Niedzielny letni deszcz…

8 listopada, 2009, Autor:

I znów jest niedziela. Rzekomy dzień wypoczynku, spokoju ducha i obcowania z bliskimi. Ale czymże byłaby niedziela gdyby nie życiodajny strumień deszczu napierdalający z nieba uczciwym ludziom prosto w twarz, strumień za który grupa spragnionych dzieci w Afryce dałaby się pochlastać. Czymże byłaby niedziela bez tego chłodnego napierdalającego ostrymi podmuchami po spracowanej twarzy wiatru niczym nóż krojący ogórki na mizerię. Niebo znów zaszło ciemnoszarym kolorem i już nie wiadomo jaki czas odmierza zegar bo ciemno jest niczym w pracowni fotograficznej u pana Grzegorza. Nie wyjdziesz spracowany, zmęczony, dojebany własnym marnym życiem, chamstwem innych ludzi z którymi zmuszony jesteś obcować w codziennej drodze do pracy i sporymi podatkami człowiecze na dwór by pospacerować z bliskimi… o nie! Bo gdy już zmusisz się całym sobą i pokonasz jebany deszcz, uczucie zimna, wiatr i ciemność, zawsze ktoś o zawyżonej samoocenie, albo po prostu spieszący się na tłusty obiadek do rodziny może wpierdolić się w jakże wyboistą kałużę robiąc z ciebie mokrą, niedzielną, jebaną plamę śmiejąc  się szyderczo w twoją spracowaną, biedną twarz wkurwionego człowieka !  I jak tu się nie wkurwić??

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 17 raz(y), średnia ocen: 9,94 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Pogoda

komentarzy 5 do “Niedzielny letni deszcz…”

 1.  Zula pisze:
  8 listopada, 2009 o godzinie 21:08

  I na pole też nie wyjdziesz! ;-)

 2.  Marks pisze:
  9 listopada, 2009 o godzinie 16:03

  Chyba rzeczywiście w tym wypadku lepsze byłoby słowo PODWÓRZE;) hhehe

 3.  admin pisze:
  10 listopada, 2009 o godzinie 02:33

  Marks – pokazałeś klasę tym postem. Niniejszym taguję Twój post tagiem „Best of the best”.

 4.  Zula pisze:
  10 listopada, 2009 o godzinie 16:42

  A jutro jest wolne, prawda, i co? Oczywiście w Małopolsce deszcz napierdala (na polu ;P)! I ma tak napierdalać akurat 10. i 11 :D

 5.  Marks pisze:
  10 listopada, 2009 o godzinie 18:20

  Słońce wyjdzie dopiero jak uczciwi ludzie wyjdą po wolnym do szkoły i pracy gdzie będą skazani na pierdolenie innych! //Dziękuje za ten jakże zaszczytny dla nowego użytkownika tytuł („Best of the best”)Nakładnia mnie to szczególnie do czynnego uczestniczenia w zyciu strony.

Napisz komentarz