oczu nie wydrapal i palec mu pokazywal w obronie krzyza a najbardziej mnie rozjebal jak temu drugiemu co mu krzyz wadzil, zarzucil , ze nie jest Polakiem, czyli ja nie jestem Polakiem bo jestem ateista – ale to wszystko pojebane – wjebalo mi polskie literki

 13.  tyrq pisze:
  25 lipca, 2010 o godzinie 04:46

  spoko, oni powinni się leczyć…tacy krzyżacy z nich ;)

 14.  Bergamo pisze:
  25 lipca, 2010 o godzinie 14:10

  Miłość kurwa bliźniego…. rzygać mi się chce jak to słyszę!! A krasnoludki w nocy sprzątają pod szafami…
  Była sobie kilka lat temu taka historia w moim najbliższym otoczeniu – podstarzały pan doktor (filologii) przeniósł się z uniwersytetu w Łodzi na uniwerek w Poznaniu, bo na jakimś ogólnopolskim sympozjum zakochał się w pani z UAM. Wzięli ślub i fajnie. Dopóki pani nie zachorowała na raka. Oboje nie byli z Poznania, nie mieli tu nikogo, kto mógłby pomóc, bogaci też nie byli. Pan doktor nie mając już żadnego innego wyjścia, zgłosił się do jakiegoś pedalskiego kato hospicjum prowadzonego przez pełnych miłości bliźnich, bo potrzebna już była całodobowa opieka. I co kurwa usłyszał? Że ma się jebać na ryj, bo nie wzięli kościelnego ślubu i nie należy im się w związku z tym pomoc.

Napisz komentarz