USA – pomyłka w Afganistanie

10 czerwca, 2009, Autor:

USA właśnie przyznało się do drobnej pomyłki. W Afganistanie ostrzelano zły cel, w wyniku czego zginęło 100 cywilów.

Przepraszamy. Winni zostaną upomniani.

No żesz kurwa!

Jak zginie, nawet przypadkiem, 1 Amerykanin, to Hamburgery nie spoczną, dopóki nie złapią i nie ukarzą winnego. Jakby zginęło 100 Amerykanów, to jestem pewien, że przez dwa miesiące o niczym innym byśmy w mediach nie słyszeli. Cały czas leciałyby reportaże o nie mogących wyjść z szoku rodzinach ofiar, o programach zbiórki pieniędzy, o pomocy psychologów. W Hollywood nakręconoby film z Bradem Pittem w roli głównej. Uroczyście obchodzono by rocznice tego tragicznego wydarzenia, z całą pompą, salwami armatnimi i pochodem przez główną ulicę miasta. Ale jak zginie przypadkiem 100 Afgańczyków to tylko ooops, sorki, pomyłka.

Wkurwia mnie obłuda tego świata!

p.s.

CNN od trzech godzin relacjonuje, jak to jakiś szaleniec strzelał w Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie i zabił jedną osobę. Wszystkie portale newsowe o tym piszą, trąbią o tym w radio, wszystkie telewizje podają tą informację. O 100 Afgańczykach  tylko coś tam napomknęli w pasku przewijającym się na dole ekranu. Więcej świat o tym nie usłyszy. Natomiast o szaleńcu z muzeum, który zabił amerykańskiego strażnika, będą trąbić przez następnych parę dni. Kurwa!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Aktualności

1 komentarz do “USA – pomyłka w Afganistanie”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    11 czerwca, 2009 o godzinie 08:57

    Pomyłka…!!!! moja była żona miła na drugie imię „Pomyłka” i nikt mnie kurwa nie przeprosił i ani nie nakręcił filmu w Hollywood..kurwa!

Napisz komentarz