Milardy Euro Pis’u

9 maja, 2009, Autor:

No żesz kurwa. Właśnie zaatakował mnie w TV spot PiSu. Temat standardowy, czyli jak to teraz jest fatalnie, jaki chujowy jest rząd, a jacy to my byliśmy wspaniali. Ale najgorsze było na końcu: że przecież mamy polityków, którzy potrafią wspaniale i skutecznie reprezentować państwo, tak jak wtedy, gdy wywalczyliśmy miliardy Euro. I pokazani oczywiście oboje Wspaniali Skserowani.
No przecież mnie nagły szlag trafił.

Wywalczyli miliardy Euro? Wchodząc do UE mieliśmy to zagwarantowane, a gra toczyła się o jakieś drobne przetasowania. Gdzie tu sukces?

A o ile pamiętam to jak negocjowali traktat z Joaniny, to wrócili do kraju sami nie wiedząc co podpisali (znów Pani Fotyga, „hardcore negotiator”, w pełnej krasie). Jak negocjowali pakt klimatyczny, to tak, że prawie byśmy zbankrutowali, gdyby nie rząd Tuska, który to w porę odkręcił. To są politycy, którzy potrafią wspaniale i skutecznie reprezentować państwo? Ludzie, wyszukajcie sobie w Youtube filmiki o Kaczyńskim i Fotydze, o ich wpadkach, niedociągnięciach, przecież tego jest mnóstwo. Że przypomnę tylko „Spieprzaj dziadu”, „Rudą małpę”, flagę Polski do góry nogami czy odśpiewany hymn „Z ziemi włoskiej do wolski”.

Nie wierzę, że ludzie są tak głupi, że dadzą się na to nabrać. Chociaż… już raz się dali, kurwa!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 6,18 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Polityka i gospodarka

Napisz komentarz