Wszystko mnie wkurwia

2 listopada, 2009, Autor:

Wszystko mnie dzisiaj wkurwia. Normalnie wszystko. Wstaje rano, kurwa, znów do tej jebanej nudnej roboty, ja pierdolę. Wychodzę, zimno, chuj, że czapkę ubiorę jak mi zimno w gębę, kurwa! Idę do auta, szyby zamarznięte, kurwa! Wyciągam skrobaczkę, skrobię, ja pierdolę, kurwa! W Hiszpanii 20 jebanych stopni pierdolonego Celcjusza a u nas kurwa mróz jak skurwysyn, co za popierdolony kurwa kraj! I co? Przyjeżdzam do pracy, kurwa, nuda jak chuj, kurwa, szlag mnie trafia, zimno mi dalej, kurwa, i tak osiem pierdolonych godzin. I wychodzę wieczorem, ciemno kurwa, jak w dupie, kurwa, i zimniej jeszcze bardziej, kurwa! I wracam do domu, nuda jak fix, ciemno i beznadziejnie, zimno i chujowo, kurwa jebana mać. Ja pierdolę, ale mam kurwa spierdolony dzień, do kurwy nędzy! Chciałbym być gdzieś teraz w jakimś ciepłym kraju, dlaczego ja musiałem urodzić się tutaj, kurwa mać! Ja pierdole, i tak będzie do marca, albo i dłużej. A niedługo jeszcze gorzej będzie, bo śnieg spadnie i kurwa nawet autem nie będzie można wyjechać bo rano znajdę je w zaspie. Kurwa, ja tu kurwa zwariuję niedługo. Kurwa!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 24 raz(y), średnia ocen: 9,29 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Życie

komentarzy 5 do “Wszystko mnie wkurwia”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  2 listopada, 2009 o godzinie 19:50

  No….. kurwa nie tylko ty miałeś pecha żeś się kurwa tu urodził..!!!

 2.  Miro pisze:
  3 listopada, 2009 o godzinie 09:28

  A ja siedze od dluzszego czasu w klimacie zwrotnikowym (temperatura w lecie 45, w zimie 25) i powiem ci ze kurewsko tesknie za ta popierdolona polska pogoda. Moze uda mi sie w przyszlym roku uciec na chwile do ojczyzny i zobaczyc snieg.

  p.s. w weekend ide na plaze – to tak zebys sie jeszcze bardziej podkurwil ;)

 3.  admin pisze:
  3 listopada, 2009 o godzinie 19:40

  Zazdroszczę Ci. Ale nie rozumiem jak można tęsknić za polską pogodą. To tak jakby tęsknić za bólem zęba.

 4.  niemam pisze:
  26 października, 2010 o godzinie 19:09

  jebać całe ostatnie dni

 5.  niemam pisze:
  26 października, 2010 o godzinie 19:09

  wogóle wszystko pierdolić

Napisz komentarz