Postanowienia noworoczne – ankieta

6 marca, 2010, Autor:

Witam.

Oczywiście nie wypada świętować komunistyczno-tulipanowego 8 marca bez ankiety (jakie kwiatki/jaie prezenty, albo coś o wyższości Dnia Kobiet nad Walnetynkami, albo na odwrót), ale to tylko gwoli przypomnienia).

Pomysł na kolejną wygląda następująco:

Jak się mają Wasze noworoczzne postanowienia?

Minęło już nieco czasu, więc może pora zweryfikować te siły woli i inne takie tam, o których wszyscy mówią, a mało kto posiada.

Jak się mają Wasze noworoczne postanowienia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

LEGENDA:

1. A gówno tam – 0/100 spełnionych/zaplanowanych – człekiem jesteś bez cienia szansy na dokończenie jakiegokolwiek planu, jesteś doskonałym kandydatem na megawkurw.pl :)

2. Jedno postanowienie udaje mi się przez ponad dwa miechy, ale to chyba przypadek, nie wiem… – w psychoteście z  kolorowej gazety dostałbyś odpowiedź pewnie w rodzaju: kontynuuj, jesteśmy z Tobą i właśnie wirtualnie strzelamy misiaczka, a w ogóle, to jesteśmy z Tobą jeszcze bardziej! Wytrwaj w postanowieniach!!!!1 (hehe ;) nie mogłem sobie odmówić tej jedynki po wykrzyknikach, sorry, tak ładnie się komponuje :) )

3. Jakieś tam postanowienia były, ale nie zapisałem i nawet nie pamiętam, bo i tak nic z tego nie będzie jak zwykle – też pasujesz do strony i naprawdę nie jest przypadkiem, że czytasz tę ankietę :)

4. Pierdolę, gdy postanowię to zrobię i nie trzeba mi do tego sylwestra – jesteś strajt_edż (czy jak to się tam wieśniaczy z angielska), a skoro tak, to wypada mieć nadzieję, że nie zgubisz humoru i luzu, żeby wpisy reszty magawkurwionych wytrzymać :)

Skąd pomysł? Ano ludzie pewnie naobiecywali sobie w 2010 coś tam  pozmieniać (ja przecież też). Przypomnienie o tych niespełnionych obietnicach nie zaszkodzi stronie z takim przeznaczeniem.

Pozdrawiam.
Ark

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

Napisz komentarz