Reklamy sms

19 października, 2009, Autor:

Witam.

Ja nie wiem, skąd te gnoje mają mój nr, bo nie przypominam sobie bym wysyłał coś na premium SMS, ale od czasu do czasu dostaje SMSy typu (zacytuję sobie dzisiejszy):

„Została Ci przydzielona indywidualna szansa na 10.000 zl! Odpowiedz, czy utwór A GDY JEST JUŻ CIEMNO wykonuje zespół Feel? SMS tak lub nie wyślij pod nr 72611 (2.44zł).”

No ja pierdolę. To już istny spam na telefon. Szkoda, że viagry mi nie reklamują, jak to w normalnym spamie…
I myślisz, że dostajesz coś ważnego. Myślisz, że ktoś coś chce od CIEBIE, ale chuj, to tylko jakieś gnoje sępią Ci drobne z konta!
Wkurwiony poprosiłem o radę wujka google i z tego co widzę, to nie jestem sam…
Wyczytałem nawet, że rozsyła to jakaś MNI Premium S.A… Niech dostanę jeszcze jednego, to kurwa napiszę do nich, żeby spierdalali z swoimi szansami!!

Dziękuję za uwagę!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 8,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Firmy

komentarzy 5 do “Reklamy sms”

 1.  WysokiObces pisze:
  19 października, 2009 o godzinie 21:45

  poczekaj aż nr tel z końcówką taką to a taką zostanie wylosowany do mega wygranej, zapewne jakiś mercedes albo milion zł może Ci wpaść, takich okazji będziesz miał mnóstwo i to kilka razy w tygodniu

 2.  prywatnyKat pisze:
  9 grudnia, 2010 o godzinie 14:25

  To niezwykle wkurwiające jest, ostatnio przysypiałem, już kurwa jedną nogą byłem w fazie REM i dostałem właśnie takie gówno. Myśląc, że to ktoś znajomy coś ode mnie chce wygramoliłem się specjalnie z cieplutkiego wyrka i jak zobaczyłem co to kurwa za szajs, krew mnie zalała, musiałem kurwa zapalić szlugę i kurwa odłożyć spanie na kilka godzin, co za chujki…

 3.  Bergamo pisze:
  9 grudnia, 2010 o godzinie 17:42

  Trzeba pospisywać numery, z których chuje wysyłają to gówno, a następnie iść z tym do operatora, który je zablokuje – za darmo. Tak zrobiłam i mam święty spokój – przynajmniej jeśli chodzi o smsy.

 4.  prywatnyKat pisze:
  9 grudnia, 2010 o godzinie 18:44

  w tym rzecz, że to można do usranej śmierci blokować, bo chuje to przysyłają z coraz to innych numerów

 5.  Bergamo pisze:
  9 grudnia, 2010 o godzinie 19:37

  No nie wiem, od ponad roku nie dostałam żadnego szajsu

Napisz komentarz