Nowa era reklam?

21 kwietnia, 2010, Autor:

No kurwa mać, to co się dzieje z reklamami w internecie to już powoli przesada.
Kurwa no! Już nie wspomnę o pop-upach na 1/4 monitora, które lajtowo idzie wyłączyć. Ale moje wkurwienie sięga zenitu, gdy słucham sobie głośniej muzyki, a tu ni z dupy ni z pietruchy wypierdala mi się na ekran jakieś fruwająco-grające gówno zazwyczaj grające głośniej od tego czego akurat słucham, co skutkuje mieszanką napierdalającej reklamy wraz z tym co obecnie leci w winampie. Kurwa ja przecie chyba zawału kiedyś przez to dostane…Wyłączyć tego za cholerę nie idzie, bo wyłączając to zazwyczaj przenosi cię na reklamowaną stronę.

Wiadomo że reklamy to kasa na utrzymanie strony, ale trochę rozsądku może by się przydało. Szacun megawkurw!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,71 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “Nowa era reklam?”

  1.  Bergamo pisze:
    21 kwietnia, 2010 o godzinie 20:16

    I jeszcze trzeba gonić za tym gównem po całym monitorze żeby wyłączyć! Tylko debile klikają na takie reklamy, w ogóle chyba tylko debile robią coś pod wpływem reklam, ale skretyniali autorzy jadą bez trzymanki gdzie i jak się da…

  2.  Kircia pisze:
    22 kwietnia, 2010 o godzinie 18:43

    Jeszcze z 4-2 lata temu tak nie było, żeby takie gówno wyskakiwało na ekranie i samo grało i to jeszcze głośno. Chcesz wyłączyć, a tu minimalny krzyżyczek jest po prawej stronie. Wtedy ze złości chcę rozwalić komputer.

Napisz komentarz