Wkurwy oznaczone tagiem: ‘kino’
Kosmici poligloci
8 maja, 2009, Autor: ZiutekWkurwia mnie, jak oglądam film Science Fiction i widzę, że kosmici rozmawiają po angielsku. Jakim niby cudem? Właśnie leciała Odyseja Kosmiczna, zdążyłem na końcówkę. Po pierwsze uśmiałem się, jak zobaczyłem znów te sceny, gdzie super wypasiony kosmiczny statek, wyposażony jest w przedpotopowe monitory, jakie dziś spotkać można jedynie w muzeum techniki albo w ZUSie. Ale to jeszcze nic, w sumie to nawet zabawne. Ale jak widzę, że jacyś kosmici wysyłają załodze statku wiadomość, pokazującą się im na ekranie, i że ta wiadomość jest po angielsku, to mnie to po prostu wkurwia!
Jak niby ci kosmici mieliby się nauczyć angielskiego? Że niby są tacy mądrzy i czytając ludziom w myślach od razu uczą się ich języka? No bez jaj!
Tagi: film, kino



(oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 2,50 na 10)