Wkurwia mnie mój SE 550i

23 kwietnia, 2009, Autor:

Wkurwia mnie mój telefon, Sony Ericsson 550i

Kiedyś go lubiłem, podobało mi się intuicyjne menu, nawet brak paru istotnych funkcji nie przeszkadzał mi tak bardzo (np. UMTS). Ale jedna rzecz wkurwia mnie w nim maksymalnie: pisanie smsów.

Ja nie wiem dlaczego tak się dzieje, czy to tylko w Sony Ericssonach tak jest (mój poprzedni SE też tak miał), ale po jakimś czasie okazuje się, że telefon zaczyna gubić wyrazy ze słownika T9. Mało tego, niektóre wyrazy dziwacznie przekręca, zwłaszcza końcówki. Czasem również, nie wiadomo dlaczego, podpowiada mi dobre słówko, ale pisane dużą literą (w środku zdania!), co jest jeszcze bardziej wkurwiające, bo muszę to słówko zaznaczyć i wcisnąć parę razy klawisz do przestawiania trybu pisania na małe literki. No żesz w mordę jeża!

Ale jestem wkurwiony!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Przedmioty

komentarzy 6 do “Wkurwia mnie mój SE 550i”

 1.  Trevor pisze:
  23 kwietnia, 2009 o godzinie 21:00

  No to jak już o telefonach mowa to mnie wkurwia moja Nokia 6300.

  Niby fajna stalowa obudowa, funkcjonalnie bez zarzutu, nawet z pisaniem sms’ow nie mam problemów, słownik działa jak należy.

  Ale jak odpale odtwarzacz muzyki to mnie krew zalewa.
  Otóż listę odtwarzania można zrobić z: wszystkich utworów danego wykonawcy, wszystkich utworów z danego albumu i jakoś tam jeszcze ale już tak bez sensu, że nawet nie pamiętam.
  Nikomu natomiast nie przyszło do głowy pozwolenie mi zrobienia sobie takiej listy jakiej chce. Żebym tak mógł sobie ręcznie, nieważne jak niewygodnie i upierdliwie, wybrać piosenki jakie chce. Nieeee, bo po co.

  Nic tylko się wkurwić.

 2.  Mr. Wydra pisze:
  24 kwietnia, 2009 o godzinie 10:36

  Popieram w pełni jeśli chodzi o SE 550i. Miałem tak samo ze słownikiem, i pewnego pięknego dnia tak się wkurwiłem, że raz na zawsze wyłączyłem to gówno (T9). A poza tym czy tylko SE musi mieć te wkurwiające Memory Stick’i?
  Już tylko czekam, aż go będę mógł wymienić, bo po 1,5 roku urzytkowania blokuje mi sie jeden przycisk, oryginalne słuchawki przetrwały może 3 miesiące, po czym zaczęły przerywać, głośnik w słuchawce zaczyna skrzeczeć no i te małe przyciski też mnie już wkurwiają jak widzę w innych telefonach normalne.

  Wkurw na maxa.

 3.  admin pisze:
  24 kwietnia, 2009 o godzinie 10:40

  Dzieki za komentarze. Bardzo rzeczowe i konkretne. Fajnie.

  A nie chcielibyście czasem dołączyć do zespołu i pisać artykuły (megawkurwy)?
  Jeśli tak to napiszcie do mnie: megawkurw@gmail.com

 4.  Asar Un Nefer pisze:
  30 kwietnia, 2009 o godzinie 00:02

  T9 to chuj. To jest jedno z wielu „ułatwień” których dorobiła się dzisiejsza cywilizacja, przez które jest dwa razy więcej roboty. Był kiedyś takie humorystyczne zestawienie, ile czemu najwięcej poświęca się czasu przy pracy z pakietem biurowym. I 90 % to było usuwanie podpowiedzi, ułatwień i autoformatowania. Dlatego mam w dupie T9 i smsy jadę zawsze ręcznie. T9 może ma sens w takim prymitywnym języku jak angielski, gdzie są krótkie wyrazy bez końcówek, ale nie w polskim gdzie się od wielości form słownik zapycha.

 5.  yoooman pisze:
  2 maja, 2009 o godzinie 23:00

  A mnie wkurwia T9 – kto to wymyślił i po co ???

 6.  mikel pisze:
  6 stycznia, 2011 o godzinie 14:40

  PIERWSZY WPIS NA MEGAKURWIE!!

Napisz komentarz