Wkurwy oznaczone tagiem: ‘telewizja’
Farfał
28 maja, 2009, Autor: ZiutekWkurwia mnie, że jakiś Pan Farfał, z innym swoim pomagierem, zawłaszczył, w imieniu LPR (nieoficjalnie), polską telewizję publiczną. I promują tam teraz jakiś Libertas, który w Polsce nic nie znaczy!
Jak to jest w ogóle możliwe, że w cywilizowanym kraju dochodzi do tego typu sytuacji? Nie będę orygialny, ale moim zdaniem znów wszystkiemu winien jest PiS. Ta partia po pierwsze nie chciałą zreformować TVP, gdy miała władzę, a po drugie Kaczyński chciał mieć swojego człowieka na stanowisku prezesa, który będzie pilnował, by Kaczoryzm był właściwie promowany, i wepchał tam Urbańskiego. I jemu się ta sytuacja podobała. Tylko, że gdy przez jakieś machinacje rady nadzorczej posłusznego PiSowi Urbańskiego zastąpiono LPRowcem Farfałem (nomen omen wcześniej neofaszystą), to już Kaczorowi przestało się podobać.
Ale najśmiejszniejsze jest to, co PiS twierdzi teraz, gdy Platforma w końcu przeforsowała ustawę reformującą te nieszczęsne media. PiS oczywiście obwieścił, że to niebywały skandal i, sic!, „Upolitycznienie Telewizji”.
No to już jest szczyt hipokryzji, kurwa!
Tagi: Farfał, Kaczyński, Libertas, PiS, PO, telewizja, TVPDebata polityczna
15 maja, 2009, Autor: Mr.WydraNie należę może do mistrzów krasomówstwa, erudycji i kultury osobistej, ale pewien poziom trzymam mimochodem. Lecz jak w telewizji natknę się na jakąś debatę polityczną, to zazwyczaj po chwili mnie k…ca bierze. Czy oni nie umieją normalnie rozmawiać, bez przekrzykiwania się i wchodzenia sobie w zdanie? I tak patrzę na tych pseudo-intelektualistów, którzy dostali się do polityki chyba dlatego, że byli głośniejsi i chamstwo z nich bardziej wypływało, i nie mogę się nadziwić. A prowadzący zazwyczaj musi wtedy zjechać do ich poziomu i widzę jak próbuje jeszcze przerwać ten spór, gdzie i tak już nic nie można zrozumieć, po czym zrezygnowany przekrzykując ‘te baby na targowisku’ żegna się z telewidzami.
Może niektórych to ekscytuje, i na drugi dzień mogą sobie z kolegami pogadać, jak pan X pojechał Y-kowi i ja to w ogóle była niezła jazda, ale na litość, to ‘mentalne buractwo’ decyduje nierzadko o nas tu na dole.
Tagi: polityka, telewizja



(oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)